Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideje za djevojacku

Pozdrav cure! Imate li ideje gdje za djevojacku (kuma sam) sa 10-15 cura, npr najam prostora ali bez spavanja jer je to sve skuplje... Da nije situacija ovakva, vjerojatno bi otisle na veceru i u izlazak... Svi prijedlozi su dobrodosli :)
2020 09 13
Moja prijateljica je prije 2 vikenda imala djevojačku u dvorištu starije kuće u jednom zabačenom selu. Bilo je i dovoljno mjesta da cure prespavaju... Bilo je fenomenalno. :D
2020 09 14
> RocknRoll: > Moja prijateljica je prije 2 vikenda imala djevojačku u dvorištu starije kuće u jednom zabačenom selu. Bilo je i dovoljno mjesta da cure prespavaju... Bilo je fenomenalno. :D Predlažen isto! Imati ćete i dvorište u kojem možete organizirati mala natjecanja, "igre bez granica" i sl..
2020 09 14
joj ima jedan predobar i super uređen mali prostorčić u centru grada za najam. i večericu imate kao opciju u tom prostoru. (možda je čak obavezna večera, nisam sigurna). al...zaboravila sam kako se zove :(, pitala sam, pa ako mi odgovori, javim. iznajmite si karaoke na njuškalu i predobro vam bude tamo. al ne znam kako iznajmljuju sada zbog korone. a imaš i ona "Podroom" recimo, al to je malo veći prostor i malo lošije uređen
2020 09 16
e sjetila sam se. u gajevoj je taj prostirčić u sklopu restorana "Bistro Fotić" nazovi restoran i pitaj imaju li još uvijek taj prostor i da ti pošalju slike, meni je precool :)
2020 09 16
> modazagreb: > e sjetila sam se. > u gajevoj je taj prostirčić u sklopu restorana "Bistro Fotić" > nazovi restoran i pitaj imaju li još uvijek taj prostor i da ti pošalju slike, meni je precool :) Hvalaa, provjerit cu 😃
2020 09 20