Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Covid potvrde u pošti

Tako je, i treba platiti brzi test 109 kn kako bi mogli paket poslat
2021 11 12
Pa nađite nekoga od povjerenja koji ima potvrdu da vam pošalje. Ja imam od 6 mjeseca, sad nam od utorka treba za ići na radno mjesto (škola). Ali ja sam se cijepila zbog sebe a ne formalne potvrde.
2021 11 12
Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu.
2021 11 12
> sonja90: > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. Ahahaha. Baš.
2021 11 12
> sonja90: > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. Što bi to trebalo značiti? Danas je ulazak u poštu, sutra je ulazak u kafić, prekosutra zabrana kretanja. Ne vidim uopće nikakav veliki problem.
2021 11 12
> sonja90: > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. Na porodiljni sam i ne pada mi napamet dok dojim cijepiti se. Nije sve uvijek kako se vama cini. Nepotrebni komentar, svakako
2021 11 12
Odluke su takve da danas iščitavam cijeli dan da bih shvatila što se smije, a što ne smije od sljedećeg tjedna. Za djecu također ne znaš što vrijedi, što ne vrijedi. Ako je za sve je li i za djecu? Također, ako se netko u utorak testira u svojoj radnoj jedinici na porti/ulazu- hoće li mu ta potvrda vrijediti i u pošti??? Više nedoumica izaziva sljedeća važna odluka o cijepljenju i dobivanju potvrde s trenutno najvažnije službene stranice o potvrdama: ................................ "Osobe cijepljene prvom dozom cjepiva koje se prima u dvije doze (Pfizer, Moderna) mogu zatražiti potvrdu 22. dan od primitka prve doze cjepiva. Potvrda će im biti valjana 42 dana od dana primitka cjepiva." .................................. pa nije jasno: Dobiva li se potvrda nakon 22 dana od prvog cijepljenja? Ili nakon 42 dana od prvog cijepljenja? Treba li se cijepiti s dvije doze da bi dobio potvrdu? Ili potvrda od samo jednog cijepljenja vrijedi 20 dana ili dok se ponovo ne cijepiš? Išla sam tražiti odgovore na Forum.hr pa sam se dobro ismijala svim nedoumicama koje muče ljude. Zaključak- baš smo ovce, svi odreda, i cijepljeni, i necijepljeni i cijepljeni antivakseri, i vladajući. Jedino su pametni oni koji trenutno biciklom kruže oko svijeta..Eto ako netko zna točno protumačiti gornje neka kaže, mi ukrug telefoniramo i nagađamo što je najlogičnije..zaključili smo da nakon 22 dana možemo imati potvrdu, ali zašto tako nisu napisali već koriste "zatražiti potvrdu"? Zašto ne bi bilo napisano jasnije????
2021 11 12
> sonja90: > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. haha, ta ti je dobra!
2021 11 12
> embrace: > > sonja90: > > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. > Što bi to trebalo značiti? Danas je ulazak u poštu, sutra je ulazak u kafić, prekosutra zabrana kretanja. Ne vidim uopće nikakav veliki problem. Niti ja, "poštu" smatram metaforom za sve institucije
2021 11 12
Životna i današnja stvarnost, jednostavno je mjerama će pritisnuti sve nemam izbora, imam taj famozni papir. Nisam bila za to, ali morala sam. Pritisci , frustracije, više me boli glava od silnih informacija. Bit svega je zaštiti sebe, te si omogućiti kretanje. Za uvjete nitko ne pita, zaista sam pristala budući nije bilo drugog izbora ionako ću na onaj svijet - od ovog ili onog - uostalom "stvarno sila pravila i želje mijenja" Neće se moći nigdje - eto onaj tko ne mora i može dalje, izbor je na osobnoj odluci "ne mislim pristanku već sili" da ipak mora! To moraš je upitno - no život je sada i ovdje! Nažalost!
2021 11 12
> sanjaurban: > Odluke su takve da danas iščitavam cijeli dan da bih shvatila što se smije, a što ne smije od sljedećeg tjedna. Za djecu također ne znaš što vrijedi, što ne vrijedi. Ako je za sve je li i za djecu? Također, ako se netko u utorak testira u svojoj radnoj jedinici na porti/ulazu- hoće li mu ta potvrda vrijediti i u pošti??? Ne odnosi se na djecu do 16 godina, i studenti koji nisu cijepljeni isto mogu u postu. Pretpostavljam da test star dva dana vrijedi za uci. A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. Uglavnom, bit ce puno djece na posti dok se moze tako 😂
2021 11 12
Iskreno briga me za kafiće postu skuham kavu doma i cao ...najgore ali nagore mi je bila izolacija dakle ja ako nisam iskočila iz koze....kako radim u socijalnoj ustanovi ,klinci su i pitanju koji idu u školu svako malo izolacija jer je kontakt pa i ja aj jednom aj dvaput u izolaciju nemogu vise cjepit se ,zaštitila sam tu djecu a sebe spasila od izolacije koja je mog karakteru ne izdržljiva
2021 11 12
> Lilylil: > > sanjaurban: > > Odluke su takve da danas iščitavam cijeli dan da bih shvatila što se smije, a što ne smije od sljedećeg tjedna. Za djecu također ne znaš što vrijedi, što ne vrijedi. Ako je za sve je li i za djecu? Također, ako se netko u utorak testira u svojoj radnoj jedinici na porti/ulazu- hoće li mu ta potvrda vrijediti i u pošti??? > Ne odnosi se na djecu do 16 godina, i studenti koji nisu cijepljeni isto mogu u postu. > Pretpostavljam da test star dva dana vrijedi za uci. A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > Uglavnom, bit ce puno djece na posti dok se moze tako 😂 haha, da, ovi do 16 godina sad bi mogli zaraditi, lijepo svim susjedima poobavljaju stvari po kvartu i eto džeparca...bilo bi smiješno da nije tragično---pa jesu rekli na početku da su djeca najveći prenosioci virusa i objasnili kolike su pore na maski, a kolicni je virus.....ali to su, izgleda zaboravili....
2021 11 12
Baš me zanima kako će provesti po poštanskim uredima u sklopu trgovačkih centara npr u City westu ili Areni gdje poštanski uredi nemaju vrata već su u sklopu hodnika. Trgovački centri od utorka nisu obuhvaćeni obveznim potvrdama
2021 11 12
> Frankolina0211: > Baš me zanima kako će provesti po poštanskim uredima u sklopu trgovačkih centara npr u City westu ili Areni gdje poštanski uredi nemaju vrata već su u sklopu hodnika. > Trgovački centri od utorka nisu obuhvaćeni obveznim potvrdama Vjerojatno će te teta na šalteru tražiti potvrdu i bez nje nećeš moći preuzeti/poslati...ili će trakom ograditi prostor za ulazak..
2021 11 12
1 2 3 4 5 6 ... 8