Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neaktivne krpičarke

Pozdrav, događa li vam se u zadnje vrijeme da želite nešto kupiti ili baš to tražite, javite se curi na krpicama, a ona nije bila aktivna već par mjeseci? 🥺😒
2021 09 22
Da :') Na sreću ne često. Ja sam bila zapela za jedan artikl kod cure koja nije bila od 2017. tu
2021 09 22
ako primaju obavijesti na mail onda ce vidjeti vasu poruku
2021 09 22
Baš sam se jučer javila za jednu divnu torbicu. Korisnica je zadnji put bila aktivna u 5.mj. a poslednja suradnja prije godinu dana. Iste muke imamo hhaha
2021 09 22
> jelena693: > ako primaju obavijesti na mail onda ce vidjeti vasu poruku To se i ja tjesim 😂 ali izgleda da ni to ne pomaze
2021 09 22
> MAREEE18: > > jelena693: > > ako primaju obavijesti na mail onda ce vidjeti vasu poruku > To se i ja tjesim 😂 ali izgleda da ni to ne pomaze Tko zna šta se moglo dogoditi tim curama u svo to vrijeme 😏Život nekad piše tužne priče
2021 09 24
> depikolozvane: > > MAREEE18: > > > jelena693: > > > ako primaju obavijesti na mail onda ce vidjeti vasu poruku > > To se i ja tjesim 😂 ali izgleda da ni to ne pomaze > Tko zna šta se moglo dogoditi tim curama u svo to vrijeme 😏Život nekad piše tužne priče Npr. mene nije bilo nekoliko godina zbog zdr.razloga i nisam tad dobivala nikakve obavijesti e-mailom, vjerojatno zbog dugotrajne neaktivnosti, i eto lani se vratila, pa kako sam se logirala opet sam obavijesti dobivala. Strpljenja, pa možda se opet počnu prijavljivati, ako ne, možda kod nekod drugog nađete artikle koje tražite.
2021 09 24