Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trebam vase misljenje

Kupila sam od jedne cure haljinu za 170kn s pt, iako je prodavala ju za 200kn spustila mi je cijenu i cinila se super simpaticnom. Ta haljina inace kosta 300kn nova, medjutim trenutno nisam pri nekim novcima a haljina mi je trebala za svatove. U opisu je pisalo da je haljina jednom nosena i u dobrom stanju, prodavacica mi je poslala dodatne slike na kojima se nije bas jasno vidjela haljina jer je crna, Al rekoh ok, simpa cura ima i dosta povratnih pa ce biti ok, kupovala sam i puno jeftinije stvari koje su dosle u savrsenom stanju. Na zalost kada sam dobila paket jako sam se razocarala jer je haljina bas iznosena, puna mucica i rastegnuta i nespretno zasivena na prorezu. Sad posto prodavacica kaze da sam joj smijesna i da je to par mucica i da je haljina u super stanju, zelim vase misljenje, dali je ovo haljina koja se moze nositi i koja je u odlicnom stanju? u nastavku stavljam slike
2020 08 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1f41e9c4e5a491546c988dc4f47d7c3d.jpg)
2020 08 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/33831c5f0bbb4a24cd94a4d1f5293258.jpg)
2020 08 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/43dbb11422cfe664fc5823c0caa8e380.jpg)
2020 08 02
Ne zelim imenovati prodavačicu jer mi je rekla vratiti novce ali tek za tjedan dana i sada sam ja i bez novaca i bez haljine. Ali me kopka dali sam ja mozda u krivu jer smatram da ova haljina vise nije nosiva i ne vrijedi te novce.
2020 08 02
taman san stavila prst na čelo i krenila mislit, a onda san vidila prvu fotku i zaključila da se ovde nema šta mislit...Haljina je uistinu super...za vezivanje pamidora, brisanje prašine ili kao krpa za pod.
2020 08 02
Nećete valjda čekat tjedan dana 🙄
2020 08 02
> IvanaHercegovac: > Nećete valjda čekat tjedan dana 🙄 Na zalost nisam ni sama pametna, doticna mi je rekla da ide na put pa moze tek za tjedan dana uplatiti :/
2020 08 02
Da neka tako "ide na put" s mojim novcima, ne bi daleko stigla.. ali to sam samo ja, vi čekajte.
2020 08 02
Haljina je u groznom stanju i uopće nije u nosivom stanju, a napisali ste da joj je početna cijena bila 200kn😭 Nema tu razloga za čekanje....kud god da ide može uplatiti u pošti,banci,fini...ako nema net bankarstvo To je samo odugovlačenje....ništa drugo
2020 08 02
Sve idu na put ili su na samrti kad trebaju novce vratiti.
2020 08 02
Ma fuj! Ovo je prešlo svaku mjeru!!! Simpatična, a kad treba vratit novce koje ste pošteno platili za smeće od robe, više nije tako simpatična!!! Evo ovih dana se natjeravam sa stanovitom simpatičnom gospodičnom koja mi je uvalila mačka u vreći i još se rugala da sam prejeftino prošla!! Bacite oko na temu https://mojekrpice.hr/forum/t/268446/od-dva-kupljena-artikla-oba-ostecena Ova moja je iz crikvenice, a predstavlja se da je iz rijeke! Isto je morala na put nakon sto sam uplatila novac i nije se javljala tjedan dana!
2020 08 02
I molim vas nemojte imati skepsu prema jeftinim stvarima, nedavno sam kupila ovdje savršenu haljinu za 40 kuna!!! Ono savršenu, a ova muljatorica mi za160 kn uvali flekavu, prljavu i rasparanu robu. Ovdje na krpicama sam više robe poklonila nego prodala, znači uz kupovinu uvijek ubacim artikal dva jer doslovno čistim ormare i zašto ne nekog razveseliti, i na kraj pameti mi ne bi palo poslati kao poklon uz kupnju tako nešto, a ne prodati!!!! Ovo šta ste vi dobili je definitvno ne nošeno već iznošeno i neupotrebljivo! Dajte tu link na profil da bar ostale upozorite što dotična prodaje
2020 08 02
> Frankolina0211: > Haljina je u groznom stanju i uopće nije u nosivom stanju, a napisali ste da joj je početna cijena bila 200kn😭 > Nema tu razloga za čekanje....kud god da ide može uplatiti u pošti,banci,fini...ako nema net bankarstvo > To je samo odugovlačenje....ništa drugo Da... Ali eto, njoj je smijesna situacija i haljina ima par mucica a ja dramim. Poslala sam joj poruku, nadam se da ce se ovo rijesiti. :(
2020 08 02
> Lukrecia: > I molim vas nemojte imati skepsu prema jeftinim stvarima, nedavno sam kupila ovdje savršenu haljinu za 40 kuna!!! Ono savršenu, a ova muljatorica mi za160 kn uvali flekavu, prljavu i rasparanu robu. > Ovdje na krpicama sam više robe poklonila nego prodala, znači uz kupovinu uvijek ubacim artikal dva jer doslovno čistim ormare i zašto ne nekog razveseliti, i na kraj pameti mi ne bi palo poslati kao poklon uz kupnju tako nešto, a ne prodati!!!! Ovo šta ste vi dobili je definitvno ne nošeno već iznošeno i neupotrebljivo! > Dajte tu link na profil da bar ostale upozorite što dotična prodaje Slazem se, ja sam kupila stvarno puno stvari za male novce i bile su u savrsenom stanju a sad sam dobila krpu za 170kn a zena tvrdi da sam ja luda i da haljina nije smece, za sada ju nebi objavila jer se jos nadam da ce ispasti fer i stvarno vratiti novce 🙄
2020 08 02
1 2 3