Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

New Yorker

Pozdrav curke, zanimaju me Vaša iskustva sa New Yorker trgovinom? Ne znamo zašto, da li se to samo meni događa ili drugima, ali uvijek kada kupim nešto u NY bude pokidano, zato sam i prestala tamo kupovati jer mi se stvari raspadnu nakon jednog, 2 nošenja. Još sam trenutno i u Njemačkoj i stalno me tete sretaju u trgovini jer stalno nešto zamjenjujem i reklamiram🤧🤧 A neke stvari kao one dječje majice sa likovima, nosim po kući, ništa mi iz NY nije baš za nositi vanka. ☹️ Vaša mišljenja?
2020 08 01
meni su se oni strasno pokvarili... nisam nikad ocekivala neku ultra kvalitetu, ali je bila pristojna. vani su snizenja super, euro dva pa ti ni ne bude zao bacit poslije 2,3 puta nosenja. to mogu reci cak i za h&m. ne sjecam se kad sam zadnji put nesto tamo kupila
2020 08 02
> AnamariyaS: > Pozdrav curke, zanimaju me Vaša iskustva sa New Yorker trgovinom? Ne znamo zašto, da li se to samo meni događa ili drugima, ali uvijek kada kupim nešto u NY bude pokidano, zato sam i prestala tamo kupovati jer mi se stvari raspadnu nakon jednog, 2 nošenja. Još sam trenutno i u Njemačkoj i stalno me tete sretaju u trgovini jer stalno nešto zamjenjujem i reklamiram🤧🤧 A neke stvari kao one dječje majice sa likovima, nosim po kući, ništa mi iz NY nije baš za nositi vanka. ☹️ Vaša mišljenja? Istog sam mišljenja. Nedavno sam kupila nekoliko majica kratkih rukava. Sve tamnije nijanse su izblijedile i majice su rastegnute nakon već prvog pranja. Jednom sam kupila crne traperice i nikako nisam mogla ukloniti smrad boje. Oprala sam ih nekoliko puta s raznim metodama i ništa. Zatim jedna premekana vesta-tunika toliko je puštala mucice koje su se lijepile na bilo koje tajice ili traperice. I bilo je još nekih odjevnih stvari koje me nisu pretjerano oduševile. Osim i upitne kvalitete, inače mi i nije neki izbor tamo i nema puno stvari koje mi se sviđaju pa rijetko kod njih kupujem.
2020 08 02
Meni su njihove majice super! Samo što mi se ne sviđa to što nemaju realne veličine traperica, nosim 42 hlače, a kod njih ih ne mogu ni navući preko noge. Ima iznimki, ali rijetko kad nađem. Ima i skupljih dućana koji su još gori.
2020 08 02
znalo je bit okk stvari, od FB sister imam par komada koji se drže još, ali sveukupno teško mi je išta kupit u tom dućanu, prvenstveno su to loši materijali
2020 08 03
Ja imam problema s peglanjem njihove odjeće. Šavovi koma, traperice, majice. Užas.
2020 08 03
Ja sam u Njemačkoj kao što sam rekla i kod nas su sniženja 2-3 eura, iskreno žao mi je dati i toliko tamo a kamoli više jer znam kakva je kvaliteta, rađe kupim negdje da bude i skuplje, a kvalitetno. Stvarno sam razočarana sa NY, nisam ni ja prije očekivala veliku kvalitetu, ali prije je uvijek bila tu negdje, imam majicu iz NY staru 4 godine još izgleda ko iz trgovine sa time da sam je nosila prije je i bila kvaliteta donekle. Sada samo škart
2020 08 03
Sto se tice odjece meni kod njih materijali ne pasu ali kad su u pitanju donje rublje i kupaci prezadovoljna sam niske cijene cesto i akcije i dosta dugo mi traju :)
2020 08 04
> kristinanu1996: > Ja imam problema s peglanjem njihove odjeće. Šavovi koma, traperice, majice. Užas. Također, užasni su im šavovi :s
2020 08 08