Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Covid potvrde u pošti

Definitivno cu odustati od poste, a cini mi se i od About You, Asosa i Zalanda i svih ostalih web shopova koji salju postom jel sigurno ne mislim placati testiranje da podignem paket.
2021 11 13
Odustajem od pošte, samo slanje Tiskom.
2021 11 13
> jelena693: > > sanjaurban: > > > Lilylil: > > > A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti. > > > > > Što će mi potvrda da sam cijepljena ako se moram testirat? > Ne vjerujem da se cijepljeni trebaju testirati, svi cijepljeni mogu normalno na posao u drzavnim i javnim sluzbama, pa zasto bi za odlazak na postu postojalo drugacije pravilo. Svi imamo maske, imaju pregrade na salterima, to je vec dovoljna zastita Za radnicu u posti znam, receno joj je. Cijepljena je ove dane s prvom dozom. Dobila je potvrdu da je cijepljena jednom dozom. I rekla mi je da se mora svaka dva dana testirati da bi mogla doc na posao. To je sto se tice nje kao radnice. Mozda je to tako dok nije "potpuno cijepljena".
2021 11 13
A bogami, ako ovako nastave, odustajem i od prodaje. Ne trebaju meni ove komplikacije. Radije cu poklonit po susjedstvu sve sto imam, nego se svako malo testirat za poslat paket. A bas me zanima ko ce mi vratit novce ako mi NECE urucit paket kojeg sam narucila i platila unaprijed.
2021 11 13
> Lilylil: > > sonja90: > > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. > Na porodiljni sam i ne pada mi napamet dok dojim cijepiti se. Nije sve uvijek kako se vama cini. Nepotrebni komentar, svakako Onda zbog vaseg zdravlja i opasnosti od korone nebi trebali ici u guzvu i cekati u redu na posti.
2021 11 13
> sonja90: > > Lilylil: > > > sonja90: > > > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. > > Na porodiljni sam i ne pada mi napamet dok dojim cijepiti se. Nije sve uvijek kako se vama cini. Nepotrebni komentar, svakako > Onda zbog vaseg zdravlja i opasnosti od korone nebi trebali ici u guzvu i cekati u redu na posti. Bome da,i ne daj Boze da se djetetu sta dogodi i mora u bolnicu,majka bi se morala testirati svaka 2 dana da bi mogla biti s djetetom.Ja sam se cijepila sa obje doze jer smo imali planiranu operaciju u prosincu a na kraju sam zavrsila u bolnici neplanski sa drugim djetetom koje je imalo hitnu operaciju
2021 11 13
> Beatriss: > Možda nekome bude korisna info.. > Od neki dan potvrda o preboljenju vrijedi 1 godinu i 11 dana od pozitivnog testa a ne više 180 dana. > Jedino što ju se ne može preuzeti preko e gradani nego morate tražiti liječnika da vam ju izda. Jesi sigurna ja sam imala koronu u 4mj u 10mj mi istekla potvrda kome da se javim doktoru.
2021 11 13
> sonja90: > > Lilylil: > > > sonja90: > > > Blago vama kojima je najveci problem u ovoj situaciji ulazak u postu. > > Na porodiljni sam i ne pada mi napamet dok dojim cijepiti se. Nije sve uvijek kako se vama cini. Nepotrebni komentar, svakako > Onda zbog vaseg zdravlja i opasnosti od korone nebi trebali ici u guzvu i cekati u redu na posti. Nema guzve odavna. Cekaju vani za uc. Ne da sam usla, nego sam bila i bez maske. No, ne bitno... ni cijepljena nebi smjela u guzvu, kako vidim.. Edit: ne daj Boze nikomu, a u ovom periodu, nedaj boze ni od doktora ni bolnice
2021 11 13
> Negovicka: > > Beatriss: > > Možda nekome bude korisna info.. > > Od neki dan potvrda o preboljenju vrijedi 1 godinu i 11 dana od pozitivnog testa a ne više 180 dana. > > Jedino što ju se ne može preuzeti preko e gradani nego morate tražiti liječnika da vam ju izda. > Jesi sigurna ja sam imala koronu u 4mj u 10mj mi istekla potvrda kome da se javim doktoru. Moj decko je prebolio u sijecnju i prosli tjedan je dobio potvrdu za posao, vrijedi godinu dana od preboljenja. Samo to nije ona klasicna covid potvrda koja ima kod nego papir koji doktorica potpisuje
2021 11 13
> embrace: > Koliko ja znam za bolnice treba potvrde još od desetog mjeseca. Za domove zdravlja i ambulante ne. Mene nisu tražili.Idem svako malo u Vinogradsku.
2021 11 13
Cijepila se 2x,iman covid put...ako bude pod mus,ici cu ka i u ostale ustanove 🤷 Iako ne sican se kad kad san zadnji put usla tamo 🤔 Odavno saljen samo tiskon,lakse,brze i jeftinije 🙂
2021 11 14
Da... šta reći na sve to.. mi sa sela koji ne idemo tako često do grada.. i tisak nam nije pri ruci..a nemamo auto.. Mislim da ću se strpiti do turističke sezone za krpice, onda će ionako opet biti godišnji odmor za koronu :') ko i od početka što se ponavlja ista priča...
2021 11 14
Što bi se tako prekrasno dogodilo kada bi se zanemarilo sve što nam govore da "MORAMO" ? Treba se iskušati da bi se znalo ;) MOžda nam je vrijeme da počnemo cijeniti slobodu, jer tko će je imati najviše nego oni koji odluče živjeti svoju stvarnost od onih koji su se prodali robovanju.
2021 11 14
Ja sam pak imala bliski susret s poštarom...nisam dugo ništa preuzimala u svojoj zgradi pa mi je bilo smiješno kako se susret odvija bez obzira na sva pravila i mjere..pozvoni on dolje i kaže naći ćemo se na pola puta....ja se spustim bez maske, on bez maske...promrlja on nešto po mobitelu i nakon njega ja se moram potpisati po tom istom ekranu...i onda mi pruži paketić....čekaj...isprinta i račun i da mi račun....a ja njemu dam lovu...i onda se lijepo sa smiješkom rastanemo.....kako poštar zna da ja nemam coronu? Kako ovi iz pošte misle da će on uručivati pakete? Jesam li ga trebala tražiti test? Jesam se trebala popeti po masku? Čak i da imam rukavice, kako ćemo se potpisivati po ekranu???????????
2021 11 14
> > > > A nakon sto se prvom dozom cijepis dobijes neku potvrdu da si cijepljen, i vrijedi za ulaz, s tim da opet pretpostavljam, da moras biti testiran. Tako sam ja to svatila od prijateljice sta radi na posti > > > Što će mi potvrda da sam cijepljena ako se moram testirat? Svi oni koji su se cijepili prvom dozom prošli tjedan, morat će se testirati sljedeća tri tjedna. Nakon što prođe 20 (ili 22, nisam sigurna) dana od primitka prve doze, mogu zatražiti Covid potvrdu, samo što je ona privremena - ali čim prođu ta tri tjedna ne moraju se više testirati (jer je toliko potrebno imunosnom sistemu da reagira na cjepivo s barem djelomičnom zaštitom), a nakon što prime i drugu dozu cjepiva, dobit će potvrdu koja će im vrijediti godinu dana.
2021 11 14
1 2 3 4 5 6 7 8