Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ženski recenziraj

Preporučujem ovu grupu na fb, nedavno se učlanih i super je, žene recenziraju sve i svašta, zbilja je korisno ;)
2020 08 13
Ja dala jednom zahtjev, par dana me nisu odobrili pa sam odustala :')
2020 08 13
😯 e pa za to ne znam, mene je frendica invajtala u grupu. možda vas mora pozvati netko tko je već u grupi, ali baš bezveze je to :/
2020 08 14
Ja sam također od nedavno u toj grupi i stvarno je odlična! 😁 Za puno proizvoda nisam znala da su tako dobri, ili da uopće postoje 🤭 dok se nisam učlanila u grupu...
2020 08 14
Ja sam negdje od početka korone u njoj, i dodala sam sve frendice ,:) Super je grupa, jedini je problem šta sada trošim valjda 5x više nego inače, jer malo malo pa naiđem na nešto što mi "baš treba" ,:)
2020 08 14
> Monifique: > 😯 e pa za to ne znam, mene je frendica invajtala u grupu. možda vas mora pozvati netko tko je već u grupi, ali baš bezveze je to :/ To je fakat bezveze :')
2020 08 14
Slažem se, grupa je presuper 🤗
2020 08 15
Najbolja grupa ikad😁😁
2020 08 17
Cure,zene,dame....nemojte to niti gledat Vjerujte mi :) Bankrotirat cemo,vidim neke proizvode za koje nisam ni znala da postoje,niti ih primjetila u ducanu,tako da zelim probati sve XD
2020 08 18
Hvala žene!! Naravno da sam se i ja učlanila!
2020 08 19