Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - problemi s uploadom slika

Bok svima, Jučer je naš provider počeo imati problema s uploadom. Problemi su globalani i ne možemo utjecati na otklanjanje greške. Upload će biti usporen sve dok to ne poprave, a korisnici koji i inače imaju sporiju vezu vjerojatno neće moći uploadati ništa. Bu prošlo! 👍😇
prije 23 dana, 18:57
Hvala, pa cemo pricekati samo je li mozete ovdje javiti da je proslo, da stalno ne isprobavamo? Isto, ovo silno iskakanje reklama i poskakivanje ekrana radi toga je sada vec zbilja prevrsilo svaku mjeru i nemoguce je niti oglasavati niti pregledavati oglase tj. sadrzaj na Krpicama... i nemojte samo reci da je i to globalno, valjda postoje neki načini da se to smanji na minimum... (inace ozbiljno razmisljam o drugom portalu gdje ionako imaju rubriku Dom vec odavno pa mi dodje na isto...). Hvala!
prije 23 dana, 10:22
Instalirajte si neki program koji blokira reklame.
prije 22 dana, 17:36
Hvala na preporuci, no kako se zbilja ne razumijem moze molim Vas, nesto konkretno sto bi bilo i sigurno (da ne download-am neki virus, crv nedajboze...)? Hvala puno unaprijed!
prije 21 dan, 18:20
Ne mogu uopće uploadati artikl za prodaju,već je bio na krpicama i slučajno sam ga obrisala,od sinoć pokušavam. Pokušavala sam i bez ikakve fotografije ali kao da uopće ni ne stisnem 'uploadaj artikl',ne reagira.
prije 20 dana, 11:34
Do kada će ovo potrajati? Potrošila sat vremena da sve poslikam i sad ne mogu ništa uploadati...😠
prije 20 dana, 20:43
> candycandy: > Do kada će ovo potrajati? Potrošila sat vremena da sve poslikam i sad ne mogu ništa uploadati...😠 Suosjećam, ludim cijeli dan!!
prije 20 dana, 20:49
> Admin2nd: > Instalirajte si neki program koji blokira reklame. Jel mi možete pomoći kako se to radi. Ja bi rado blokirala reklame. Hvala
prije 19 dana, 16:44
Koliko znam nema takvih programa koji blokira reklame. Stvar je u tome da Mojekrpice zarađuje na to, što više reklama više novaca isplaćuju njima, a mi se mučimo propagandom koja nas NE zanima.
prije 19 dana, 21:51
Poštovani, potrošila poprilično vremena, ne mogu izabrati kategoriju i ostalo šta ide uz oglas, ne mogu slike stavite. Uglavnom ništa ne radi kako bi trebalo, samo mi skaču reklame😟
prije 19 dana, 22:40
Ja ču samo reč da meni sve super radi 🙆🏼‍♀️🙂
prije 19 dana, 23:25
Preporučujem da o tome (blokiranju reklama) pitate google.
prije 19 dana, 00:12
Meni isto jako blokira,pola objavi pola ne😏
prije 17 dana, 04:20
Pozdrav svima! Nedavno sam otvorila profil i danima pokušavam uploadati i objaviti artikle, ali nisam ni ja uspjela ništa :(
prije 17 dana, 11:47
Ništa ne mogu uplodati ni ujutro ni u podne ni bilo kad. Već par dana... Ne reagira uopće na postavljanje slika
prije 16 dana, 18:34
1 2 3 Sljedeći