Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam što da napravim

Pozdrav, Nova sam na ovoj stranici. Dogovorila sam se za zamjenu s jednom curom. Ostavila mi je mamine podatke jer ce ona preuzeti i poslati moj paket (cura sa stranice putuje u inozemstvo). Ja sam svoj paket uredno poslala i njena mama ga je (navodno) pokupila. Ja svoj paket jos nisam dobila. Javila mi se prije 15 dana da ce sutra poslati. Ja za tih 20 kuna neću propasti jer odjeća nije bila neke velike vrijednosti. Pokušala sam je kontaktirati preko maila i mobitela i nisam dobila nikakav odgovor. Je li ovo za negativnu ili da jos pricekam? Možda cura ima nekih problema, možda je splet okolnosti, ali mi nije jasno jer sam joj poslala poruku na mobitel i malo poruku pa valjda je negdje dostupna :( I da ja sam svoj paket poslala prije 22 dana. Rekla sam gospođi da pošalje kad stigne, ali mi se 2 tjedna čini puno.....
2021 02 03
Baš mi je žao što ti se to dogodilo, pogotovo jer smo baš nedavno imale ugodnu suradnju.
2021 02 03
Ostavite negativnu ocjenu.
2021 02 04
Previše je 2 tjedna za slanje. Do sada bi Vam 2x došao da je poslano.
2021 02 04
Negativna odmah!
2021 02 04
Hvala Vam cure na odgovorima! Puno ste mi pomogle :D
2021 02 04
> NoirRouge: > Baš mi je žao što ti se to dogodilo, pogotovo jer smo baš nedavno imale ugodnu suradnju. 😘😘
2021 02 04
> shopp18: > Hvala Vam cure na odgovorima! Puno ste mi pomogle :D Što se čeka?
2021 02 04
Jesam 😁
2021 02 04
Već je imala opravdanu negativnu!
2021 02 04
> Lucijan20: > Pozdrav, > bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. > Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! > :) jadnooo
2021 03 03
> Nathaniel13: > > Lucijan20: > > Pozdrav, > > bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. > > Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! > > :) > jadnooo Draga moja, malo sam zabrijala jer sam vidjela da druge korisnice oglašavaju profile na forumima. Adminka mi je objasnila na koje teme se oglašava što i koje su smjernice vezane za oglašavanje tako da sada znam :) Hvala na vašoj pozitivi to nam svima treba u životu ! :D puse svim dobrim korisnicama ove platforme :)
2021 03 04