Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

!!! JE LI MOGUĆE...........?????

> sonja90: > Hmm.. A profilna nije uznemirujuca ili bar diskutabilna? Jel se sprdate s maskama i epidemijom, ili saljete poruku da je ok zivjeti s maskom pa cak i slikati se s istom? Ili mozda treba i mackama staviti masku; a mozda su ljudi poput zivotinja.. Ne znam koja je poruka, ali ne znate ni vi kako je ta "kreacija" nastala, mozda je samo neobicna (citaj "losa") ideja s namjerom popunjena zida. Što je gospođa FlyGirl5 strašno napravila ako je otvorila temu koja progovara o neobičnoj (čitaj lošoj) ideji? Nije napisala prijavu policiji, nego izrazila protest protiv igračaka koje asociraju na preparirane životinje. Slažem se da se takve igračke ne bi trebale proizvoditi premda nisam šokirana kao ona jer znam da je u ovakvom svijetu sve moguće pa tako i ubijati životinje iz obijesti.
2021 12 13
> FlyGirl5: > ....da netko proizvede,....... poželi kupiti, .........kupi svome djetetu, ....... unese u dječju sobu, ...........izloži na zid.... ovakav *prozivati
2021 12 13
Izrazit ću svoj stav o ovoj temi bez cilja da bilo koga vrijeđam. Smatram ovu igračku neprimjerenom za djecu jer šalje poruku da je najnormalnije staviti na zid glavu životinje. Kako priželjkujem svijet u kojem bi ljudi imali empatiju prema životinjama i njihovim patnjama, ne bi ih ubijali iz obijesti i zabave, ne bi ih napuštali i zlostavljali i humano bi ih tretirali, makar dio njih morali ubijati da se prehrane, nikada ne bih svom djetetu kupila ovakvu igračku.
2021 12 13
Po mome misljenju ovo je dosta hipokriticna izjava, s obzirom da se nijednoj zivotinji nije naudilo da bi se proizveo takav predmet. Da ste kao veliki ljubitelj zivotnja osudili nekoga tko prodaje pravo krzno ili pravu kozu jos bi i shvatila, ali ako jedete meso onda ni to nije opravdano jer su zivotinje mucene i ubijene, tako da ako jedete meso, koje se zapravo dobija ubijanjem zivotinja, mislim da plisani ukraz za zid nije nikakav problem.
2021 12 13
nisan šokirana ovon glavurdon na zidu nego mi je besmislena..nejasno bi garant bilo i ditetu šta s time... Gledat u nju dugoročno neće, a nije ni za igrat se...Možda roditeljima dobro dođe za pokrit rupu od dimnjaka, ali čak se i duplerica Plejboja čini boljon opcijon
2021 12 13
Ja ovo uopće nisam shvatila kao djećju igračku već kao umjetničku instalaciju koja nam itekako daje povod za razmisliti. Što je i cilj jednog ovakvog rada. Ne znam tko ga je napravio no od mene imate čistu 5-ticu.😀
2021 12 13
> Shannon: > Izrazit ću svoj stav o ovoj temi bez cilja da bilo koga vrijeđam. Smatram ovu igračku neprimjerenom za djecu jer šalje poruku da je najnormalnije staviti na zid glavu životinje. Kako priželjkujem svijet u kojem bi ljudi imali empatiju prema životinjama i njihovim patnjama, ne bi ih ubijali iz obijesti i zabave, ne bi ih napuštali i zlostavljali i humano bi ih tretirali, makar dio njih morali ubijati da se prehrane, nikada ne bih svom djetetu kupila ovakvu igračku. Hvala na podršci, draga Shannon, čini se da ste jedna od rijetkih, ako ne i jedina koja je shvatila bit i ideju koju sam htjela izraziti ovim postom. Ostale neću komentirati, to mi nije niti bio cilj, a pošto su mnogi ovom temom dobili materijala za prozivanje i proučavanje mene same, istu ću zatvoriti i izbrisati. Hvala u svakom slučaju!
