Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Orsay - vrijeme dostave?

Pozdrav, koliko dugo čekate na dostavu iz Orsaya? Prije par mjeseci sam čekala 18 dana preuzimanje kaputa u poslovnici, iako im na stranici stoji do max. 7 dana. Mislila sam da je to bio izolirani slučaj, ali sad opet već 5 dana narudžba ne izlazi ni iz početnog statusa obrade. Naručeno mi treba za određeni datum. Pa me zanima za cure koje naručuju, koliko vi čekate?
2021 02 06
Meni stiglo ljetos za 4 radna dana 🤷‍♀️
2021 02 06
ja sam prije 10 dana narucila paket, sve je poslano zasebno. jedan dio je stigao odmah nakon 2 dana u poslovnicu, a drugi jos nije ni poslan... najvise sam cekala 2 tjedna
2021 02 06
Najbrži paket je stigao za 7 dana, dok sam najdulje čekala 30 dana.
2021 02 06
Ajme, bolje onda da tražim alternativu s obzirom koliko dugo se čeka. Hvala svima!
2021 02 06
Uzasno dugo se ceka. Podrska nikakva. Narucila sam 2 puta i oba puta sam cekala preko 2 tjedna. Nikad vise necu naruciti preko njih. I onda jos dobijem kao bon za popust na sljedecu kupnju, stavili mi u paket, a rok mu je iatekao prije nego sto je paket stigao.
2021 02 08
Pozdrav, bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! :)
2021 02 08