Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zalando Black Friday

Pozdrav svima, ima li tko kakvih informacija kakvi popusti budu za BF na Zalandu? Također, surađuju li oni s influencerima po pitanju promo kodova? Ne nalazim uopće kodove guglanjem ili na Instagramu... Hvala!
prije 15 dana, 08:04
Jedna cura je komentirala na fejsu da je bilo jako puno toga cak 70% lani tako da ce vjerovatno biti tako i ove godine! :) Ja sam vec pripremila kosaricu i cekam ,:)
prije 14 dana, 11:14
Šta nije to od idućeg tjedna? ili baš ovaj petak?
prije 14 dana, 12:04
Do sutra je -20% na određene artikle. Od moje cijele košarice ništa nije sniženo, nadam se da to nije sve od planiranih popusta..
prije 13 dana, 19:21
I ja se nadam...a ovu nedjelju imam 40% u areni na kupnju masterom preko kupona iz glorije...bojim se čekati zalando, da ovo ne popušim, a ak tu kupim, a na zalandu bude veće sniženje pojest ću se...
prije 12 dana, 13:46
Uh, zaboravila sam skroz na te kupone iz Glorije, a prije sam stvarno znala obaviti super shopping s njima! :)
prije 11 dana, 18:59
> Maraya: > I ja se nadam...a ovu nedjelju imam 40% u areni na kupnju masterom preko kupona iz glorije...bojim se čekati zalando, da ovo ne popušim, a ak tu kupim, a na zalandu bude veće sniženje pojest ću se... Hahahahhaa 🤣🤣 Nije nam lako, ne. Taj adrenalin ne moze svako razumit 😁
prije 9 dana, 17:27