Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dali je vama ovo pravedno?

Kupac, umjesto da prije kupovine temeljito prouči povratne ocjene prodavača, nakon dogovora o kupnji spominje strah od prijevare direktno prodavaču. Razumijem u potpunosti želju prodavačice da proda nekome drugome nakon takve optužbe. Tim više ako su sve negativne bile za zavlačenje (znamo da za to ide neutralna), dakle ne za prijevare i krađe. Napravila bih isto i svi imamo pravo odlučiti kome prodati a kome ne. Negativnim ocjenama nema mjesta ni na jednoj ni na drugoj strani u ovom slučaju jer su obje osvetničke. Pretpostavljam da je Admin sličnog mišljenja. Samo pretpostavljam.
2020 09 25
> laangelina: > Kupac, umjesto da prije kupovine temeljito prouči povratne ocjene prodavača, nakon dogovora o kupnji spominje strah od prijevare direktno prodavaču. Razumijem u potpunosti želju prodavačice da proda nekome drugome nakon takve optužbe. Tim više ako su sve negativne bile za zavlačenje (znamo da za to ide neutralna), dakle ne za prijevare i krađe. Napravila bih isto i svi imamo pravo odlučiti kome prodati a kome ne. Negativnim ocjenama nema mjesta ni na jednoj ni na drugoj strani u ovom slučaju jer su obje osvetničke. Pretpostavljam da je Admin sličnog mišljenja. Samo pretpostavljam. Totalno se slažem. Ni kiflice mi nisu sjele. No, ovo sa sekicom prodavačice mi je i dalje enigma.
2020 09 25
> laangelina: > Kupac, umjesto da prije kupovine temeljito prouči povratne ocjene prodavača, nakon dogovora o kupnji spominje strah od prijevare direktno prodavaču. Razumijem u potpunosti želju prodavačice da proda nekome drugome nakon takve optužbe. Tim više ako su sve negativne bile za zavlačenje (znamo da za to ide neutralna), dakle ne za prijevare i krađe. Napravila bih isto i svi imamo pravo odlučiti kome prodati a kome ne. Negativnim ocjenama nema mjesta ni na jednoj ni na drugoj strani u ovom slučaju jer su obje osvetničke. Pretpostavljam da je Admin sličnog mišljenja. Samo pretpostavljam. i ja se slažem. ipak, jednoj strani je jedna negativna ostala, a drugoj je svih šest izbrisano, iako adminka očito zna za obje uključene strane. šest negativnih nije malo i sumnjivo mi je da je baš svih šest nezasluženih, pogotovo kad se na to doda priča sa sekom.
2020 09 25
> laangelina: > Kupac, umjesto da prije kupovine temeljito prouči povratne ocjene prodavača, nakon dogovora o kupnji spominje strah od prijevare direktno prodavaču. Razumijem u potpunosti želju prodavačice da proda nekome drugome nakon takve optužbe. Tim više ako su sve negativne bile za zavlačenje (znamo da za to ide neutralna), dakle ne za prijevare i krađe. Napravila bih isto i svi imamo pravo odlučiti kome prodati a kome ne. Negativnim ocjenama nema mjesta ni na jednoj ni na drugoj strani u ovom slučaju jer su obje osvetničke. Pretpostavljam da je Admin sličnog mišljenja. Samo pretpostavljam. I ja se slažem. Pratim temu i suzdržavam se da ne napišem da ni ja ne bih poslovala s takvim kupcem. Retorika joj je katastrofa. Kupac napada, optužuje pa i vrijeđa, a ja nigdje ne vidim da je prodavačica pogriješila. Nakon bespotrebno izražene sumnje o mogućoj prijevari, prodavačica je prodala tenisice onome tko je odlučio kupiti, a ne optuživati ju i filozofirati i to je sasvim u redu. Što se tiče seke, ne kužim to ni ja, ali to je nebitno za ovu priču.
2020 09 25
> Tanči14: > > laangelina: > > Kupac, umjesto da prije kupovine temeljito prouči povratne ocjene prodavača, nakon dogovora o kupnji spominje strah od prijevare direktno prodavaču. Razumijem u potpunosti želju prodavačice da proda nekome drugome nakon takve optužbe. Tim više ako su sve negativne bile za zavlačenje (znamo da za to ide neutralna), dakle ne za prijevare i krađe. Napravila bih isto i svi imamo pravo odlučiti kome prodati a kome ne. Negativnim ocjenama nema mjesta ni na jednoj ni na drugoj strani u ovom slučaju jer su obje osvetničke. Pretpostavljam da je Admin sličnog mišljenja. Samo pretpostavljam. > I ja se slažem. > Pratim temu i suzdržavam se da ne napišem da ni ja ne bih poslovala s takvim kupcem. > Retorika joj je katastrofa. > Kupac napada, optužuje pa i vrijeđa, a ja nigdje ne vidim da je prodavačica pogriješila. > Nakon bespotrebno izražene sumnje o mogućoj prijevari, prodavačica je prodala tenisice onome tko je odlučio kupiti, a ne optuživati ju i filozofirati i to je sasvim u redu. > Što se tiče seke, ne kužim to ni ja, ali to je nebitno za ovu priču. Vi ste krivo sve shvatili ja nju nigdje ne vrijeđam ja sam sve rekla kako i je.. ona mene cijelo vrijeme zavlači nek ona njih proda kome god hoće ok ali meni opet nije uredu ako ste vi tu stvar rezervirali i rekli da uzimate, uplata odmah pitala bih vas i vaše mišljenje onda da vas tako netko napravi budalom dali vam je to uredu slobodne slobodne čekam broj na kraju ja kad sam spomenula te njene negativne ocjene i da mi je malo sumnjiva i nadam se da neću biti prevarena da ću ići na riječ tenisice su obrisane i gdje vam je ta osoba kojoj je ona prodala te tenisice? I imala je znači 6 negativnih 6 komada sve obrisano, zašto su obrisane? Iz kojih razloga
2020 09 25
Apsolutna podrska Josipi. Jadogica je od ranije poznata.
