Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Promjene kategorija

Drage dame, molim vas da promijenite kategorije svojih artikala ako ne odgovaraju stvarnom stanju, pogotovo dječje cipele koje se trenutno nalaze u muškoj obući :) Hvala najljepša o:)
2021 09 15
Pozdrav, Iskreno, meni je kategorija samo djecje obuce bila ok. Bez podjele na decke i cure. Jer imam troje malisana i pregledavala bi sve, i za curke i decke. I brojeve unaprijed gledala ako naleti ok cipelica. Nekad uzmes nesto sto moze biti i unisex model. Mozda da bude opcija sve djecje obuce prije podjele.
2021 09 15
Pozdrav! I ja se slažem sa korisnicom IRA1989. Hoće li dječje cipele u konačnici biti smještene u kategoriji Djeca, Obuća jer definitivno nemaju veze sa muškom obućom?!? Koja je uopće logika smještanja dječjih cipela u mušku obuću? Hvala!
2021 09 16
zasto mi sad moramo azurirati sve nase artikle zbog promjena koje su gore? zbog cega je netko mislio da je dvobroj na dječjoj odjeći bolja opcija. Sad moram listati hrpu stranica vise, gledat hrpu artikala koji me ne zanimaju i kliktati na svaki koji mi se svidi da vidim koje je zapravo velicine ili kontaktirat prodavaca da mi kaze koje je tocan broj artikla. azurirana verzija je katastrofa
2021 09 16
> Admin2nd: > Drage dame, > molim vas da promijenite kategorije svojih artikala ako ne odgovaraju stvarnom stanju, pogotovo dječje cipele koje se trenutno nalaze u muškoj obući :) > Hvala najljepša o:) kod editiranja artikla - dječje obuće - sva polja su prazna.... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a0bae413e640a92a23e5c00e281651bc.jpg)
2021 09 16
Meni uopće ne da da editiram nijedan artikal,svaki put kad idem na edit otvoti mi prazno kao da idem dodavat novi artikal. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04c2bd4ed30c35d418ae70083e1e8b48.jpg)
2021 09 16
Ajme meni je ovo užas komplicirano do bola.
2021 09 16
Ista stvar, ne dozvoljava edit odnosno ne vidi se apsolutno ništa na stranici kada se želi editirati. Također, primjećujem da se veličina odjećice sama promijenila: označila sam 110, a piše 104-110. WTF? Odlične promjene, kaj je - je.
2021 09 16
Svako novo "poboljšanje"- veća katastrofa ,:( Roba za dečke mi je svrstana u kategoriju "za djevojčice",editirati se ne da,o veličinama da ne govorim...,stvarno užas
2021 09 16
U najmanju ruku neoobicna je podjela na te kategorije odmah na pocetnoj, gore je sad podjela na Žene, Muskarci, Djeca, Dom, Kucni ljubimci. Koji biser je procjenio da je sve jednako zastupljeno?! Žene i djeca su sigurno daleko vise zastupljeni od ostalog. A to povlaci jos jedno pitanje.. koji biser je procijenio da je to dovoljno prostora za reklamiranje zenske odjece i obuce i modnih detalja?! Pa i kod djece je pretpostavljam tako. Pa umjesto da ste povecali prostor koji korisnice placaju redovito i gdje je "guzva" vi ga smanjili i prosirili tamo gdje ne treba.
2021 09 17
Sami sebi smanjuju prostor za zaradu svojim "genijalnim" idejama.
2021 09 17
Jel ima još netko problem da ne može dodavati nove artikle? Obrisala sam povijest ali ništa..
2021 09 17
Problem kod unosa novog artikla u kategoriju kućni ljubimci. Objavila sam oglas za furminator i oprsnicu ali moralo je ići u podkategoriju kozmetika i podkategorija šampon, ulje, prašak ili regenerator jer inače ne prihvaća oglas.
2021 09 17
Može pomoć... ja se stvarno više ne snalazim ..znači dali je moguće da od dječije obuće u broju 31 nemaju niti jedan par :o ili neznam pod koju kategoriju tražiti?
2021 09 17
Ukucaj u tražilicu što trebaš. Npr. 'gležnjače 31' ili kaj već. Pretraga po kategorijama je onesposobljena otkako se radi na tzv poboljšanju stranice.
2021 09 17
1 2 3