Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Izluđuje me ljubomora, help

Cure moje, ljubomora će me izluditi. Dečko na novom poslu ima kolegice, kad god mu se neka javi (sve je u smislu posla), ali kao šaljivo, nije ful sluzben razgovor, ja ludim. Ne želim stalno stvarati pritisak, s tim ga mogu samo odgurnuti od sebe, ali strah je jači od mene. On i ja smo se također upoznali na poslu (ima par godina) i zato jos vise imam takav grozan osjećaj… inače nije ženskaroš, ali šaljiv je, zgodan, svi ga vole. Znam da ne mogu na poslu ljudi samo šutiti i biti ozbiljni, zezaju se i pričaju, ali meni se stalno vrti po glavi to sve i utječe mi na psihu. Ja sam na svom poslu okružena samo ženama pa on ne moze znati kako je meni…
2021 07 22
Probajte imati otvoren razgovor s njim o tome. I ja sam imala sličnu situaciju sa svojim (iako nije bilo u pitanju društvo s posla) i nakon što smo popričali o tome sam se osjećala dosta bolje. Međutim ono što me poprilično umirilo bilo je to što sam upoznala te djevojke s kojima se druži. Ukoliko su si dosta bliski, toplo preporučam zajednički izlazak, možda neku kavicu ili nešto. Tada ćete vidjeti kakav je zapravo njihov odnos i vjerojatno će Vam još na kraju te kolegice biti i simpatične. :) Znam da zvuči suludo jer ljubomora radi svoje i vjerojatno se ne možete zamisliti ni u istoj prostoriji s njima i bojite se kako ćete reagirati ako se počnu međusobno šaliti ili nešto, međutim to je iz mog iskustva najbolji način za rješenje ovog problema. Sretno :D
2021 07 22
Hvala ti na odgovoru. Ne želim s njim o tome jer se bojim da ću ispasti očajna, nekad nešto pitam, ispitam malo situaciju čisto da vidim na koji način on reagira. Upoznat ju ne mogu (najcesce ta jedna kolegica jer rade isti posao) niti bih željela, cula sam samo da je dobra cura 🥴 😃 Oni ne idu na kave ni ništa tako, a ja ne znam kako izgleda njihova komunikacija na poslu pa si stalno razbijam glavu. Brine me i to što npr zadnjih nekoliko mjeseci (kad odlazi radit ili nekud) mi ne kaže ‘volim te’ što je nekad bilo tako… moram to reći ja pa onda on kaže ‘i ja tebe’. O tome sam s njim razgovarala, ali slab pomak… skupa smo 5 godina.
2021 07 27
Pod hitno neka da otkaz...
2021 07 27
Star je ovaj post ali nema veze.Problem nije u decku i njegovim kolegicama vec u tebi i u tvojem manjku samopouzdanja.Moras raditi na sebi.Mozda je problem toliko velik da ti treba psihoterapija.Ponekad su traume iz djetinjstva,npr,gubitak dragih osoba,razlog.To nije mala stvar i treba se pozabaviti time inace neces moci biti sretna ni sa kim.Sretno od srca.
2021 10 01
Samo dobra iskrena komunikacija!! Ako imaš u njega povjerenja i onaj osjecaj da je sa njegove strane sve u redu ,nema brige.. A te zene sa posla nit moras poznavati nit vjerovati..Ako imaju na umu da mu skoče na kitu one idu do kraja pa bila mu ti i supruga. To mu se nemora nuzno kolegica sa posla upucavati,moze bilo koja,susjeda recimo.. Zasto ga ne pitas,ljubavi uvjek si mi govorio volim te a sad od tebe ni a ni b ako ja prva to ne izgovorim.. Ja imam instinkt kad ti stomak govori da nesto ne stima,brzo se to otkrije i samo bez ikakvog objašnjenja nestaneš iz njegovog života. Bez svađa,raspravljanja,gubljenja vremena..za boga miloga niste jedini ljudi na planeti😄. Zavisi i od tebe ako si takva sa svakim muskarcem nepovjerljiva ,tada bi trebala možda razmislit da poradiš na sebi.. Nadam se da je sve ok. Lijep pozdrav🖐🥰
2022 04 03