2020 09 25
https://mojekrpice.hr/jadogicabobica-347321 Pocele stizati negativne ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04fc73ac78dbcc7465fefd18c45b77a2.jpg) Ime David Franjković se je vec povlacilo po krpicama zbog prevara
2020 09 25
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/jadogicabobica-347321 > Pocele stizati negativne ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04fc73ac78dbcc7465fefd18c45b77a2.jpg) > Ime David Franjković se je vec povlacilo po krpicama zbog prevara užas, valjda se bar ta ocjena neće obrisati.
2020 09 25
Jel i ta negativna za te famozne tenisice? Ali ova korisnica spominje da ih je kupila prije 13 dana 🤔 Ako netko zaradi 6 negativnih radi zavlacenja drugih ljudi (bez obzira sta se za to ne daje negativna) to dovoljno govori o karakteru doticne i da je s takvima najbolje izbjegavati suradnje. A osim toga, cinjenica da ih je bas naglo i odmah prodala nakon sta su spomenute te iste negativne govori isto dovoljno samo za sebe. Muljaza u pitanju.
2020 09 25
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/jadogicabobica-347321 > Pocele stizati negativne ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04fc73ac78dbcc7465fefd18c45b77a2.jpg) > Ime David Franjković se je vec povlacilo po krpicama zbog prevara Bas mi je drago sta ste ovo objavili zbog ovih gore sta pišu o "bespotrebnim sumnjama u prevaru".Po njima je kupac kriv za sve,apsolutna podrška Josipi 234😘
2020 09 25
Meni je samo jasno da ja s takvom prodavačicom apsolutno ne želim imat posla, a kamoli kupovat kod nje. Nije mi jasno što nije jasno ako je jasno da do suradnje nije ni došlo, a jednoj strani ostaje jedna jedina negativna dok se drugoj briše njih 7...??? Helou? Nije nikakav tajming za pravdanje prodavačice. Ipak je pošteno iznervirala trećinu svojih suradnji.
2020 09 25
> MarinaGoreta: > Bas mi je drago sta ste ovo objavili zbog ovih gore sta pišu o "bespotrebnim sumnjama u prevaru".Po njima je kupac kriv za sve,apsolutna podrška Josipi 234😘 Ove gore se samo pitaju kako se netko upušta u suradnju s korisnicom koju krasi 6 negativnih ocjena. Kao kupac se sama izjasnila da joj nije bila nužda kupovati baš od nje (jer ne bi ni kifle od nje više kupila) pa je nejasno zašto se u konačnici iščuđava tome kako je suradnja završila, odnosno nije ni počela. Čemu uopće služe recenzije ako nas ne upozoravaju na mogući problem?
2020 09 25
> teehee: > > MarinaGoreta: > > Bas mi je drago sta ste ovo objavili zbog ovih gore sta pišu o "bespotrebnim sumnjama u prevaru".Po njima je kupac kriv za sve,apsolutna podrška Josipi 234😘 > Ove gore se samo pitaju kako se netko upušta u suradnju s korisnicom koju krasi 6 negativnih ocjena. Kao kupac se sama izjasnila da joj nije bila nužda kupovati baš od nje (jer ne bi ni kifle od nje više kupila) pa je nejasno zašto se u konačnici iščuđava tome kako je suradnja završila, odnosno nije ni počela. > Čemu uopće služe recenzije ako nas ne upozoravaju na mogući problem? Moj odgovor je upucen Tanci14 koja je navela da se radi o bespotrebnoj sumnji u prevaru i to za prodavacicu koja ima 6 negativnih🙄🙄. Bas bespotrebno... Ja osobno ne bih ni pogledala profil osobe sa toliko negativnih i nejasno mi je da netko bi, ali ne želim ulaziti u to. Ovdi je nejasno i nepošteno da je administrator izbrisao toliko negativnih (a nemoguce je da su sve nezaslužene) prodavacici, a kupilici koja ima samo pozitivne povratne ostavi osvetnicku, i još je ignorira, zasto i na osnovu čega? Žaj mi je kupilice jer ovo je stvarno dno dna.
2020 09 25
Hvala vam cure koje ste mi podršku davale sve ovo vrijeme❤️eto znala sam da će istina kad tad isplivati na vidjelo sve mi je to skupa bilo sumnjivo, kao što rekoh nema veze što tenke nije meni htjela prodat svak ima pravo prodat kome hoće samo eto najviše me to kopkalo veliku sam sumnju imala da je tu stvar muljanja i varanja..i te negativne tolike obrisane Što se tiče kifle svi se za kiflu uhvatili😁mislila sam zbog njezinog bezobraznog i arogantnog ponašanja kao jednog prodavača da nebi od nje ni kiflu kupila, eto 😘no hard filings
2020 09 25
Ideš od nekoga kupiti nešto tko ima 6 negativnih, a samo 14 poz? Zaista? Zaista? I očekuješ što točno?
2020 09 25