Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

pošta- dostava paketa izvan EU

kaže članak kako je pošta uložila dodatne napore da isporuči sve pakete stigle do 30.06 na koje od 1.7. sljedi dodatna naplata i šta dobijem jučer kada sam stigla doma- čeka me papirič da mi je stigao paket koji kasni već više od 3 tjedna- sveukupno putuje 3 mjeseca - i sada moram dodatno platiti naknadu pošti ...ali baš 1.07 od kada se radi naplata on stavi papirić :@
prije 28 dana, 07:42
Baš mi je žao...meni su uspjeli doći svi paketi do 30.06. Možete samo reći koliko vam je naplaćeno dodatno...samo pdv ili još neki dodatni troškovi?
prije 28 dana, 12:52
Tako je i meni, eto meni za paket pise da je dosao U HRVATSKU 3.6., 4.6. je dosao u sortirnicu, tj postu.. i eto zadrzavaju ga od tad samo da bi mogli naplatiti, samo meni nisu jos dostavili papiric.. mozda ni nece ko u dobra stara vremena :s
prije 27 dana, 09:50
Naš poštar je donio dva pisma po koja smo mi morali ići u poštu...dva puta...Ostavio je papirić. Bili smo kod kuće. Ko će nama vjerovati da smo bili kod kuće i da se poštaru nije zvonilo ili nije htio čekati.
prije 26 dana, 18:07
samo papiriće ostavljaju s napomenom " nismo uspjeli uručiti paket " a što je laž jer paketiće i pisma uopće ne nose sa sobom...i to me jako frustrira i NIKAD ne pokušaju ni pozvoniti - ne kužim politiku pošte kako je to u redu za doba corone i lockdowna tek kada smo cjeli dan doma i kada nađem papirić :@ i
prije 26 dana, 07:39
koliko su vam naplatili naknadu? meni je paket stigao u petak 2.7., datum ulaska u RH je bio 29.6. i nisu mi nista naplatili
prije 24 dana, 10:55