Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zaba mBanking

Pozdrav, ima li mozda netko od vas mBanking Zagrebačke banke? Naime, neki dan su izmjenili skroz aplikaciju i nova je očekivano katastrofalna i nigdje ne mogu pronaći mToken...je li možda netko uspio? S tokenom sam se prijavljivala na e građane, sad ni to ne mogu koliko vidim... 🤔...ili sam samo presmotana za to... 😂 Hvala unaprijed na pomoći... 🥰
2021 11 28
Meni je sve isto! M-token na početnoj stranici..
2021 11 28
Nije Vam se azuriralo vjerojatno, ali na zalost bude...meni se automatski...
2021 11 28
na početnoj stranici je, prvi na popisu iznad plavog gumba prijava
2021 11 28
Sad sam skuzila, nevjerojatno...znaci jucer cijeli dan pokusavam i nije ga bilo..sad sam isto par puta usla i token uopce nije bio naveden na onom popisu, tek se treci put pojavio prije prijave...hvala! ☺️
2021 11 28
hm, zašto se meni nije ažurirala nova app???
2021 11 28
> sanjaurban: > hm, zašto se meni nije ažurirala nova app??? Vjerojatno nemate uključeno automatsko ažuriranje. Kad sam pročitala recenzije na novu verziju odmah sam blokirala ažuriranja :')
2021 11 28
> ProudMary: > > sanjaurban: > > hm, zašto se meni nije ažurirala nova app??? > Vjerojatno nemate uključeno automatsko ažuriranje. > Kad sam pročitala recenzije na novu verziju odmah sam blokirala ažuriranja :') x-)
2021 11 28
haha, ažurirala se ipak- uspjela sam pogledati stanje i izvršiti uplatu, yupiiiii, da, malo je sve smotano........sigurno su još nešto nadograđivali osim mijenjanja vizualnog identitata......to rade pametni ljudi, možda su napravili najbolje, a mi se samo moramo malo naviknuti.... o:)
2021 12 15
> sanjaurban: > haha, ažurirala se ipak- uspjela sam pogledati stanje i izvršiti uplatu, yupiiiii, da, malo je sve smotano........sigurno su još nešto nadograđivali osim mijenjanja vizualnog identitata......to rade pametni ljudi, možda su napravili najbolje, a mi se samo moramo malo naviknuti.... o:) Upravo tako, ne vjerujem da mijenjaju nešto radi dizajna. S obzirom na negativne recenzije...mislim da će neke stvari korigirati kao što su i do sad. Kako got da bilo...ja sam prezadovoljna bankom.
2021 12 16