Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Postavljanje oglasa

Jel jos itko ima problema sa postavljanjem oglasa, tocnije uploadom slika? Jos od jucer nikako da postavim oglas.
2020 09 20
Meni sve normalno radi.. pokusaj obrisati povijest i ponovno se prijaviti na krpice :D
2020 09 20
A jesam sve. Evo sad na jedvite jade, pojedine oglase nece nego samo jednu sliku, uzas.
2020 09 20
Vid jačinu signala. Meni na slabom wifi-u nikako, na mobilnim podatcima odmah. I još nešto, lakš ihe upload slika iz galerije nego slikat kamerom dok si u oglasu. Ako me razumiš.
2020 09 20
Ma je, sve sam probala, nije mi ovo prvi put da mi se dogada 😁 Evo nekako uspila.
2020 09 20
Dakle meni se sve obrisalo, ostalo samo dva artikla. Znaci artikli koji stoje po par mjeseci sada su nestali. Jel itko ima takav probelem?
2020 09 21
NEma to veze sa na sim browserima. Svako malo problemi. Meni se obavezno mijenja redosljed slika kod postavljanja pa moram editirati nekoliko puta - a to je jos i najmanji problem. Sad sam stavljala novi predmet i pola slika broken link, a kao uploadalo se do kraja
2020 09 21
> Pinkica7: > Dakle meni se sve obrisalo, ostalo samo dva artikla. Znaci artikli koji stoje po par mjeseci sada su nestali. Jel itko ima takav probelem? izbrisani su vam oglasi protiv pravila, npr. slike s neta.
2020 09 21
Meni danas šteka, nikako slike uploadat! Trebala sam se fino odjavit, a ne zivce gubit uzalud 😂
2020 09 21
Ni meni ne radi upload i jako sporo učitava ili se slika oglasa uopće ne vidi, samo upitnik!
2020 09 21
Ja!!! Pukla sam!> nefertiti111: > Jel jos itko ima problema sa postavljanjem oglasa, tocnije uploadom slika? > Jos od jucer nikako da postavim oglas.
2020 09 21
Cure, imam sljedeci problem: poslala sam zeni haljinu koja joj je stigla na tisak prije 5 dana. Nije ostavila broj pa sam stavila svoj. I dalje nije preuzela paket, saljem joj poruke od prvog dana kad joj je stigao, ulogirava se ali nema odgovora. Mislim da se nakon 5 dana meni vraca paket. Sto mi je ciniti?
2020 09 21
Također, ne mogu cijeli dan aploadati slike za novi oglas, a koliko vidim niti sad (prošlo je 3h nakon ponoći).
2020 09 22
> maja4296: > Cure, imam sljedeci problem: poslala sam zeni haljinu koja joj je stigla na tisak prije 5 dana. Nije ostavila broj pa sam stavila svoj. I dalje nije preuzela paket, saljem joj poruke od prvog dana kad joj je stigao, ulogirava se ali nema odgovora. Mislim da se nakon 5 dana meni vraca paket. Sto mi je ciniti? Tražite njezin broj od nekoga s kim je prije surađivala... ;)
2020 09 22
ne radi...jučer je sve bilo ekstremno usporeno, sad se više ne daju ni slike učitati... al ok, svakih 2-3tjedna krpice ne rade...klasika
2020 09 22
1 2 3