Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rodendan u stanu -girls night savjeti

Pozdrav svima, za mjesec dana imam rodendan, do sada nikada frendice nisu bile kod mene na rodendanu doma osim na 18. koji je bio u domu. Uskoro se selim sama u stan u drugi grad i planirala sam organizirati girls night,pizza,neke fora igre,malo alkohola itd. Bilo bi nas 4-5 i sve bi ostale spavati..E sad sto mozemo raditi, ne mozemo se bas napiti kak se spada jer je stan u sklopu kuce koja ima 3 stana i ne zelim probleme, zelim da nam bude zabavno, a ne dosadno i da jedva cekaju da idu doma i da tipkaju po mobu.. Trenutno nemam novaca za iznajmiti neku kucu/vikendicu pa bih tako nesto.. Molim vas sto bi vi napravile.. Razmisljala sam kao i kucno kino s projektorom,ali nez od koga bih mogla posuditi na jedan dan. Raspon godina 19-25 i jedna od 34 🤭
2021 04 21
Uzmite si društvenu igru. Ja sam uzela activity igru. Poslije večere postavila sam igru i onda smo igrale jedno 4 runde.
2021 04 21
Mi se često tako nađemo, uzmemo neke igre, razgovaramo, puštamo muziku, pijemo, svaka donese neke grickalice, kolače, neka nova jela i slično. Do ponoći se čisto dobro možete zabaviti "glasnije", a poslije neki film, pidžama party
2021 04 22