Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Vjenčanje- originalne ideje

nikad se nisam mogla ni zamisliti u vjenčanici pa takvo vjenčanje nisam ni imala... meni osobno su svadbe samo parodije kića... nisam bila ni još uvijek nisam taj tip cure koja cijelog života mašta o tom danu tak da mi nikaj orginalno ne pada napamet... [:smijesi]
2013 10 06
Zato ne volim ići po svadbama. Dvoumila sam se i za svoju [:smije]
2013 10 06
Ja sam na jednoj svadbi morala s curama plesat kan kan, vecina cura ti je u haljinicama ili suknjama i onda tamo moraju dizat noge pred dvjestotinjak ljudi...
2013 10 06
Parada pijanstva i kica kak kaze Balasevic [:kesi]
2013 10 06
[:smije] A čuj...tko voli-nek izvoli [:jezik] Kladim se da bi se našla hrpica cura koja bi se zgrazala da vidi kako sam ja bila obučena u svojoj svadbi. [:smijesi]
2013 10 06
ja se udajem u svibnju sljedeće godine, htjela bih da bude jednostavno, a opet gdje koji detalji koji će se isticati.. [:smijesi]
2013 10 06
Ja sam upravo radila za jednu malu svadbicu cvjetiće revere-broševe...pošto je mali broj ljudi bio samo mladenka je htjela nešto posebno šta će cure moći i kasnije koristiti kao ukras, umjesto onih klasičnih reverića...
2013 10 06
ja imam 20 god i nikada u životu nisam bila na svadbi [:smije] [:smije] [:smije] Uglavnom nisam baš pobornik onih naših klasičnih svadbi gdje djeveruše imaju neke odvratne haljine, gdje se skidaju podvezice itd...Općenito kada na snimkama vidim ili kada mi netko prepričava uglavnom u tome svemu vidim kako je netko već rekao paradu kiča. Ova ideja s lanternama mi je jako lijepa, ali opet mi iskreno nije za svadbu nego već za neki veći događaj... ( mislim pretpostavljam da na svadbi nije bilo baš tolika hrpa ljudi ) O svojoj svadbi i ne razmišljam baš i iskreno zapravo nikada nisam jer ni ne znam želim li se udati ili ne. Čak i ako ću se udavati pretpostavljam da to neće biti baš tako brzo [:hihot] Ipak malo me ovo ponukalo na razmišljanje, mislim da bi se udala tek onda kada bi završila faks, kada bi proputovala sve što želim, kada bi se dovoljno izludirala i kada bi imala dovoljno novaca da napravim lijepo vjenčanje. Mislim da ne bi bilo nikakvog kiča, već sve lijepo i decentno, možda u nekom dvorištu itd. Bez ikakvih sala za vjenčanje i balona na autima itd i naravno bez seljačke glazbe [:hihot]
2013 10 06
meni se svidja makar vec malo izlizano kada mladenci izadju iz crkve i puste u zrak dva bijela goluba ..to mi je bas slatko... makar ja uopce nisam za vjencanja,nikakve parade kao sto djole kaze,pijanstva i kiča i poznata cura u belom ;))) udana jesam al samo kod maticara...volim ic na tudje svadbe hahaha ;) ali danas kod nas ima malo dobrih svadbi nazalost a i maldenci vecinom gledaju da se opare i okoriste,kao da ne rade to iz ljubavi nego koristi...uazs fujj
2013 10 06
Ja sam bila na svadbi di su se puštale te lanterne i stvarno je bilo jako lijepo, možda je to ta svadba [:smije] Ja živim s dečkom i voljela bi se vjenčati ali već sam 3 puta odgodila - da mamu smirim kažem u proljeće, pa evo već treće proljeće prošlo... [:smije] ali svadba je druga priča... Jedna lijepa večerica s glazbom i najdražim ljudima, bez vjenčanice i sl. običaja.
2013 10 06
I da napomenem, ta svadba s laternama je bila odlična!! Do 100-tinjak ljudi, bez glupih običaja, DJ, hrana odlična - u jednom lijepom restoranu u prirodi, milina..
2013 10 06
pardon na izrazu [:smijesi] ALI ,sere mi se od svadbi na kojima se okupe cure i pivaju prijateljice od severine. alergična sam na to. na svojoj svadbi sam to zabranila. [:smijesi]
2013 10 06
Hahaha slazem se zadarmamica:D
2013 10 07
hehe cure i meni je muka od cajki, severininih pjesama, rozginih poskočica i nezaobilazni magazin. UŽAS Mladenci onak znojni jedno drugom krešte : ja sam ti bila privjesak što se sija.... Pa baš prikladno! Ja bih isto jednoga dana voljela imati slatku, malu, posebnu svadbu prepunu simboličnih i posebnih trenutaka. Mislim da se to može postići samo ako se okružiš dragim ljudima. Skidanje podvezice zubima mi je nešto najodvratnije na svijetu. Prevulgarno. U jednim svatovima sam bila u kojima su muški pili vino iz mladoženjine cipele. Fuuuuuj! Cijeli dan se znojio u njoj i sada oni piju iz nje. Bljak. je li ju kasnije obuo nisam sigurna. No ne bi me iznenadilo. Ali ima i predivnih svadbi s vrlo originalnim idejama. U jednoj svadbi umjesto NEZAOBILAZNE krive mlade mladoženja je dobio papir na kojemu mu je mlada napisala neku zagonetku koju mora odgonetnuti da bi otkrio gdje se nalazi. Kad bi došao na to mjesto čekalo bi ga još jedno pismo i zadatak da opegla košulju da vide je li spreman za kućanske poslove, i još par takvih zadataka i na kraju ga je dočekala na njohovom omiljenom mjestu. To mi je baš originalno [:zaljubljen]
2013 10 07
A one svadbe gdje čitaju kolko je tko dao para? Nema mi većeg neukusa hahahha Osim toga stvarno držim do toga da ako se već daju pokloni da to bude nešto od srca, nešto samo izrađeno ili neki prigodni dar :)
2013 10 07