Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - potvrdite svoje profile u registracijskom mailu

Ni ja nisam dobila mail..,
2021 03 19
Ni meni nije stigao mail.
2021 03 19
Ni meni nije stigao mail.
2021 03 19
Nije ni meni😕
2021 03 19
Izgleda da nitko nije dobio mail, ....sad kad slike pocnu nestajat....
2021 03 20
Nema mail-a ni u Primary ni u Spam-u.
2021 03 20
Drage krpičarke, maila nema jer još nije poslan, bit će poslan svim neverificiranim profilima odjednom u nekom od sljedećih radnih dana. Napisat ću na forumu kad mi jave da je mail poslan. Ako vam je profil potvrđen, nećete dobiti mail.
2021 03 20
Kako da znamo je li nas mail (profil) dosad vec potvrden/verificiran? Znaci li to da su neki vec potvrdeni i samo moramo cekat hoce li mail stici ili ne? Meni dolaze uredno mailovi s obavijesti o porukama i povratnim informacijama. Znaci da za svaki slucaj ipak svi posaljemo mail na [email protected]?
2021 03 20
> blozo29: > Kako da znamo je li nas mail (profil) dosad vec potvrden/verificiran? > Znaci li to da su neki vec potvrdeni i samo moramo cekat hoce li mail stici ili ne? > Meni dolaze uredno mailovi s obavijesti o porukama i povratnim informacijama. > Znaci da za svaki slucaj ipak svi posaljemo mail na [email protected]? tako je i kod mene :)
2021 03 20
Izgleda da nije nikome. Ja sam se i na helpdesk javila. Opet ništa.
2021 03 20
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > uskoro ćemo uključiti registraciju u dva koraka (s potvrdom emaila) pa se korisnici koji nemaju potvrđen profil neće moći ulogirati (kao što to nisu mogli ni jučer popodne/predvečer). Javlja se greška netočnog korisničkog imena ili lozinke. > Potražite te mailove u inboxu i u spamu, a ako ih nema, javite se na [email protected] mail. Veliki problem, meni je ovaj profil na drugom mailu koji je deaktiviran i zeljela sam se prebacit na osobni, no neda mi zato sto mi pise da postoji profil s tim mailom. Naime bila sam napravila drugi profil (htjela sam imat osobni i poslovni) no on je isto izbrisan jer pri izradi profila se nesto pokvarilo i nisam mogla uc u profil cak kad ste mi i poslali lozinku i sve, jednostavno nije radio. Te sam vam poslala poruku da ga izbrisete i da cu sada postojeci profil pretvoriti u poslovni. Uglavnom ocito taj profil nije izbrisan iako ne radi i sad ce i ocito ovaj bit izbrisan jer nemogu prebacit osobni mail tu. Izgubit cu sve 🤷‍♀️
2021 03 20
> blozo29: > Kako da znamo je li nas mail (profil) dosad vec potvrden/verificiran? Piše u posebnoj traci kad se uđe u ormar, a prije je bio i uskličnik na fotki profila. > Znaci li to da su neki vec potvrdeni i samo moramo cekat hoce li mail stici ili ne? Potvrđeni su oni profili koji su kliknuli na link u mailu pri registraciji. > Meni dolaze uredno mailovi s obavijesti o porukama i povratnim informacijama. Profil je potvrđen. > Znaci da za svaki slucaj ipak svi posaljemo mail na [email protected]? Ne 😬
2021 03 20
> TEmanuela: > > Admin2nd: > > Pozdrav svima, > > uskoro ćemo uključiti registraciju u dva koraka (s potvrdom emaila) pa se korisnici koji nemaju potvrđen profil neće moći ulogirati (kao što to nisu mogli ni jučer popodne/predvečer). Javlja se greška netočnog korisničkog imena ili lozinke. > > Potražite te mailove u inboxu i u spamu, a ako ih nema, javite se na [email protected] mail. > Veliki problem, meni je ovaj profil na drugom mailu koji je deaktiviran i zeljela sam se prebacit na osobni, no neda mi zato sto mi pise da postoji profil s tim mailom. Naime bila sam napravila drugi profil (htjela sam imat osobni i poslovni) no on je isto izbrisan jer pri izradi profila se nesto pokvarilo i nisam mogla uc u profil cak kad ste mi i poslali lozinku i sve, jednostavno nije radio. Te sam vam poslala poruku da ga izbrisete i da cu sada postojeci profil pretvoriti u poslovni. > Uglavnom ocito taj profil nije izbrisan iako ne radi i sad ce i ocito ovaj bit izbrisan jer nemogu prebacit osobni mail tu. Izgubit cu sve 🤷‍♀️ Profili neće biti izbrisani. Promijenite mail u postavkama u neki treći.
2021 03 20
Nisam dobila mejl
2021 03 20
Nisam dobila mail
2021 03 20
1 2 3 4 5 6 7 ... 8