Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kad sam bila mala mislila sam... :)

Poz svima :) Neki dan pricam s prijateljicama i prisjecamo se ludih ideja iz djetinjstva. Pisite kada ste bile djeca u sto ste vjerovali. Npr kada sam ja bila klinka bila sam uvjerena da je Milka jedina kravica koja daje mlijeko za cokoladu ,:)
2020 11 22
haha, to sam i ja mislila :D ja sam npr. mislila kada je reklama na tv-u, da je to "uzivo" tj. da su glumci tamo i da svaki put moraju ponovo snimati, pa sam mislila kako im se da toliko snimati svaki dan :') :') :')
2020 11 22
Nisam kužila da je samo jedan mjesec na nebu.Mislila sam da gdje god ideš ,ima drugi.Svaka država svoj,pa kad sam došla u Hrvatsku rekla sam roditeljima :Oni imaju isti mjesec kao mi. 8-) Ali to je bilo,jako,jako davno.... ;)
2020 11 22
Moj sin je mislio da u lifu sjedi neki covjek koji koloturom vuce lift gore i dole😀
2020 11 22
> AshleyAstrid: > haha, to sam i ja mislila :D ja sam npr. mislila kada je reklama na tv-u, da je to "uzivo" tj. da su glumci tamo i da svaki put moraju ponovo snimati, pa sam mislila kako im se da toliko snimati svaki dan :') :') :') Isto 😅 Još mi nije bilo jasno zašto bi neko htio biti glumac ako umre u filmu 😅😅 Obožavala sam, kao i svi, Toma i Jerryja. I mislila da je iz crtića sve moguće pa tako i prolazak kroz zid. "razbijanje zida glavom iz zatrke", tak sam to zvala. Ugl je uvijek mama bila u blizini da me spriječi... Sve do jednom. Zaletila sam se preko dvorišta u full brzini i spucala se o zid. Razbila si glavu na fasadnu ciglu i završila sa 12 šavova na potiljku. Nisam bila najpametnije dijete 😅😅
2020 11 22
mislila sam da moj otac zna sve o svemu....i tako do tridesete:) ...da je Hajdi najbolja knjiga svih vremena, da je na slami udobno spavat i da uravnotežena prehrana znači kozje mlijeko i komad sira ...da je svatko stariji od 28- Metuzalem te da se naživio ...da su svi vjernici neizostavno dobri ljudi
2020 11 22
Ja sam vjerovala da je prije svijet bio crno bijeli (zbog filmova) i da su ljudi tek kasnije izmislili boje 🤣 pa su sve morali obojat 🤐🤣 Također me užasno živciralo što su prometni znakovi uz ceste često bili pogrešni - krava, svinja, jelen.. Oni koji upozoravaju na životinje. Jer bila sam uvjerena kako nakon takvog znaka mora biti ta neka životinja, uz cestu, da se vidi. A nikad ju nisam vidjela 😎 I dok sam slušala dnevnik, kad sam imala nekih 4-5 god, bila sam uvjerena kako ti ljudi pričaju skroz drugi jezik jer svaku drugu riječ nisam kužila i bilo mi je onak wooooooow kak to moji starci kuže, djelovali su mi baš pametno. Ah... Da mi se vratit 🤣🥰 Btw, super tema 😊
2020 11 23
Odlična tema!!! Kad sam bila mala, imala sam onu ćelavu bebu igračku. Moja prabaka, koja je patila od demencije je mislila da je ta beba moj deda (njen sin) dok je bio mali, pa ga je zvala Brankec, pa sam ga i ja počela tako zvati. Kasnije sam dobila bebu s kosom i rekli su mi da je to Brankica. Uglavnom tek na faksu sam saznala da to nisu imena tih beba koje im je dala tvrtka koja ih radi, već moji doma ,:) I naravno da sam uvjeravala ljude da se to baš TAK zove ,:)
2020 11 23
Kad sam bila mala, mislila sam da se radno vrijeme računa otkako se probudiš. Mama inače radi od 7, uvijek se ustajala u 6, i ja sam bila uvjerena da uvijek radi duže nego što bi trebala i da joj to naravno i plate. x-)
2020 11 23
Ja sam mislila da mjesec nocu uvijek ide zamnom Da me prati gdje god idem 😂
2020 11 25
Ja sam gledala na TV-u košarkaše i kako su visoki ,a ja patila što sam mala, manja od svih.Bila sam najmlađa ali to baš nisam skužila ,pa sam se sakrivala iza kuće i skakala u vis kao košarkaši da se izdužnim i narastem.🤣Ne znam točno kad sam prestala za koliko dana, mjeseci ,ali iskreno danas sam viša od svojih sestara za 7cm i 10 cm znači da je možda upalilo🤔
2020 11 25
Moja mama je bila vitka a teta punija pa sam ja zakljucila da je moja teta trudna i cekala godinama kada ce doci beba a bilo me sramota pitati bilo koga :)
2020 11 28
Haha drago mi je da vam se svida moja tema i bas ste me jako nasmijale :) :)
2020 12 01