Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

pošta- dostava paketa izvan EU

kaže članak kako je pošta uložila dodatne napore da isporuči sve pakete stigle do 30.06 na koje od 1.7. sljedi dodatna naplata i šta dobijem jučer kada sam stigla doma- čeka me papirič da mi je stigao paket koji kasni već više od 3 tjedna- sveukupno putuje 3 mjeseca - i sada moram dodatno platiti naknadu pošti ...ali baš 1.07 od kada se radi naplata on stavi papirić :@
2021 07 02
Baš mi je žao...meni su uspjeli doći svi paketi do 30.06. Možete samo reći koliko vam je naplaćeno dodatno...samo pdv ili još neki dodatni troškovi?
2021 07 02
Tako je i meni, eto meni za paket pise da je dosao U HRVATSKU 3.6., 4.6. je dosao u sortirnicu, tj postu.. i eto zadrzavaju ga od tad samo da bi mogli naplatiti, samo meni nisu jos dostavili papiric.. mozda ni nece ko u dobra stara vremena :s
2021 07 03
Naš poštar je donio dva pisma po koja smo mi morali ići u poštu...dva puta...Ostavio je papirić. Bili smo kod kuće. Ko će nama vjerovati da smo bili kod kuće i da se poštaru nije zvonilo ili nije htio čekati.
2021 07 03
samo papiriće ostavljaju s napomenom " nismo uspjeli uručiti paket " a što je laž jer paketiće i pisma uopće ne nose sa sobom...i to me jako frustrira i NIKAD ne pokušaju ni pozvoniti - ne kužim politiku pošte kako je to u redu za doba corone i lockdowna tek kada smo cjeli dan doma i kada nađem papirić :@ i
2021 07 04
koliko su vam naplatili naknadu? meni je paket stigao u petak 2.7., datum ulaska u RH je bio 29.6. i nisu mi nista naplatili
2021 07 06