Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dali je vama ovo pravedno?

> schmetterling: > Obrisat će adminka i vama negativnu jer do suradnje nije došlo, iako ne znam kakav ste odgovor očekivali na ovo povlačenje njezinih negativnih kad ste već odlučili poslati upit i potencijalno ostvariti suradnju. Vjerojatno joj je bilo jednostavnije prodati drugoj osobi koja je odmah uplatila nego vama objašnjavati negativne i uvjeravati vas u poštenje. Mislim da bi bilo korisno da objavite o kojoj se korisnici radi jer po svemu napisanom je korisnica s kojom ne bih surađivala. > Sretno u potrazi za tenisicama! Možete vidjeti o kojoj korisnici se radi jer je Josipi 234 ostavila negativnu.
2020 09 24
Potrošila zadnju lipu na Guess tenisice pa nema za metar??? Odličan prodavač 🙄 Adminka je prodavačici obrisala SVE negativne koje je zaslužila SEKA na istom profilu???...a kupilici ostavljena negativna iako također nije ostvarena suradnja??? Luda kuća.
2020 09 24
> schmetterling: > Obrisat će adminka i vama negativnu jer do suradnje nije došlo, iako ne znam kakav ste odgovor očekivali na ovo povlačenje njezinih negativnih kad ste već odlučili poslati upit i potencijalno ostvariti suradnju. Vjerojatno joj je bilo jednostavnije prodati drugoj osobi koja je odmah uplatila nego vama objašnjavati negativne i uvjeravati vas u poštenje. Mislim da bi bilo korisno da objavite o kojoj se korisnici radi jer po svemu napisanom je korisnica s kojom ne bih surađivala. > Sretno u potrazi za tenisicama! Ma strah me više svega kad imala sam i situacije di sam se zaletila nisam pitala ništa o proizvodu vodila sam se na opis proizvoda i na riječ a kad je došlo jao meni 😪onda sam joj se žalila da nije kao u opisu onda sam dobila lijepo fino odgovor da šta nisam sve pitala prije kupnje nema povrata! Eto ti ga na 🙈🙈pa nisam ja svoje novce našla na putu 😪😪mah svega ima ovdje za roman napisati ja se nikad ne žalim.. Šutim pa šutim puno sam godina već ovdje ali jednostavno evo više prelije se čaša pa dokle više ovakvih korisnika?
2020 09 24
Jackrussel baš tako luda kuća više ovdje
2020 09 24
Za to se ne ostavlja negativna,a iskreno kada bi vidjela tr negativne ja ne bi ni imala zelju suradivat sa takvom prodavacivom pa taman imala stvar koju nemrem.nigdje nac,a bas jako zelim. Uostalom ko zna i kakav bi artikal bio. Ako vec nema volje odgovarat onda sa takvim prodavacima ni ne treba imat posla. Ja sam bas neki dan odustala od kupnje jednih tenisica i to samo iz razloga jer sam postavila prodavacici pitanje ima li artikal kakvih tragova nosenja ili ostecenja,a ona mi napise sve je kako pise u opisu. Dakle u opisu pise nosene desetak puta i to je sve. Na slikama se bas tako i ne cini. Nema slike sprijeda samo sastrane,koliko sam uspjela vidjet imaju one pregibe naprijed i sigurno se nisu stvorili od deset nosenja. Iza na petama vidim da ima onako ko da su se trljale jedna od drugu,a sa unutarnje strane isto nisu slikane al koliko sam vidjela i tu ima tragova. Al eto mislila sam mozda krivo vidim. I obzirom na njen odgovor jer ocigledno joj se neda dalje komunicirat odlucila sam da je bolje odustat. Lijepo sam se zahvalila i maknula ih iz omiljenih. A stoje joj vec duze i svako malo ih snizi za stotinjak kuna pa opet digne natrag i tako unedogled. Pa eto izgleda da ce ih imat do daljnjeg.
2020 09 24
Na te negativne joj ne bi rekla ni dobar dan, a kamoli poslala upit. A vidi se da joj je i kultura jaca strana. Bas me zanima jesu li sve negativne kao kuocu bile iskljucivo radi zavlacenja ili se potkrala i neka o laganju o uplati.
