Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Preporuka za fritezu na vrući zrak

Kao što i sam naslov teme kaže- preporučite mi neku fritezu na vrući zrak. Gledala sam Delimano, Philips, Klarstein (iskreno ne znam uopće kakva je ovo marka, nisam za nju čula do sada dok nisam krenula gledati), ne znam više što da gledam, svaka preporuka je dobrodošla :-)
2020 11 30
Ja imam Delimao i jako sam zadovoljna..hrana je stvarno ukusna, relativno brzo se napravi, ali najvažnije je kaj nema masnoće i ribanja onih tavica...svakako bi ti preporučila ako imaš gdje staviti u kuhinji jer je dosta velika i zauzima dosta mjesta..
2020 11 30
Ja imam Delimao i jako sam zadovoljna..hrana je stvarno ukusna, relativno brzo se napravi, ali najvažnije je kaj nema masnoće i ribanja onih tavica...svakako bi ti preporučila ako imaš gdje staviti u kuhinji jer je dosta velika i zauzima dosta mjesta..
2020 11 30
Imam Delimano, i jako sam zadovoljna.Sve se brzo pripremi,bez komplikacija,i najvažnije bez puno ulja. Ide ti jedna žlica ulja pri pripremi jela.Ali moraš biti svjesna da će jelo biti drugačijeg okusa,pošto nije prženo u ulju. Najbolje ispada kada ubaciš batačiće ili krilca. Začiniš i ubaciš unutra,a nakon 20-ak minuta,sva ti se kožica sa začinima zalijepila za meso,onako hrskava,a masnoća se otopila. Lako se održava i moje preporuke.
2020 12 01
Koju velicinu friteze imate? Citala sam komentare da su male i mora se prziti vise puta. Ima mozda netko da prodaje (novu po mogucnosti) ili jos bolje da zeli mijenjati za nesto (ne mora biti za krpice)?
2020 12 01
Unutarnji dio (u kojem se prži),dubine je 9 cm,a promjera 19 cm. Kupljena lani.Možda su neki modeli veći sada,ali meni ovo sasvim dovoljno. Stavite unutra meso ili krumpiriće,namjestite temperaturu i vrijeme,i zaboravite na ručak. Radite nešto drugo dok se peče. Delimano vam ima često akcije,pa se zna naletiti za duplo jeftinije nego inače.
2020 12 01
> bloomRI: > Unutarnji dio (u kojem se prži),dubine je 9 cm,a promjera 19 cm. Kupljena lani.Možda su neki modeli veći sada,ali meni ovo sasvim dovoljno. Stavite unutra meso ili krumpiriće,namjestite temperaturu i vrijeme,i zaboravite na ručak. Radite nešto drugo dok se peče. > Delimano vam ima često akcije,pa se zna naletiti za duplo jeftinije nego inače. Delimano sad ima novi model od 3,5 l zapremnine ali je puno skuplja od starih modela
2020 12 01