2021 12 13
Točno znam što je FlyGirl htjela reći, ali nije podržana od većine. Da dođem u nečiji stan, a ovo im visi na zidu, znam točno što bih mislila. Dijete u ovom, naravno, neće vidjeti ništa loše, još jedan plišanac u sobi, jupi. Dijete ne razumije ovaj kontekst. Civilizaciji mesojeda je ovo skoro pa normalno i nije šokirajuće. Ima jedna emisija na HTV-u, traje jedno 4 sata, zove se Juhuhu. Mijenjaju se 4 glumca, a plišanci su stalni. Oni, dakle glumci koji su stanari jedne kuće i plišanci su prijatelji, saznajemo što plišanci misle i što od hrane vole i kakva iznenađenja pripremaju. Ja samo znam da naše kućne plišance nisam smjela oprati u perilici- jer su živi. Tako da....dok mi je kći bila mala, ja sam prihvatila da su živi i vodili smo nekad zajedničke dijaloge. Nisam ih nikako smjela hvatati za glavu, tog se sjećam. S djecom se treba igrati, a kako ćeš to činiti kada te ovaj ljepotan gleda postavljen kao trofej. Ma, više se ni ne zamaram, nemrem biti u većini. Plišanac kao trofej- nikada. Ne zbog djeteta, već zbog mene. Jer dijete vjeruje u ono što mu objasniš. A ono što mu ne objasniš, ono ima svoju teoriju.. E sad, postoji jedna zamka. Možda je "instalacija" napravljena za potrebe nekog projekta, pa pomalo creepy biće šalje određenu poruku. Također, u jedan sličan projekt koji sam pratila baš bi se "uklopio". Nisam nikada vidjela ovako nešto u slobodnoj prodaji. Dječje igračke bi trebale prolaziti vrlo stroge kontrole, a ovoj instalaciji ne znam ni podrijetlo, ni svrhu, ni smisao. Tako da je uvijek teško nešto zaključivati dok su ti još neki upitnici nad glavom..ali jedno je sigurno- pogledam na ovaj trofejčić, svi ćemo mi iščitati nešto drugo. Tema je dobra, otvara nam razne smjerove i interpretacije...
2021 12 13
> FlyGirl5: > > Shannon: > > Izrazit ću svoj stav o ovoj temi bez cilja da bilo koga vrijeđam. Smatram ovu igračku neprimjerenom za djecu jer šalje poruku da je najnormalnije staviti na zid glavu životinje. Kako priželjkujem svijet u kojem bi ljudi imali empatiju prema životinjama i njihovim patnjama, ne bi ih ubijali iz obijesti i zabave, ne bi ih napuštali i zlostavljali i humano bi ih tretirali, makar dio njih morali ubijati da se prehrane, nikada ne bih svom djetetu kupila ovakvu igračku. > Hvala na podršci, draga Shannon, čini se da ste jedna od rijetkih, ako ne i jedina koja je shvatila bit i ideju koju sam htjela izraziti ovim postom. > Ostale neću komentirati, to mi nije niti bio cilj, a pošto su mnogi ovom temom dobili materijala za prozivanje i proučavanje mene same, istu ću zatvoriti i izbrisati. > Hvala u svakom slučaju! Evo i ja sam tu, ne brišite temu, to što ljudi ne misle kao vi još je veći razlog da tema ostane.....
2021 12 13
Evo i ja sam tu, ne brišite temu, to što ljudi ne misle kao vi još je veći razlog da tema ostane..... Poštovana sanjaurban, vi ste u svojoj opservaciji uspjeli izreći sve ono što je i meni bilo na umu pri otvaranju teme, ali zbog "šoka" koji je ovaj "plišanac" u meni izazvao, ponestalo mi je riječi kojima bih to tako zorno, jednostavno i svima razumljivo predočila. Hvala vam na tome od srca!!