2020 09 24
> MarinaGoreta: > Možete vidjeti o kojoj korisnici se radi jer je Josipi 234 ostavila negativnu. Znam, ali pretpostavljam da će se i Josipi izbrisati negativna (bar se nadam, a nadam se i objašnjenju za brisanje tolikog broja kod prodavačice) pa da ostane na temi kao upozorenje.
2020 09 24
> jackrussel: > Potrošila zadnju lipu na Guess tenisice pa nema za metar??? > Odličan prodavač 🙄 > Adminka je prodavačici obrisala SVE negativne koje je zaslužila SEKA na istom profilu???...a kupilici ostavljena negativna iako također nije ostvarena suradnja??? > Luda kuća. Jel seka na svom profilu blokirana radi negativnih? Pa se prebacila na ovaj profil i negativne koje je tu skupila se brišu?? Sve bolje od boljeg ,:(
2020 09 24
Seka nevaljalka je alter ego...to je čisto moja pretpostvka. Isto kao što smotani muževi šalju pakete koji ne dolaze i zločeste tete na pošti ne daju potvrde o slanju...itd...
2020 09 24
Pozdrav. Dzon je visine 3.5cm. Velicina 38 je 24.5cm tako da sumnjam da je velicina 37 doista ravno 23cm.. Btw kalup je sirok. Imate srece.
2020 09 24
> jackrussel: > Seka nevaljalka je alter ego...to je čisto moja pretpostvka. > Isto kao što smotani muževi šalju pakete koji ne dolaze i zločeste tete na pošti ne daju potvrde o slanju...itd... Točno :s :')
2020 09 24
"na profil se ponekad ukljuci i moja seka pa vas molimo da se strpite za odgovore-koja je nakupila 4 negativne pa je izbacena" Nekaj ovak glupavo već dugo nisam pročitala. Kak je "izbačena" ta seka? Ne kužim. Jagodice, daj objasni! Te sisterice furt ostavljaju takav dojam da mi bude još draže kaj imam same buraze.
2020 09 25
> schmetterling: > Obrisat će adminka i vama negativnu jer do suradnje nije došlo, iako ne znam kakav ste odgovor očekivali na ovo povlačenje njezinih negativnih kad ste već odlučili poslati upit i potencijalno ostvariti suradnju. Vjerojatno joj je bilo jednostavnije prodati drugoj osobi koja je odmah uplatila nego vama objašnjavati negativne i uvjeravati vas u poštenje. Mislim da bi bilo korisno da objavite o kojoj se korisnici radi jer po svemu napisanom je korisnica s kojom ne bih surađivala. > Sretno u potrazi za tenisicama! S obzirom na to da se vidi koje artikle prodaje, nije potrebno objavljivati naziv profila, vrlo lako se pronađe
2020 09 25
Mene zanima na temelju čega je Admin obrisala 6 NEGATIVNIH? Ovu Vašu razumijem zašto je obrisala, jer iako se Vi osjećate zakinuto, nije bilo suradnje i nema razloga za negativnom ocijenom. Frustrirajuće, ali tako je. Ali obrisati 6 negativnih, mene to zabrinjava. (čisto sumnjam da je svih 6 osvetničkih)
2020 09 25
> blozo29: > Mene zanima na temelju čega je Admin obrisala 6 NEGATIVNIH? > Ovu Vašu razumijem zašto je obrisala, jer iako se Vi osjećate zakinuto, nije bilo suradnje i nema razloga za negativnom ocijenom. Frustrirajuće, ali tako je. > Ali obrisati 6 negativnih, mene to zabrinjava. (čisto sumnjam da je svih 6 osvetničkih) Drage žene to i mene zanima ali Admin ove stranice ne želi mi uopće odg na poruke mogu vam screenshot i toga dati, još od kako sam prijavila problem s tom korisnicom i eto njoj je svih 6 obrisano uključujući moja sedma za njeno ponašanje a meni i dalje stoji ta jedna njena osvetnička zato sam vas na forum išla sve ovdje pitati da vidim jesam ja luda, glupa il šta sam jer mi ništa nije jasno
2020 09 25