Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dali je vama ovo pravedno?

> Admin2nd: > Drage dame, korisnici su negativne obrisane jer ni jedna nije bila ostavljena zbog suradnje nego zbog odustajanja od suradnji. Upozorila sam ju da će joj profil biti blokiran ako dobije još jednu negativnu i zato ju pratim. Ne stignem svaki dan pročitati cijeli inbox i zbog toga nisam odgovorila, ne zbog toga što ne želim (kako je navedeno u temi). U redu ... POSTO JE SADA BLOKIRALI MOLIM LIJEPO DA SE S NJOM DOGOVORITE KAKO CETE NAM VRATIT NOVAC ZA UPLACENE ARTIKLE KOJIH NITI JEDNA CURA OD NAS NIJE PRIMILA ......
2020 09 26
Možda da kontaktirate cure od kojih je ona kupovala? Možda imaju pravu adresu, broj telefona ili IBAN s kojeg je uplaćivano pa se možda nađe stvarni prevarant... Ali, pitajte sve cure redom. Tko zna kakve je podatke kome davala? To kažem jer su mi i neke povratne o njoj kao kupcu sumnjive, a profil mi izgleda smišljeno otvoren s namjerom da mulja.
2020 09 26
> Admin2nd: > Drage dame, korisnici su negativne obrisane jer ni jedna nije bila ostavljena zbog suradnje nego zbog odustajanja od suradnji. Upozorila sam ju da će joj profil biti blokiran ako dobije još jednu negativnu i zato ju pratim. Ne stignem svaki dan pročitati cijeli inbox i zbog toga nisam odgovorila, ne zbog toga što ne želim (kako je navedeno u temi). Meni je to sve nepravedno i dalje ona sa 7 negativnih obrisano jer kakti nije došlo do suradnje a moj stari profil mi je bio blokiran od preko 300 pozitivnih komentara jer sam neki oglas krivo postavila malu greškicu sam napravila (jer su pravila nicala svako malo u to vrijeme ja sam ovdje već skoro i 10 god mislim da čak i 10 god i nemam vremena iskreno ići po forumu sada sam otvorila temu jer me ta nepravda baš dotaknula) jedno sam vrijeme zbog toga odustala od krpica zato imam sad ovaj novi profil niti jednu negativnu nisam imala, niti jednu! Sve pozitivne divne suradnje a blokiran mi je 😪😪
2020 09 26
> josipa234: > > Admin2nd: > > Drage dame, korisnici su negativne obrisane jer ni jedna nije bila ostavljena zbog suradnje nego zbog odustajanja od suradnji. Upozorila sam ju da će joj profil biti blokiran ako dobije još jednu negativnu i zato ju pratim. Ne stignem svaki dan pročitati cijeli inbox i zbog toga nisam odgovorila, ne zbog toga što ne želim (kako je navedeno u temi). > Meni je to sve nepravedno i dalje ona sa 7 negativnih obrisano jer kakti nije došlo do suradnje a moj stari profil mi je bio blokiran od preko 300 pozitivnih komentara jer sam neki oglas krivo postavila malu greškicu sam napravila (jer su pravila nicala svako malo u to vrijeme ja sam ovdje već skoro i 10 god mislim da čak i 10 god i nemam vremena iskreno ići po forumu sada sam otvorila temu jer me ta nepravda baš dotaknula) jedno sam vrijeme zbog toga odustala od krpica zato imam sad ovaj novi profil niti jednu negativnu nisam imala, niti jednu! Sve pozitivne divne suradnje a blokiran mi je 😪😪 Draga moja tako i meni bio blokiran . A sada najednom evo admina koji ju blokira ili njega . Rekoh i ponavljam VELIKA GRESKA ADMINA I SADA NEKA ONI VRATE NAMA OSTECENIMA NOVAC A SA TIM PROFILOM NEK SE IZVOLE ONI LIJEPI RAZRIJESITI . NIT NOVACA NIT ROBE NITI IKAKOVOG OBJASNJENJA . KAKO JE TO ZALOSNO. SAD JE RIJESENJE BLOKIRAT OSOBU KAD JE IZNUDIO ILI IZNUDILA TOLIKI NOVAC I PREVARILA LJUDE ????? TKO SLJIVI NAS KOJI SMO UPLATILI BUDEMO BLOKIRALI PROFIL I S TIM RIJESEN PROBLEM ?????? SRAMOTA ISKRENO .
2020 09 26
Drage moje a svi profili sto kao kupovali sa tog laznog profila imaju po 1 negativnu . Kako je to moguce ?????? Kog god kontaktiras od tih osoba nikog nema na mrezi po par dana kao doticnih osoba sa laznih profila . Ovo je grozno .
2020 09 26
> DANCIKAhalambek: > Drage moje a svi profili sto kao kupovali sa tog laznog profila imaju po 1 negativnu . Kako je to moguce ?????? Kog god kontaktiras od tih osoba nikog nema na mrezi po par dana kao doticnih osoba sa laznih profila . Ovo je grozno . To sam i ja provjeravala sve lažnjaci to su valjda svi njeni profili sa kojih vara to mi je odmah prošlo kroz glavu tko zna koliko ona njih ima a ovo što se tiče adminke i ja se slažem njena pogreška i nije slušala upozorenje sad neka snosi troškove, žao mi je ali tako je!
2020 09 27
> josipa234: > > DANCIKAhalambek: > > Drage moje a svi profili sto kao kupovali sa tog laznog profila imaju po 1 negativnu . Kako je to moguce ?????? Kog god kontaktiras od tih osoba nikog nema na mrezi po par dana kao doticnih osoba sa laznih profila . Ovo je grozno . > To sam i ja provjeravala sve lažnjaci to su valjda svi njeni profili sa kojih vara to mi je odmah prošlo kroz glavu tko zna koliko ona njih ima a ovo što se tiče adminke i ja se slažem njena pogreška i nije slušala upozorenje sad neka snosi troškove, žao mi je ali tako je! Slazem se u potpunosti sa Vama . Ovo je sve velika prevara . Dosla sam do broja tel od vlasnika racuna na koji uplacivan novac . Toliko lazi i muljanja grozno .
2020 09 27
😖😖😖Pa muljaju da se izvuku iz problema ali kakvu su si kašu skuhali neka je sad i pojedu tko zna koliko su ljudi već do sad izvarali kako više stati na kraj takvima kad se množe kao štakori 😪😪
2020 09 27
1 2 3 4 5