Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Slanje paketa u BiH?

Bok svima, jeste li imale upite iz BiH za prodaju tj slanje paketa? Vrši li se ta uplata normalno (samo dam iban i ime)? Kako uopće izračunati cijenu slanja u BiH? Hvala unaprijed na vašim iskustvima i pomoći.
2021 06 21
Ja sam nedavno imala upit iz BIH, ali kad sam napisala da je poštarina 40 kn za ogrlicu, nije se više javila :) ugl.tako je prema cjeniku pošte. A prije par mjeseci sam slala u Sloveniju, uplata je išla na Aircash, ženi nije smetao iznos poštarine,i sve je super prošlo https://www.posta.hr/hrvatska-posta-cjenik-online/262
2021 06 21
Ok, gledala sam to i sad ne znam kako pošta tretira onu kuvertu s mjehurićima, kao pismo ili kao paket. Jer ispada da kad bi to tretirala kao paket, da je poštarina za proizvod od 50 kn do bosne 120 kn, a ako ga tretiraju kao pismo ispada da je poštarina 30 kn pa sam malo zbunj.
2021 06 21
Ako šaljete kovertu, mislim da je najbolje slati kao prioritetnu preporučenu pošiljku, kako bi imali šifru za praćenje. Nešto je skuplja od pisma, ali svakako jeftinija od paketa
2021 06 21
Ok hvala, pokušat ću skužit koliko bi to onda bilo, i inače mi je teško izračunati po tom njihovom cjeniku, kad dođem tamo uvijek ispadne neka drugačija cifra. Obično manje komade odjeće šaljem u toj kuverti (najveća je 5 kn čini mi se) i to preporučeno pa ispadne oko 20-25 kn cijeli trošak, sad je pitanje koliko bi isti takav model slanja koštao za bosnu, a to iskopat na ovom cjeniku mi se čini nemoguće (ili nešto krivo klikam).
2021 06 21
Ovisi koliko Vam teži paket, ja sam svoju kovertu stavila na vagu prije slanja. I zatim im na pošti rekla kako sam vidjela da je cjenik takav i takav, te tražila da mi pošalju kako bi me ispalo 40 kn. Vama će odjeća biti nešto teža, tako da će biti 60 ili 80 kn max, više od toga teško. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b726aed0970252b9b8175f9f0e05dcd.jpg)
2021 06 21
Ok, super, hvala na svim informacijama, puno ste mi pomogli! :)
2021 06 21
Np 🤗
2021 06 21
Paket od 2kg do 2,5kg je 220kn, a ako hocete da se salje avionom za bih onda je 260kn. Provjereno.
2021 06 23
A vezano za uplatu, to je iskljucivo moguce preko deviznog racuna ili western uniona. A recimo ako ti ona uplacuje iz bih najbolje joj je preko poste, postanski transfer, nije joj velika provizija, oko 15-20kn, a recimo dok se salje preko deviznog je ako se bilo koji iznos salje jos plus 150kn provizije.
2021 06 23
Hvala ti na ovim informacijama. Zvuci mi to sve totalna komplikacija, nikako se ne isplati za jeftini predmet da cijeli taj dodatni trosak visetruko premaši njegov iznos.
2021 06 24
Ja sam slala busom jer cura nije htjela drugačije, a meni je bilo svejedno kad je ona plaćala slanje 😄
2021 06 24