Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dali je vama ovo pravedno?

Kada sam ja uplacivala,odjednom su nestale negativne ocijene te sam zaista mislila da se radi o zabuni..naivno jer godinama prodajem i kupujem na ovoj stranici i ovo je prvi puta da sam dozivjela i da sam prevarena od Davida Franjkovica i da je Admin obrisao nekome negativne.Nisu novci u pitanju vec vjerodostojnost ove stranice zbog brisanja negativnih ocjena.
2020 09 25
> anamarija26: > Kada sam ja uplacivala,odjednom su nestale negativne ocijene te sam zaista mislila da se radi o zabuni..naivno jer godinama prodajem i kupujem na ovoj stranici i ovo je prvi puta da sam dozivjela i da sam prevarena od Davida Franjkovica i da je Admin obrisao nekome negativne.Nisu novci u pitanju vec vjerodostojnost ove stranice zbog brisanja negativnih ocjena. Oprosti draga ali novci jesu problem u danasnje vrijeme . Ja imam klinca pa rade cu dat njemu nego nekoj ili nekom idiotu kojem se u zivotu ne radi vec vara ljude . Oprosti al za te novce i ti mozes sebi priustit nesto drugo a ne da ti takovi kao ovi prevaranti uzimaju od rada tvojih ruku .
2020 09 25
> DraganaStrkalj: > Ideš od nekoga kupiti nešto tko ima 6 negativnih, a samo 14 poz? Zaista? Zaista? I očekuješ što točno? Ja nisam kupila jer mi je bila sumnjiva odustala je od suradnje čim sam joj ponudila da poslujemo preko pouzeća kao ona ima hrpu drugih kupaca a ne se s menom natezati ja fantaziram, tenisice nestale odmah ma daj šta me muljaš? to je poanta cijele priče a nastavlja se šok kad sam prijavila adminu svih 6 uključujući moja 7 su obrisane zato sam otvorila temu daj si pročitajte cjeli post od početka do kraja
2020 09 25
> josipa234: > > DraganaStrkalj: > > Ideš od nekoga kupiti nešto tko ima 6 negativnih, a samo 14 poz? Zaista? Zaista? I očekuješ što točno? > Ja nisam kupila jer mi je bila sumnjiva odustala je od suradnje čim sam joj ponudila da poslujemo preko pouzeća kao ona ima hrpu drugih kupaca a ne se s menom natezati ja fantaziram, tenisice nestale odmah ma daj šta me muljaš? to je poanta cijele priče a nastavlja se šok kad sam prijavila adminu svih 6 uključujući moja 7 su obrisane zato sam otvorila temu daj si pročitajte cjeli post od početka do kraja Procitala sam i to me ljuti,da te negativne nisu obrisane kada se Vama to dogodilo,ne bi mi ostali sada imali problema.
2020 09 25
> DANCIKAhalambek: > > anamarija26: > > Kada sam ja uplacivala,odjednom su nestale negativne ocijene te sam zaista mislila da se radi o zabuni..naivno jer godinama prodajem i kupujem na ovoj stranici i ovo je prvi puta da sam dozivjela i da sam prevarena od Davida Franjkovica i da je Admin obrisao nekome negativne.Nisu novci u pitanju vec vjerodostojnost ove stranice zbog brisanja negativnih ocjena. > Oprosti draga ali novci jesu problem u danasnje vrijeme . > Ja imam klinca pa rade cu dat njemu nego nekoj ili nekom idiotu kojem se u zivotu ne radi vec vara ljude . Oprosti al za te novce i ti mozes sebi priustit nesto drugo a ne da ti takovi kao ovi prevaranti uzimaju od rada tvojih ruku . U pravu ste,ma prijavit cemo policiji tog lika i da se nikome vise zbog njega ovo ne dogodi.
2020 09 25
> anamarija26: > > josipa234: > > > DraganaStrkalj: > > > Ideš od nekoga kupiti nešto tko ima 6 negativnih, a samo 14 poz? Zaista? Zaista? I očekuješ što točno? > > Ja nisam kupila jer mi je bila sumnjiva odustala je od suradnje čim sam joj ponudila da poslujemo preko pouzeća kao ona ima hrpu drugih kupaca a ne se s menom natezati ja fantaziram, tenisice nestale odmah ma daj šta me muljaš? to je poanta cijele priče a nastavlja se šok kad sam prijavila adminu svih 6 uključujući moja 7 su obrisane zato sam otvorila temu daj si pročitajte cjeli post od početka do kraja > Procitala sam i to me ljuti,da te negativne nisu obrisane kada se Vama to dogodilo,ne bi mi ostali sada imali problema. Baš tako! Moglo se spriječiti kako ne da ste mogli pročitati te negativne nebi sigurno surađivali s njom
2020 09 25
> josipa234: > > anamarija26: > > > josipa234: > > > > DraganaStrkalj: > > > > Ideš od nekoga kupiti nešto tko ima 6 negativnih, a samo 14 poz? Zaista? Zaista? I očekuješ što točno? > > > Ja nisam kupila jer mi je bila sumnjiva odustala je od suradnje čim sam joj ponudila da poslujemo preko pouzeća kao ona ima hrpu drugih kupaca a ne se s menom natezati ja fantaziram, tenisice nestale odmah ma daj šta me muljaš? to je poanta cijele priče a nastavlja se šok kad sam prijavila adminu svih 6 uključujući moja 7 su obrisane zato sam otvorila temu daj si pročitajte cjeli post od početka do kraja > > Procitala sam i to me ljuti,da te negativne nisu obrisane kada se Vama to dogodilo,ne bi mi ostali sada imali problema. > Baš tako! Moglo se spriječiti kako ne da ste mogli pročitati te negativne nebi sigurno surađivali s njom O tome se radi..bila je ocita prevara u vasem slucaju i ostali nisu zasticeni.
2020 09 25
😪😪😪
2020 09 25
Mene zanima kako admin ranije nije reagirao na tolike silne negativne, zašto nije provjerio što se događa? Ja sam mislila da je pravilo ako profil ima 3+ negativne, da ga se odmah blokira, a ne da ima duplo više i još sve obriše! Kako se nekad blokiraju članovi s jednom negativnom, zašto je tu zapelo?
2020 09 25
Mislim da svi ovdje čekamo objašnjenje zašto su tolike negativne izbrisane...
2020 09 25
> schmetterling: > Mislim da svi ovdje čekamo objašnjenje zašto su tolike negativne izbrisane... A Admin2 jedino taj profil prati ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b807aa1dd2445cc4d04fb9c97d9b0b2d.jpg)
2020 09 25
Dali je itko dobio odgovor od adminke? Ja još ništa.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2d37e03499b5d9988116875d5e307823.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/317d4bba9abf8d7f2c2c8d70c65b3e7d.jpg)
2020 09 25
> josipa234: > Dali je itko dobio odgovor od adminke? Ja još ništa.. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2d37e03499b5d9988116875d5e307823.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/317d4bba9abf8d7f2c2c8d70c65b3e7d.jpg) Nisam ni ja dobila odgovor.
2020 09 26
😖😖😖
2020 09 26
Drage dame, korisnici su negativne obrisane jer ni jedna nije bila ostavljena zbog suradnje nego zbog odustajanja od suradnji. Upozorila sam ju da će joj profil biti blokiran ako dobije još jednu negativnu i zato ju pratim. Ne stignem svaki dan pročitati cijeli inbox i zbog toga nisam odgovorila, ne zbog toga što ne želim (kako je navedeno u temi).
2020 09 26