2021 12 13
Sanjaurban i FlyGirl5, možemo ove tople priče ostaviti za obiteljska druženja. Evo i meni je srce zatreperilo. Sanjaurban, nedavno ste se kostriješili kad je neka žena govorila o uzimanju fotografija odjeće s weba jer je to kršenje prava. Mislite li da kršenje nije i ovakvo uzimanje fotografije koja je u vlasništvu korisnice krpica u svrhu ruganja po forumu? Pitam jer mene konkretno zanima fotka Vaših mokasina koje dugo stoje ispod kreveta, zgodne su mi za jednu temu na forumu. Može i fotka LIKE desigual haljine kod FlyGirl5, s obzirom da me zanima što znači kad piše da je nešto LIKE konkretna marka, kopija (što je zabranjeno prodavati) ili navlakuša za kupce?
2021 12 13
Igracka koja nicem ne sluzi osim eto da iz nekog razloga “krasi” zid 😂 ali opet sto je rekla jedna od korisnica normalno vam je da izradujete i prodajete maske po 50 i vise kuna(opcenito se odnosi) da vidite ljude koji se sami voze u autu s maskom i sl., a nenormalno je vidjeti preparirane zivotinje pa i igracke. Nisam fan meni osobno je jezivo i stvara mi nelagodu kad vidim tako nesto, niti jedem divljac ali opet ne po tre bno otvaranje teme.😂 poz
2021 12 13
🙌 > meowzz: > > PigmyPuff: > > Svi smo se nekad susreli sa ozbiljnim situacijama koje su nam prouzročile toliki (nagli) stres da se tresemo, znojimo itd...mislim da je takva reakcija na artikl na plišani artikl na krpicama pretjerana. > Upravo tako. Pretjerana reakcija, čvokni si Helex i odi na neki razgovor jer ako te ovo toliko uzrujava, nemam dobre vijesti za tebe. > A ovakve teme kojima je jedini cilj provociranje i navlačenje korisnika na rasprave u kojima je najčešće neizbježno vrijeđanje treba momentalno brisati.
2021 12 13
> vintage.red.cat: > Ja ovo uopće nisam shvatila kao djećju igračku već kao umjetničku instalaciju koja nam itekako daje povod za razmisliti. Što je i cilj jednog ovakvog rada. Ne znam tko ga je napravio no od mene imate čistu 5-ticu.😀 Skoro da sam i ja, ali nisam razumjela je li objavljena ovdje pod Djeca? Ako smo u umjetničkim sferama, pravila se drastično mijenjaju, tu voli tko što voli ili ne voli
2021 12 13
FlyGirl5, cim ste odlucili ignorirati moje pitanje jedete li vi/vase dijete meso, kao i upis IvaneRaz, mozemo kolektivno zakljuciti da jedete meso. Nije prozivanje nikakvo, ne ulazim u niciju prehranu, ali onda nemojte ni vi u ukras za zid. Kao sto se vi sablaznjavate nad njim, tako se netko sablaznjava dok prolazi pored osobe u krznu/kozi/koja jede meso, no ima dozu pristojnosti u sebi pa ne reagira…vidi se da temu ne otvarate radi diskusije, moralne ili ne, nego samo da osudimo ukras osvojen na nagradnoj igri jer se eto vi s njim ne slazete…hocemo iduce otvarati teme sa slikom nekog vaseg artikla samo da osudujemo? Pa jel nije to malo puno zlocesto i besmisleno? > FlyGirl5: > > Shannon: > > Izrazit ću svoj stav o ovoj temi bez cilja da bilo koga vrijeđam. Smatram ovu igračku neprimjerenom za djecu jer šalje poruku da je najnormalnije staviti na zid glavu životinje. Kako priželjkujem svijet u kojem bi ljudi imali empatiju prema životinjama i njihovim patnjama, ne bi ih ubijali iz obijesti i zabave, ne bi ih napuštali i zlostavljali i humano bi ih tretirali, makar dio njih morali ubijati da se prehrane, nikada ne bih svom djetetu kupila ovakvu igračku. > Hvala na podršci, draga Shannon, čini se da ste jedna od rijetkih, ako ne i jedina koja je shvatila bit i ideju koju sam htjela izraziti ovim postom. > Ostale neću komentirati, to mi nije niti bio cilj, a pošto su mnogi ovom temom dobili materijala za prozivanje i proučavanje mene same, istu ću zatvoriti i izbrisati. > Hvala u svakom slučaju!
2021 12 13
1 2 3 4 5 6 ... 8