Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mrlja od zvakace

Pozdrav, Na kupacim se zaljepila zvakaca🤦‍♀️ Pokusala sam prvo peglom pa led..na kraju fenom pa nista tj cini mi se da sam s fenom jos gore napravila... ostalo po netu sto citam strah me da ne izbljedi ili da se ne osteti tkanina.. Jeste se susretale s tim? Plizzz help Nebi mi bilo zao da nisu nove obucene 2puta Evo prilazem sliku ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/734d05c13238eb67f161ca7476bf8732.jpg)
2021 08 05
Pozdrav, Meni najbolje funkcionira predmet zalediti pa sastrugati sve ove vidljive ostatke, zatim onaj trik s peglom ... Ali uvijek prvo led. Mozda ide teze jer je ovaj materijal za kupaće... Mozda probati istrljati cetkicom namocenom u vrucu vodu i ocat
2021 08 06
A pokusat cu onda tako jer sam ja isla prvo peglom Za kraj cu ostavit to s octom...a vjerovatno je i do materijala. Vec mi se jednom dogodilo na pamucnim hlacama i oslo je odmah Hvala 😊
2021 08 06
I ja sam htjela reč da zaledite u zamrzivaču, samo nemojte poslije s njima na roštilj. :D
2021 08 07
> Vikili: > I ja sam htjela reč da zaledite u zamrzivaču, samo nemojte poslije s njima na roštilj. :D 🤣🤣🤣dogovoreno i hvala
2021 08 07