Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Vjenčanje- originalne ideje

Moje je vjencanje sljedece godine :). Izbacujem vecinu obicaja kao sto su kupovanje mlade, ples s mladom i podvezica...oduzima vrijeme koje i onako proleti. Tako da cu imati kineske lampione kao s prve slike teme ;), podvezica ce na neki drugi nacin biti dodjeljena bez kopanja po meni pred svima :). Imat cemo igru gdje su stolice u krugu pa tko prvi sjedne kad pjesma prekine...strucni naziv ne znam, i nakon toga nagrada :). Iii bit ce jos nesto smisljeno sigurno :).
2013 10 29
Evo čim sam ovo vidjela rekoh da ja prepricam svoju svadbu i stavim par slikica.Dakle sve je počelo tako da ni ja ni moj dragi nismo za velika vjenčanja.Uvjek sam htjela da to bude nesto nase i intimno.Bez hrpe ljudi(koje je red pozvati).Htjela sam da taj da mogu izgovoriti u sto intimnijem okruženju. Na kraju smo se dogovorili da će za to znati samo kumovi,a sve ostale da cemo iznenadit za Bozic.Vjencali smo se prije manje od mjesec dana 13.12.2013.I nitko osim kumova i fotografa kojeg znamo od prije nije za to znao.Bio mi je to definitivno najljepsi dan i nikad ga ne bih ucinila drugačijim ...a poslje ceremonije smo se zapili u Maraschinu u kojem dotad nisam bila...i rekoh si eh bas sam ponosna sta sam se udala iz ljubavi ,a ne jer sam ostala trudna -samo zato sta sam mogla piti koktelčića do mile volje:) Ali kao sto kazete ima sto ukusa pa ko voli nek izvoli...Evo i naših par slikica :) [slika:0001f200-f35d-4b15-bdbb-7fe6105d80b4] [slika:99400fa2-70d6-4845-83f3-b1929c3967a2] [slika:12d3e11f-88b5-4637-b51b-d50ba7cb0212] [slika:d2603438-2c08-4666-9632-561622f77e66] [slika:b2412540-20f2-4b88-9ab1-e915188d0a72] [slika:d6dbdea9-1ba1-4961-8e6e-6aa3de6b0f17]
2014 01 07
ajme slike su preeeedivne [:zaljubljen] bi svega je da ti budeš najsretnija na taj dan. Što su tvoji rekli? Jesu se ljutili što nisu prisustovali svadbi?
2014 01 08
istina.. :)) ma bili su šokirani ...ali kad je šok splasnuo..rekli su "svaka vam čast"...znali su da treba imat hrabrosti za to i drago im je bilo da smo napravili sve kako smo mi zelili.. Tako da je super ispalo ;)
2014 01 08
a koliko ste se znali prije nego ste se vjenčali? [:smijesi] meni bi samo bilo žao što nisam vjenčanicu nosila [:smijesi] da se mene pita svake godine bi se udavala jer ima tooooliko prekrasnih vjenčanica da bi mi trebalo 10 godina da ih iznosim [:hihot] a ovako, mislim da je to dan tih dvoje ljudi i trebali bi biti oni u centru pažnje i oni najsretniji a ne tetak iz hercegovine, babe koje se na ulici poredaju kako bi komentirale, pijani rođak za kojeg nitko ne zna tko ga je pozvao itd itd [:vrti] Ja imam uži krug rodbine vrlo velik, oko 80 nas je [:smije] i među njima imam ljudi koji su mi baš dragi, redovito se posjećujemo, smijemo, jadamo a isto tako ima onih koji su još veći rod i na ulici razmišljam: prepoznaje li me ili ne [:znoji] i naravno, samo ako pozoveš ove koji su manji rod na papiru a puuuuno veći u srcu a ove druge ne bilo bi drame i raspad rodbine samo takav [:hihot]
2014 01 09
A zajedno smo bili 2 i pol godine prije toga...ma ja sam oduvjek znala da ne zelim imati bijelu vjencanicu..to jednostavno nisam ja :) i mislim da svatko treba napraviti onako kako zeli..bila to krinolina ili traperice ;) a da i mi imamo velike obitelji oboje tako.da bi valjdq bilo 200 ljudi da smo pir radili...zato nismo obitelji ni rekli jer bi nas oni nagovarali da napravimo veliku svadbu a to nismo mi i to nije bila nasa zelja.Srecom je moja sestra radila veliku tradicionalnu svadbu pa mi je t to bilo olaksanje xD
2014 01 12
Krasno je :) ako ti je to zelja nadam se da ces si isto takvio i ostvarit ::)) Drzim fige ;)
2014 01 14
aaa hvala [:zaljubljen] [:zaljubljen] al čisto sumnjam
2014 01 15
1 2 3