Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kovrcava kosa(proizvodi)

Pozdrav curke😊 Ima li ovdje kovrcavica? Nova sam u svemu ovome, ali kosa mi je sve bolja i bolja🥳 Zanimaju me ovi skuplji proizvodi poput Bouncecurl Shemoisture Aussie i sl. Vrijede li tih novaca? Ima li neke znatne razlike? Sto preporucujete? I da koristi li netko bonnet...kosa mi se jako raspadne tijekom spavanja, a ne zelim ulupat tolike novce u nesto sto mi nece pomoc
2021 03 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/46ddc5548579b2ceece5f639c685713e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7d9f1e9bac854708f60338a34add99cc.jpg) Bas crveni jer ima duze i tanje zubce za kovrcavu kosu, nisam ga nigdje vidjela kod nas ni original ni kopiju al donjela sogorica preracunato u kn oko 150... Iskreno nakon sveg sto sam probala po preporuci ovog i onog i na kraju odustala da ne bankrotiram i drzala se schaume jedino par god ovo je pomoglo da nisam svako tolko na rascesljavanju kod frizerke il rezanju dredova u kucnoj radinosti i da kosa ne izgleda ko metla.. I spavanje sa velikom kopcom zakacenoj na glavi da ne splasne ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ed6bf7b2b640acfa107b10fcee15b82d.jpg)
2021 03 07
Trenutno se djelomicno drzim CGM metode i koristim Aforditine, Baleine i Ziajine proizvode(odobreni bez sulfata i silikona alkohola i sl.) Meni je najveci problem sto se kovrce drugi dan nakon spavanja raspadnu i razvuku. Zbog toga bih htjela isprobati te neke malo skuplje i uloziti u tu svilenu kapicu tj. "bonnet", a ne potrosit brdo novca za nista . Cetku sam narucila Denmanovu za stiliziranje😊
2021 03 07
Ta velika kopca na glavi da ju drzi pomaze da se ne raspadne.. eto meni je jedino to pomoglo za taj problem da ju ne perem svaki dan a da izgleda cupavo kak treba i uredno.. Ni svilene ni satenske jastucnice ni nis od navedenog...
2021 03 07
> Sanja354: > Trenutno se djelomicno drzim CGM metode i koristim Aforditine, Baleine i Ziajine proizvode(odobreni bez sulfata i silikona alkohola i sl.) Meni je najveci problem sto se kovrce drugi dan nakon spavanja raspadnu i razvuku. Zbog toga bih htjela isprobati te neke malo skuplje i uloziti u tu svilenu kapicu tj. "bonnet", a ne potrosit brdo novca za nista . Cetku sam narucila Denmanovu za stiliziranje😊 Ja sam kupila Denmanovu cetku inace ih ima za kupit na Radnickoj i 80kn kostaju. Otkad sam je kupila stoji jer se ja inace ne cesljam osim prstima kad stavim pol kile maske. I sama sam presla na cgm i sve se spremam narucit nesto od tih proizvoda i nikako previse je toga i nemrem se odlucit. Na forumu imate grupu sa dosta dobrih savjeta. Ne znam kakav Vam je tip kose al ima vise razloga zasto se opuste kosa Vam je teska il previse hidratizirana. Moja je gusta i teska,a poslije poroda se malo i poravnala plus sto sam je peglala skoro pol zivota znaci nekih 18godina. Tako da je i dalje kovrcava al ne kako je bila. Trenutno sam tip 2C i meni se opusti drugi dan.
2021 03 07
Umjesto te kapice mozete koristit buff(onaj kao sal koji se navuce preko glave ako znate na sto mislim). Sumnjam da ce puno pomoc al probajte. Koliko znam vecina kovrcavica kosu refresha svaki dan i malo ih nanovo poguzva. Imate dosta toga i na youtubeu pa tamo mozete nac i recenzijr tih proizvoda a i kad znate koji ste tip kovrcave kose mozete gledat isto samo videa tih cura i nac one koje Vam najvise slice. Sto se tice tih proizvoda svi ih dosta hvale tako da vjerujem da su dobri,a opet s druge strane ne znaci i da ce Vam odgovarat. Neki Vam mogu bit preteski neki prelagani. Jbg to je stvar isprobavanja i pronalazenja pravih stvari. Svi hvale onaj jessicacurl aktivator za kovrce i neki gel za kosu sheamoisture. Imate na nasoj web stranici mashala svih tih proizvoda i opis istih. Da li su skuplji il ne iskreno ne znam jer nisam usporedivala,al nek me netko ispravi. Takoder sve mozete narucit sa vanjskih stranica,al iskreno mi se ne da proucavat koja je koja i di ima/nema carine tako da bi ja sa ove narucila.
2021 03 07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/90470a4a51374f74b20dfc4bcbda50fc.jpg) Evo jedna slika sa foruma do su curke objasnile otkud se kaj narucuje pa ak ti se da prouci ove stranice. P.S. Ak bus proucavala javi di je najbolje narucit
2021 03 07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b27f027201fd97d019dfa0822ec6134a.jpg) A evo i nesto o razvikanim proizvodima.
2021 03 07
https://mashala.eu/product/jessicurl-rockin-ringlets-styling-potion-237ml/ Dakle na ovaj aktivator za kovrce sam mislila a to je ujedno i nasa stranica.
2021 03 07
> kkorina: > > Sanja354: > > Trenutno se djelomicno drzim CGM metode i koristim Aforditine, Baleine i Ziajine proizvode(odobreni bez sulfata i silikona alkohola i sl.) Meni je najveci problem sto se kovrce drugi dan nakon spavanja raspadnu i razvuku. Zbog toga bih htjela isprobati te neke malo skuplje i uloziti u tu svilenu kapicu tj. "bonnet", a ne potrosit brdo novca za nista . Cetku sam narucila Denmanovu za stiliziranje😊 > Ja sam kupila Denmanovu cetku inace ih ima za kupit na Radnickoj i 80kn kostaju. > Otkad sam je kupila stoji jer se ja inace ne cesljam osim prstima kad stavim pol kile maske. > I sama sam presla na cgm i sve se spremam narucit nesto od tih proizvoda i nikako previse je toga i nemrem se odlucit. > Na forumu imate grupu sa dosta dobrih savjeta. > Ne znam kakav Vam je tip kose al ima vise razloga zasto se opuste kosa Vam je teska il previse hidratizirana. > Moja je gusta i teska,a poslije poroda se malo i poravnala plus sto sam je peglala skoro pol zivota znaci nekih 18godina. > Tako da je i dalje kovrcava al ne kako je bila. Trenutno sam tip 2C i meni se opusti drugi dan. Imam jako gustu kosu i pazim na omjer proteina i hidratacije, a kovrce su mi nakon pranja 2C-3A. Odlucila sam naruciti s mashala.eu i vidim da tremutmo imaju 15% popusta povodom dana zena🥳
2021 03 07