Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Okreću li se slike samo s moba?

Ja stavljam slike iskljucivo preko moba i ne okrecu mi se nikada. 🤷
2021 03 27
Meni su sve izokrenute 😪
2021 03 28
> Admin2nd: > Bok svima, > sad mi je upalo u oko da je netko napisao kako mu se slike okreću samo kad ih uploada s moba, je li tako svima? > Ako jest, javite mi da konačno to riješimo jer IT to već neko vrijeme testira. Za prijavu treba link na artikl i fotka u originalu, te sistem i browser koje koristite. Da, i meni sve okrece kad uploadam s mobitela.
2021 04 02
Da, i meni su sve naopako kad ih uploadam sa mobitela.
2021 04 02
Ima li još uvijek netko problem s okretanjem slika? Sve slike koje sam uploadala su mi se okrenule 🤷
2021 04 21
Ovaj problem je na popisu popravaka na kojima se radi, nije stvar samo u landscape/portrait postavki.
2021 04 21
> blozo29: > > PatriciaFrida: > > Kako postavite da nije naopako?> blozo29: > > > Meni okreće i kada s kompa stavljam. Pa svaki put nanovo skidam te postavljene fotke i ponovno stavljam.. > S moba ne mogu to promjeniti, nego samo s kompjutera. > Prvo stavim sve fotke, kad ih postavi, spremim oglas, udjem u svoj profil, otvorim taj oglas i jednu po jednu fotku spremim na komp (desni klik na misu-save photo), onda idem prepraviti postavljeni oglas, mičem prvotno postavljene fotke i stavljam ove koje sam prethodno skinula, izravnam ih i objavim oglas. Dosta komplicirano, ali funkcionira :D Puno hvala, fakat funkcionira <3
2021 04 25
Imamo li ikakvih saznanja kada će se fotke prilikom objave prestati okretati???
2021 05 17
Pola godine se o ovome raspravlja, a jos nije rjeseno! Katastrofa.
2021 05 23
1 2 3 4