Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kemijsko čišćenje i oštećeni kaput

Početkom ljeta je moja mama nosila kapute na kemijsko čišćenje i nisam ih pregledala kad je stiglo nazad. Sad nedavno skinula sam onu zaštitnu vrečicu s kojom je stiglo i vidim da je moj crni kaput pun sivih tragova, uglavnom na rubovima na rukavima, ovratnik. Kao da je izgubio boju. Da li je to moguće? Nije se prvi put čistio i do sad je izgledao normalno
2020 09 06
Moguće je, meni je kemijska uništila kožnu jaknu da ju uopće nisam mogla obući koliko je bila kruta. Kao da su ju u vešmašinu ubacili a ne čistili kako se koža čisti. A kad sam ju davala na čišćenje morala sam potpisati nekakav njihov obrazac da oni nisu krivi ako se jakni nešto dogodi. Uspjela sam ju donekle spasiti s nekim sredstvom za kožu. Mojoj frendici su uništili svijetlu od brušene kože i njoj nije bilo spasa. Ako je toliko dugo proslo mislim da više ne možete reklamirati, ja sam imala rok svega par dana, 3 ili 5 tako nešto.
2020 09 06
A kapute perem s deterdentom za vunu u vešmašini na programu za vunu i nikad se ni jednom nista nije dogodilo a desetak sam ih oprala. Moguće da ih i u kemijskoj tako peru.
2020 09 06
Da,moguce je,desilo mi se isto.
2020 09 06
Da... Meni su uništili baloner.
2020 09 07
Meni potrgali patent
2020 09 07
Nista cudno. Mojem mužu unistili gumbe na odijelu od 2500 kn. 😑😑
2020 09 16
mislim, bas grozno. ovako ga ne mogu ni prodati, niti nositi jer izgleda kao da je prljav
2020 09 18