Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ne uplaćivati putem bonova

Pozdrav svima, Opet se pojavila prevarantica koja traži uplatu putem bona i ne šalje ništa zauzvrat pa vas molim da mi prijavite svakoga tko na taj način želi do besplatnih bonova. Sav info ide policiji. Hvala!
2021 06 20
Bonovi putem hrvatske litrije..... ili?? Jer sam od ženske kupila nerukvicu Pandora koju šalje već tj dana..
2021 06 20
> Marijabanjan: > Bonovi putem hrvatske litrije..... ili?? Jer sam od ženske kupila nerukvicu Pandora koju šalje već tj dana.. Takoder ja torbicu marc jacobs zove li se MODNI_DODACI???
2021 06 22
Ne nasjedajte na ime MODNI_DODACI, trazi lutrija bonoveeee prevarantica
2021 06 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/69283bac5a67406d85e16757b04ca018.jpg) Ne radi se o zicanju bonova, ali ovo su isto posebna vrsta smarača 🙄 pa eto, dodajem na popis za blokiranje 😉
2021 06 27
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > Opet se pojavila prevarantica koja traži uplatu putem bona i ne šalje ništa zauzvrat pa vas molim da mi prijavite svakoga tko na taj način želi do besplatnih bonova. > Sav info ide policiji. > Hvala! Ima jos jedna prevarantica jednu curu i mene je jucer prevarila uplatiti joj novac i nista nije poslala i stranica ju je blokiralaa
2021 07 07
Pozdrav, Ja sam nova na krpicama. I evo vidim da mi jedna sumnjiva poruka dosla tipa ovoga: brighty1 Odgovor na ovu moju e-poštu ( [email protected] ) šaljete samo ako ćete prodati za mene.
2021 07 13
> Zoey000: > Pozdrav, > Ja sam nova na krpicama. I evo vidim da mi jedna sumnjiva poruka dosla tipa ovoga: > brighty1 > Odgovor na ovu moju e-poštu ( [email protected] ) šaljete samo ako ćete prodati za mene. Samo ignorirajte na takve tipove poruka :")
2021 07 14
Prijavite mi svaku adresu na koju zahtjevaju slanje pa ćemo ih blokirati po tome. Hvala!
2021 07 15
I meni je rano ujutro došla poruka od korisnika crisbrigh5 je ovdje logiran,da mu pošaljem na taj mail poruku.kad sam poslala što želi,traži me podatke s bankovnog računa. Molim brišite ga. [email protected] Poruka u mailu: Ok Koji iznos trebam prenijeti: Također želim znati gdje ću vam platiti što prije, bilo na vaš bankovni račun ili na vaš paypal račun. Pošaljite mi podatke o svojim bankovnim podacima ili Paypal ime i paypal e-poštu na koju bih trebao prenijeti. Dogovorit ćemo datum preuzimanja s kurirskom službom kada završim s prijenosom do vas. Ako imate i drugi artikl na prodaju? Javite mi i cijene za njih. Hvala.
2021 07 20
> Admin2nd: > Prijavite mi svaku adresu na koju zahtjevaju slanje pa ćemo ih blokirati po tome. > Hvala! diansep33 Možete mi odgovoriti ovdje { [email protected] } ako još uvijek imate na prodaju. Želim kupiti. prije 3 dana,
2021 07 26
Gdje me nađu ovakvi samo? Još jedan tzv spam: Konačni iznos za ovo? pošaljite poruku samo na ovu eadresu - { [email protected] }.
2021 07 28
Opet: Recite mi konačnu cijenu ovih proizvoda, odgovorite na - { [email protected] }. Korisnik: eurysean44
2021 07 31
> andreazg: > I meni je rano ujutro došla poruka od korisnika crisbrigh5 je ovdje logiran,da mu pošaljem na taj mail poruku.kad sam poslala što želi,traži me podatke s bankovnog računa. > Molim brišite ga. > [email protected] > Poruka u mailu: > Ok Koji iznos trebam prenijeti: > Također želim znati gdje ću vam platiti što prije, bilo na vaš bankovni račun ili na vaš paypal račun. Pošaljite mi podatke o svojim bankovnim podacima ili Paypal ime i paypal e-poštu na koju bih trebao prenijeti. > Dogovorit ćemo datum preuzimanja s kurirskom službom kada završim s prijenosom do vas. Ako imate i drugi artikl na prodaju? Javite mi i cijene za njih. Hvala. --------------------------- Meni se javio pod - urrysean44 Ista poruka !
2021 08 18
Oprez!!! [email protected] Sean Eury urrysean44 Gdje ćete mi poslati poruku, ako želite prodati { [email protected] } prije 1 dan, 03:03 Iduća poruka: Ok Koji iznos trebam prenijeti: Također želim znati gdje ću vam platiti što prije, bilo na vaš bankovni račun ili na vaš paypal račun. Pošaljite mi podatke o svojim bankovnim podacima ili Paypal ime i paypal e-poštu na koju bih trebao prenijeti. Dogovorit ćemo datum preuzimanja s kurirskom službom kada završim s prijenosom do vas. Ako imate i drugi artikl na prodaju? Javite mi i cijene za njih. Hvala.
2021 08 18
1 2