Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rumenilo i puder - preporuka

Znaci trebam preporuku za tekuci puder i rumenilo. Do sad sam koristila Avon, al sad sam dobila bon u Mulleru pa sam se odlucila malo promjeniti dosadasnju kozmetiku. Imam blago suhu kozu, vidljive vec prve sitne borice. Trebala bi neki tekuci puder da izgleda prirodno i da pruza neku srednju prekrivenost te da je hidratantan. Isto i preporuka za rumenilo....
2021 01 14
Već duže koristim la roche tonizirajucu kremu koja jako dobro prekrije nedostatke a hidrira i hrani kožu. Rumenilo pupa, ima nekoliko nijansi, super mi je ona blaža, daje prirodni izgled a ima i malko nekog kao sjaja ili što vec a trenutno je i na akciji 50 posto
2021 01 16
Ne znam kakvog ste podtona. Nars i Laura Mercier rumenila jako dobri. mislim da su na popustu na feel unique, u mulleru je illamasqua i nyx sasvim solidno rumenilo, bolje od lancome, dior i ostalih troduplo skupljih, po mom misljenju. imam ja 2 nova pudera Mac studio fix face and body i fluid ako te zanima.
2021 01 16
Puderi....odličan Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation koji traje cijeli dan i ima dobar izbor nijansi, nešto laganije prekrivanje za totalno prirodni izgled Chanel Vitalumière Aqua i Mac Face&Body (najbolji izbor nijansi), i meni najdraži By Terry Hyaluronic Hydra Foundation kod kojeg se doziranjem kapi postiže laganije ili bolje prekrivanje, samo nisam sigurna ima li ga u Mulleru. Rumenila Illamasqua koja su super pigmentirana i predivnih nijansi, a za suhu kožu može i kremasto.
2021 01 16
Hvalaaa 😀
2021 01 17
Od pudera jako sam zadovoljna sa helaty mix puderom od borjua, izgleda jako prirodno na licu i skoro pa je neprimjetan. A rumenila su mi odlicna od essencea i jos dobra stvar je sta su jeftina.
2021 02 12
Ja obovazam tekuca rumenila, Maybelline je izasao sa njihovom verzijom pa vidi ako Muller ima ih. Ja sam kupila na internetu iz UK, ali mislim da je vec mogao doci i kod nas. Za tekuci puder, slazem se sa Vedranom, Shiseido mi je pre dobar jer i ja imam suhu kozu. > PoisonEevee: > Znaci trebam preporuku za tekuci puder i rumenilo. Do sad sam koristila Avon, al sad sam dobila bon u Mulleru pa sam se odlucila malo promjeniti dosadasnju kozmetiku. > Imam blago suhu kozu, vidljive vec prve sitne borice. Trebala bi neki tekuci puder da izgleda prirodno i da pruza neku srednju prekrivenost te da je hidratantan. > Isto i preporuka za rumenilo....
2021 04 23