Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pomoć oko slanja

Pozdrav svima , nova sam na krpicama pa ako mi možete dat osnovne informacije oko slanja. Kako uglavnom šaljete robu i koliko to plaćate? Da li poštarinu plaća prodavač ili kupac? roba se šalje nakon što kupac plati pretpostavljam? Hvala unaprijed
2020 08 10
Dogovorite se sa kupcem...može više opcija...obično šaljem nakon uplate na račun... Hočete li vi platiti slanje ili kupac isto postoji dogovor...
2020 08 10
Pozdrav,ja sam takoder novaa ali do sada sam slala postom preporuceno(zbog potvrde) 23 kn..kupac placa jer su mi cijene dosta niske,tako da mi se nebi isplatilo da ja placam postarinu..i da nakon sto vidim da je uplaceno odma saljem 😊
2020 08 10
ok hvala Vam puno na odgovorima.
2020 08 10
Pozdrav! Možete slati Tiskom (uz online najavu paket je jeftiniji; imate na stranici i veličinu kutija pa procijenite u koju bi stalo i sukladno tome naplatite) ili poštom (preporučeno - ako je nešto sitno i lagano ili kao paket, ako je nešto teže/veće. Odaberete opciju na onom bijelom papiriću (potvrdi)). Također, na stranici pošte imate cjenik pa prethodno možete provjeriti iznos. Za sve prethodno navedene načine slanja dobijete broj za praćenje pošiljke. Vi određujete uvjete vlastitog poslovanja 😊 pa poštarinu možete platiti ili Vi ili kupac. Sretno!
2020 08 10
Pozdrav, ja šaljem poštom preporučeno ili kao paket, s obzirom da nemam tisak u blizini. Znam izvagati doma, pa ako je lakše pošaljem preporučeno, ako je paket teži pošaljem kao paket 18kn je cijena, a isto se dobije potvrda.. 🤗 Šaljem nakon vidljive uplate
2020 08 10
Zahvaljujem svima na odgovorima. Malo mi je neugodno pitat ali kad se šalje poštom preporučeno ili kao paket , to znači da se kod njih kupuje ambalaža, dakle kuverta ili paket , ili ja doma to pakiram u nešto?
2020 08 10
> Ninnah01: > Zahvaljujem svima na odgovorima. Malo mi je neugodno pitat ali kad se šalje poštom preporučeno ili kao paket , to znači da se kod njih kupuje ambalaža, dakle kuverta ili paket , ili ja doma to pakiram u nešto? Možete kupiti tamo, ali ja doma pakiram u svoje kutije, osim ako baš šaljem nešto lagano kupim kuvertu na pošti
2020 08 10
> Ninnah01: > Zahvaljujem svima na odgovorima. Malo mi je neugodno pitat ali kad se šalje poštom preporučeno ili kao paket , to znači da se kod njih kupuje ambalaža, dakle kuverta ili paket , ili ja doma to pakiram u nešto? Svaka trgovina ili drogerija ima hrpu ambalaže koje bacaju, možete ih pitati za to da Vam dadnu ukoliko im je ostalo nakon isporuke robe. Bitno je da samo prekrijete natpise na ambalaži, dobro izljepite i paket prolazi. Ako je zaista nešto šareno, znam upakirati u ukrasni celofan, pa paket izgleda kao dar za blagdane heh Nego, ako dosta primate paketa putem usluge kioska, onda možete i tu ambalažu ako je čitava iskoristiti za slanje poštom, samo je okrenete naopako i na vrh napišete adresu :") Zaista nema smisla kupovati ambalažu, eventualno one kuvertice sa mjehurićima, i to u knjižarama, na pošti su skuplje!
2020 08 11