Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zalando Black Friday

Pozdrav svima, ima li tko kakvih informacija kakvi popusti budu za BF na Zalandu? Također, surađuju li oni s influencerima po pitanju promo kodova? Ne nalazim uopće kodove guglanjem ili na Instagramu... Hvala!
2021 11 16
Jedna cura je komentirala na fejsu da je bilo jako puno toga cak 70% lani tako da ce vjerovatno biti tako i ove godine! :) Ja sam vec pripremila kosaricu i cekam ,:)
2021 11 17
Šta nije to od idućeg tjedna? ili baš ovaj petak?
2021 11 17
Do sutra je -20% na određene artikle. Od moje cijele košarice ništa nije sniženo, nadam se da to nije sve od planiranih popusta..
2021 11 18
I ja se nadam...a ovu nedjelju imam 40% u areni na kupnju masterom preko kupona iz glorije...bojim se čekati zalando, da ovo ne popušim, a ak tu kupim, a na zalandu bude veće sniženje pojest ću se...
2021 11 19
Uh, zaboravila sam skroz na te kupone iz Glorije, a prije sam stvarno znala obaviti super shopping s njima! :)
2021 11 20
> Maraya: > I ja se nadam...a ovu nedjelju imam 40% u areni na kupnju masterom preko kupona iz glorije...bojim se čekati zalando, da ovo ne popušim, a ak tu kupim, a na zalandu bude veće sniženje pojest ću se... Hahahahhaa 🤣🤣 Nije nam lako, ne. Taj adrenalin ne moze svako razumit 😁
2021 11 22