Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

BB ili CC?

Lijep pozdrav Svima, U potrazi sam za bb ili cc kremom, nisam sigurna što bi mi bolje "išlo". Naime, imam miješovitu kožu lica sa masnom T zonom, miteseri na vrhu nosa, obrazima i sitni na čelu. Ne razumijem se previše u kozmetiku, no razmišljala sam da izbacim puder (koji i ovako jako rijetko koristim) i prijeđem na BB ili CC kremu - mišljenja? Savjeti? Što je bolje i koji brend ? Hvala Svima!
2020 08 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/596422a37eab21c0b397cd2ce3855fe0.jpg) Preporucujem vam ovu bb kremu, imate je u dm-u cijena je 55 kn , meni je odlicna 😊
2020 08 27
Potpisujem prethodni komentar, meni najbolja! :")
2020 08 28
Najbolje ti je otići u ljekarnu i tamo pogledati neku kvalitetnu kremu prema svome tipu kože, recimo od La Roche Posaya, Uriaga, Vichya, Bioderme ili Clinique . K-beauty kao što je Missha je o.k., ali probblem je u boji pigmenta, ovisno o tonu i podtonu kože. Koliko sam vidjela u DM-u su samo dvije nijanse :s. Ovo je samo savjet, bolje je kupiti kvalitetnu BB ili CC kremu za lice. Istina je da su BB ili CC kreme ovih gore brendova u pravilu skupe, ali se isplati. Ako si recimo u 20tim godinama onda bi ti savjetovala korištenje BB krema, jer su one lakše, a obzirom da kako si navela imaš masnu kožu, važno je da kreneš s hidratacijom. Koža se masti jer je suha i onda na taj način stvara previše sebuma koji zatvara pore. Dakle važno je prvo, promjeniti kompletnu rutinu njege lica (dakle večernju) i onda za dnevnu njegu uvesti BB kremu, premda je i CC krema o.k. za mladu kožu, ali ona je više za zrelu kožu. Recimo od Uriyaga je izvrsna linija HYSÉAC od Uriaga ili od La roche Posaya Effeclar duo + s pigmentom. Dakle ovo su samo dva savjeta za BB kreme. :D
2020 09 04