Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ferivi sport obuća

Pozdrav, zanima me ima li tko iskustva sa naručivanjem ili kupovanjem obuće (konkretno Nike Air force tenisica) iz trgovine Ferivi sport. Proguglala sam ime te mi je izašao članak iz 2016. sa krpica u kojem su neke cure navele da se trgovina bavi prodajom kopija. Zanima me je li tko imao baš loša iskustva s njihovim tenisicama? Hvala :)
2020 08 20
Godinama kupujem sportsku obuću i odjeću u Ferivi sportu. I putem interneta i u njihovim trgovinama. Osobno sam jako zadovoljna . Odjeća je kvalitetna, obuća također, sniženja su odlična. Tako da vam iskreno preporučujem kupovinu. A što se tiče kopija to jednostavno nije istina.
2020 08 20
Ja isto vec neko vrijeme kupujem od njih i samo pozitivna iskustva imam!
2020 08 20
Hvala puno na odgovorima :)
2020 08 22
Brat kupuje kod njih godinama (uglavnom Adidas) i samo pozitivna iskustva ima sa njima.
2020 08 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c2f7d7afee1882d6d2170055578b596f.jpg) Kupljene u feriviju. Trcim u njima i jos se nisu raspale hahah. Tak da je kvaliteta dobra. Ovo zq kopije cujem prvi put i nadam se da nije istina.
2020 08 25
Evo ja sam baš tražila tenisice sambarose, model kojeg nije bilo vise nigdje ni u trgovinama, ni u online provjerenim ducanima, tipa office shoes, shooster, buzz. Cak je i u adidas.de bio ogranicen izbor brojeva. Osim u ferivi sporta, gdje su imali sve brojeve. Po meni, to je znak da nije original roba
2020 12 05