Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kada šaljete paket nakon vidljive uplate?

Pozdrav, na ovoj stranici već godinama prodajem, rijetko kupujem (dosad 3 stvari). Kada vidim uplatu na računu ili dobijem dokaz o uplati, ja šaljem isti dan, najkasnije sljedeći jer mi je nelagodno čekat dulje i nema mi smisla odužavat slanje paketa ako sam primila novce, i uvijek naglasim kada ću poslati. Neki dan sam kupila jednu stvar, uplata je bila vidljiva isti dan i cura je napisala da će se javiti kada pošalje paket, i dva dana se već ne javlja.. da li još pričekati za upit kada misli poslati? Naravno moja je greška što ju odmah nisam pitala kada misli poslati...
2021 02 17
Takoder i ja tako. Ako slucajno ne mogu prije poslati svakako naglasim. Pa pitajte ju kada ce poslati, zasto ne
2021 02 17
Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema.
2021 02 17
Isto i ja, isti ili slijedeći dan od uplate. Doduše, i Tisak i pošta su mi blizu pa mi stvarno nije problem. A ako mi u startu prodavačica ne kaže kad će poslati ja imam običaj pričekati 3 dana pa ako ne pošalje pitam kad će. Mislim da u 3 dana svatko ima dovoljno vremena da se uspije izorganizirati za poslati paket.
2021 02 17
budem onda još malo sačekala, ali mi je stvarno bezveze da nakon uplate moram danima čekat...
2021 02 17
> hulalula: > Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema. ajoj, nadam se da nije veći iznos bio u pitanju...
2021 02 17
Ovdje sam godinama i nikad se nije dogodilo da me netko čekao više od jednog dana.Znači šaljem odmah taj dan,najkasnije sutra kroz jutro. Nikad mi neće biti jasno kad primiš tuđi novac da odugovlačiš.To je neodgovorno i bezobrazno.
2021 02 17
> amparo: > > hulalula: > > Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema. > ajoj, nadam se da nije veći iznos bio u pitanju... Nije, baš jako jeftin artikl ali mi se baš svidio. Možda je u tome stvar, jeftino pa joj se neda do tiska..bezveze. Inače mi uvijek prodavačice naglase kad će poslati, rijetko kad trebam pitati.
2021 02 17
> Jelena505: > Ovdje sam godinama i nikad se nije dogodilo da me netko čekao više od jednog dana.Znači šaljem odmah taj dan,najkasnije sutra kroz jutro. > Nikad mi neće biti jasno kad primiš tuđi novac da odugovlačiš.To je neodgovorno i bezobrazno. upravo to...
2021 02 17
i da kažem da je cifra bila 400kn, meni to nisu mali novci...
2021 02 17
Meni nije nikakav problem ako netko ne može poslati istog dana, pa i ako treba pričekati duže, ali nekako je red, napomenuti to, zamoliti. Jer ružno je da kupac čeka, i pita se je li druga stana nestala, zaboravila. Kao i to da ga se dovodi u situaciju, da treba sam pitati za slanje, broj pošiljke
2021 02 17
> amparo: > i da kažem da je cifra bila 400kn, meni to nisu mali novci... Ma onda se nemojte uopće misliti... Lipo pitajte ženu kad će poslati paket i gotovo... Mislin da nikome ne bi triba bit problem odgovorit na normalno postavljeno pitanje... Pogotovo s obzirom na iznos...
2021 02 17
> Astrid57: > > amparo: > > i da kažem da je cifra bila 400kn, meni to nisu mali novci... > Ma onda se nemojte uopće misliti... Lipo pitajte ženu kad će poslati paket i gotovo... > Mislin da nikome ne bi triba bit problem odgovorit na normalno postavljeno pitanje... Pogotovo s obzirom na iznos... ma imate pravo
2021 02 17
Ma nebitan iznos. Ako je zena sad kupila nesto onda se pretpostavlja da joj to sad i treba a ne za 2tj. Samo vi njoj posaljite poruku, nema se tko zasto ljutiti
2021 02 17
> hulalula: > Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema. prijavite adminu za prevaru.
2021 02 17
1 2