Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Djecje velicine 98 i 134

Bok svima! Primjetila sam da u djecjoj odjeci u naprednom trazenju ne postoje velicine 98 i 134. Jasno mi je da mozemo olaksati pretragu ako pod tagove upisemo te velicine, ali to nije bas od velike pomoci. Da li bi se moglo sto poduzeti u vezi ovoga? Hvala !
2013 10 05
I meni to smeta,moj sin je sad baš 134 i gotovo mi je nemoguće naći nešto ili ta potraga traje i bezuspješna je... [:tuzan]
2013 10 05
kod mene ima robice za decka i curice pa mozete mmalo pogledati
2013 10 05
cure probajte upisati godine.a ne cm.mozda bude uspjesnije. [:zaljubljen] ja cu kroz nekih pola sata stavljati stvarcice te velicine...pa slobodno skicnite [:smijesi]
2013 10 05
utipkate veci broj, pa medju njima bude svasta [:smijesi] , mozda jedan laski put do trazenog broja...u moru roba nije lako oznaciti djecju robu, jer kod stavljanja opisa brisu se neki pojmovi pa mnogi dodatno upisuju velicine, i ja sam neznam ni sama kako ozbacavala, odnosno kako mi je dopustilo...
2013 10 05
meni isto tako je teško označit veličinu valjda se još nisam ufurala [:smijesi]
2013 10 05
ja za vel 98 upišem 2-3 vel , imam nešto robe za dečka 2-3 pa škicnite [:smijesi]
2013 10 05