Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Perilica za suđe

Koju bi mi preporucile ? Na sto trebam obratiti pozornost?
2021 09 21
Da ne kupiš veš mašinu umjesto perilice 😅
2021 09 21
Ja imam Gorenjsku ugradbenu i jako sam zadovoljna. Moja mama ima noviji model isto Gorenje..medutim kod nje mi se ne svida sto ima ladicu za pribor gdje se posebno svaka zlica vilica ubada u predviden utor. Oduzima puno vremena. Tako da mi je bolja ova moja sa kosarom. Prije nje sam imala Quadro ugradbenu..boze sacuvaj..pol suda ne opere kako treba.
2021 09 21
Ja imam isto gorenje onu veliku,meni ovisi i o tabletama isto pranje ,jednostavna je za rukovanje ima program na 40 ,60 ,i 70 .M eni su se Jar tablete nekako pokazale najbolje .Probala sam stvarno sve ,i ostala na jaru.Tražite i što dulje da je garancija ,.A što se tiče te košare za žlice ,vilice moja je imala kao nekakvi isto dio samo rupe za žlice ja to skinula i ostali mi onako 6 pretinaca i tako stavljam,isto sam kao trebala svaku žlicu u rupu okomito stavljati.
2021 09 22
> vicky1983: > Ja imam Gorenjsku ugradbenu i jako sam zadovoljna. Moja mama ima noviji model isto Gorenje..medutim kod nje mi se ne svida sto ima ladicu za pribor gdje se posebno svaka zlica vilica ubada u predviden utor. Oduzima puno vremena. Tako da mi je bolja ova moja sa kosarom. Prije nje sam imala Quadro ugradbenu..boze sacuvaj..pol suda ne opere kako treba. Ja imam tu Gorenje,sa policom za pribor umjesto košare,prezadovoljna sam. Puno mi je jednostavnije :)
2021 09 22
Ako si možete priuštiti, svakako Bosch (ima i povoljnijih)- oni uz Miele imaju najbolje perilice. Iskrene preporuke!
2021 09 22
U mene je Beko ugradbena kupljena prije godinu ipo dana i zasad odlicno radi. Ima 7 programa (temp od 35 do 70) plus posebni program za pranje same perilice. Takoder ima 4 dodatne funkcije koje se mogu primijeniti na skoro svaki program (npr ako je masina samo napola puna postoji tocna funkcija za to cime vam se automatski smanje potrosnja vode i vrijeme pranja; ima i funkciju acqua intense ako vam je posude dosta necisto pa postoji jedna dodatna propela koja se aktivira u pranju - dosada tu funkciju nismo koristili jer odlicno pere na normalnim postavkama ali nikad se ne zna, mozda i zatreba 😅). Takoder ima i trecu ladicu za bestek a gornja ladica ima mogucnost podizanja i spustanja sto je nama bio spas kad se vece tece nadu u masini. Ima i mogucnost odgode. Takoder nije preglasna, oglasi se tri puta po zavrsetku pranja, a uz to na podu ima crveni svjetlosni signal koji je upaljen kad masina radi. Unutar masine se pojedine resetke u koje se stavljaju tanjuri takoder mogu spustati sto je odlicno za tece i slicne vece stvari. Zapravo sve stvari koje nam stara candy masina nije imala pa sam zato bila uzivljena u ovu na pocetku. Ona je imala 4 programa i samo mogucnost da se smanji upola vrijeme pranja tako da su me sve ove funkcije koje su dosle s beko masinom blago receno odusevile. I najbolje od svega sto joj je cijena bila odlicna jer smo ju uhvatili na snizenju u elipsa.
2021 09 23
> anamaria1710: > U mene je Beko ugradbena kupljena prije godinu ipo dana i zasad odlicno radi. Ima 7 programa (temp od 35 do 70) plus posebni program za pranje same perilice. Takoder ima 4 dodatne funkcije koje se mogu primijeniti na skoro svaki program (npr ako je masina samo napola puna postoji tocna funkcija za to cime vam se automatski smanje potrosnja vode i vrijeme pranja; ima i funkciju acqua intense ako vam je posude dosta necisto pa postoji jedna dodatna propela koja se aktivira u pranju - dosada tu funkciju nismo koristili jer odlicno pere na normalnim postavkama ali nikad se ne zna, mozda i zatreba 😅). Takoder ima i trecu ladicu za bestek a gornja ladica ima mogucnost podizanja i spustanja sto je nama bio spas kad se vece tece nadu u masini. Ima i mogucnost odgode. Takoder nije preglasna, oglasi se tri puta po zavrsetku pranja, a uz to na podu ima crveni svjetlosni signal koji je upaljen kad masina radi. Unutar masine se pojedine resetke u koje se stavljaju tanjuri takoder mogu spustati sto je odlicno za tece i slicne vece stvari. > Zapravo sve stvari koje nam stara candy masina nije imala pa sam zato bila uzivljena u ovu na pocetku. Ona je imala 4 programa i samo mogucnost da se smanji upola vrijeme pranja tako da su me sve ove funkcije koje su dosle s beko masinom blago receno odusevile. I najbolje od svega sto joj je cijena bila odlicna jer smo ju uhvatili na snizenju u elipsa. Ova mi se baš čini super po opisu,✔️
2021 09 23
Anamaria koji je to model?
2021 10 02
> aca0108: > Anamaria koji je to model? https://salonatech.com/index.php?route=product/product&product_id=5671 Evo ova s linka. Ako zelite mogu vam poslati i par slika svoje ako ce vam biti od pomoci 😊😊
2021 10 03
Ima tko candy cdim 3ds62d? Mišljenja?
2021 10 13