Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Covid potvrde u pošti

A poslije Nove godine sve po starom. Važno je procijepiti 70% Ha,ha....
2021 11 12
> Lilylil: > A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > Što će mi potvrda da sam cijepljena ako se moram testirat?
2021 11 12
> trouhgmyeyes: > > Frankolina0211: > > Baš me zanima kako će provesti po poštanskim uredima u sklopu trgovačkih centara npr u City westu ili Areni gdje poštanski uredi nemaju vrata već su u sklopu hodnika. > > Trgovački centri od utorka nisu obuhvaćeni obveznim potvrdama > Vjerojatno će te teta na šalteru tražiti potvrdu i bez nje nećeš moći preuzeti/poslati...ili će trakom ograditi prostor za ulazak.. Totalno glupo.....koja je razlika kad već uđem u centar bez potvrde hoću li kupiti nešto u Zari ili Sparu ili platiti npr račun u pošti....besmisleno sve kao i uvijek😰
2021 11 12
> sanjaurban: > > Lilylil: > > A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > > > Što će mi potvrda da sam cijepljena ako se moram testirat? A kad je ovo s koronom ikada imalo logike? Cemu kovid potvrda opcenito u zdravstvenom smislu? Nikave svrhe osim kontrole tko se cijepio. Ako ce me tek na salteru pitati potvrdu, koja svrha da mi ne da paket ako sam vec usla u postu i disala??
2021 11 12
> Gitarista: > A poslije Nove godine sve po starom. > Važno je procijepiti 70% > Ha,ha.... 70 im je malo
2021 11 12
> sanjaurban: > > Lilylil: > > > sanjaurban: > > > Odluke su takve da danas iščitavam cijeli dan da bih shvatila što se smije, a što ne smije od sljedećeg tjedna. Za djecu također ne znaš što vrijedi, što ne vrijedi. Ako je za sve je li i za djecu? Također, ako se netko u utorak testira u svojoj radnoj jedinici na porti/ulazu- hoće li mu ta potvrda vrijediti i u pošti??? > > Ne odnosi se na djecu do 16 godina, i studenti koji nisu cijepljeni isto mogu u postu. > > Pretpostavljam da test star dva dana vrijedi za uci. A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > > Uglavnom, bit ce puno djece na posti dok se moze tako 😂 > haha, da, ovi do 16 godina sad bi mogli zaraditi, lijepo svim susjedima poobavljaju stvari po kvartu i eto džeparca...bilo bi smiješno da nije tragično---pa jesu rekli na početku da su djeca najveći prenosioci virusa i objasnili kolike su pore na maski, a kolicni je virus.....ali to su, izgleda zaboravili.... Puno su toga rekli sto ne drzi vodu. Bas, tragikomedija.
2021 11 12
Danska ima preko 70% pa ponovo uvodi potvrde
2021 11 12
suprug i ja smo deset godina u braku i nemamo djece...još se nadamo da će biti...sad ja trebam zbog pritiska se cijepiti s nečim što nitko nije siguran što je ni kakav utjecaj na nas ima. Ovo je sve jedno veliko ludilo! A da ne pričam o tome što će doći red i da se djecu cijepi, a kakve će posljedice na njih imati, sve je to prestrašno :(
2021 11 12
Poštu izbjegavam, a sada definitivno slanje poštom ne. Ne pada mi na pamet se ići testirati da bih poslala paket. Ali da doći ćemo na to da nećemo ni po kruh moći bez covid potvrde
2021 11 12
Kako je krenulo ja ujutro gledam i hoce li sunce izic na zapadu :o
2021 11 12
> zenskiormar: > suprug i ja smo deset godina u braku i nemamo djece...još se nadamo da će biti...sad ja trebam zbog pritiska se cijepiti s nečim što nitko nije siguran što je ni kakav utjecaj na nas ima. Ovo je sve jedno veliko ludilo! A da ne pričam o tome što će doći red i da se djecu cijepi, a kakve će posljedice na njih imati, sve je to prestrašno :( Tocno tako. Nadam se i zelim da sve bude u redu i da cete imat bar troje, zive i zdrave djece
2021 11 13
> embrace: > Koliko ja znam za bolnice treba potvrde još od desetog mjeseca. Za domove zdravlja i ambulante ne. Ne treba za sve pretrage u bolnicama, ja sam bila neki dan na vadenju krvi, nekom snimanju i kod endokrinologa i nije mi trebala Covid potvrda, samo su mi temp izmjerili. Najbolje Vam je da se informirate u bolnici u koju morate ići za konkretnu pretragu koju morate obaviti. E sad da li će se s ovim odlukama od 15.11. nešto promijeniti po pitanju toga to ne znam
2021 11 13
Možda nekome bude korisna info.. Od neki dan potvrda o preboljenju vrijedi 1 godinu i 11 dana od pozitivnog testa a ne više 180 dana. Jedino što ju se ne može preuzeti preko e gradani nego morate tražiti liječnika da vam ju izda.
2021 11 13
> sanjaurban: > > Lilylil: > > A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > > > Što će mi potvrda da sam cijepljena ako se moram testirat? Ne vjerujem da se cijepljeni trebaju testirati, svi cijepljeni mogu normalno na posao u drzavnim i javnim sluzbama, pa zasto bi za odlazak na postu postojalo drugacije pravilo. Svi imamo maske, imaju pregrade na salterima, to je vec dovoljna zastita
2021 11 13
A sto se tice doktora, ako nemate temperaturu i simptome slice covidu mozete u dom zdravlja. Moja necakinja je isla kod svoje doktorice i nije ju primila dok nije napravila test, ali priznala je onaj kucni jer se nema gdje testirati kod nas sa brzim testom
2021 11 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 8