Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Izluđuje me ljubomora, help

Cure moje, ljubomora će me izluditi. Dečko na novom poslu ima kolegice, kad god mu se neka javi (sve je u smislu posla), ali kao šaljivo, nije ful sluzben razgovor, ja ludim. Ne želim stalno stvarati pritisak, s tim ga mogu samo odgurnuti od sebe, ali strah je jači od mene. On i ja smo se također upoznali na poslu (ima par godina) i zato jos vise imam takav grozan osjećaj… inače nije ženskaroš, ali šaljiv je, zgodan, svi ga vole. Znam da ne mogu na poslu ljudi samo šutiti i biti ozbiljni, zezaju se i pričaju, ali meni se stalno vrti po glavi to sve i utječe mi na psihu. Ja sam na svom poslu okružena samo ženama pa on ne moze znati kako je meni…
prije 4 dana, 09:00
Probajte imati otvoren razgovor s njim o tome. I ja sam imala sličnu situaciju sa svojim (iako nije bilo u pitanju društvo s posla) i nakon što smo popričali o tome sam se osjećala dosta bolje. Međutim ono što me poprilično umirilo bilo je to što sam upoznala te djevojke s kojima se druži. Ukoliko su si dosta bliski, toplo preporučam zajednički izlazak, možda neku kavicu ili nešto. Tada ćete vidjeti kakav je zapravo njihov odnos i vjerojatno će Vam još na kraju te kolegice biti i simpatične. :) Znam da zvuči suludo jer ljubomora radi svoje i vjerojatno se ne možete zamisliti ni u istoj prostoriji s njima i bojite se kako ćete reagirati ako se počnu međusobno šaliti ili nešto, međutim to je iz mog iskustva najbolji način za rješenje ovog problema. Sretno :D
prije 4 dana, 11:38