Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

!!! JE LI MOGUĆE...........?????

> anablabla: > Sanjaurban i FlyGirl5, možemo ove tople priče ostaviti za obiteljska druženja. Evo i meni je srce zatreperilo. > Sanjaurban, nedavno ste se kostriješili kad je neka žena govorila o uzimanju fotografija odjeće s weba jer je to kršenje prava. Mislite li da kršenje nije i ovakvo uzimanje fotografije koja je u vlasništvu korisnice krpica u svrhu ruganja po forumu? > Pitam jer mene konkretno zanima fotka Vaših mokasina koje dugo stoje ispod kreveta, zgodne su mi za jednu temu na forumu. Može i fotka LIKE desigual haljine kod FlyGirl5, s obzirom da me zanima što znači kad piše da je nešto LIKE konkretna marka, kopija (što je zabranjeno prodavati) ili navlakuša za kupce? Asti Gospe, o treperenju vašeg srca čisto mi je za ne povjerovati, ovdje samo par krpičarki to može. Nema potrebe da zavirujete u naše ormare, tamo ništa ne piše o nama. Ovdje piše, na forumu. Tamo je samo odjeća, ovdje su misli, stavovi, osjećaji, laži, gluposti ili čisto blebetanje, kako kod koga. Svatko tko pristojno pita bilo kakvu fotku iz našeg obiteljskog albuma dobije ju besplatno pa nema krađe. I nisam ja izmislila prava, stoji u pravilima MK da nema fotki s interneta- o tome se govori, ali velika masa korisnica ignorira pravila. Što se tiče preuzimanja fotki s MK i otvaranja teme na temelju tih fotki- ne znam kakvim pravilima to podliježe? Jesmo li zajednica ovdje? Ili nismo? Ja to ne radim, ali po tome, 50 posto tema možemo odmah pobrisati, ako ne i više. Evo, posjetila sam vam ormarić. Lijep, uredan, organiziran, sve pozitivne recenzije, svaka čast.
2021 12 13
@FlyGirl5 morate biti svjesni da živite na Balkanu gdje je sasvim normalan negativizam, agresija i općenito letargičnost i prihvaćanje bilo kakvog nasilja kao nešto normalno. Da je ovo negdje osvanulo u Švedskoj ili Danskoj momentalno bi osoba ovakvog uratka (doduše zabrinjavajuće je ustvari i kad ne znaš ustvari uopće i definirati što je to, ukras nije jel realno to je toliko ružno i nesuvislo da bi se jedino moglo svidjeti poremećenoj osobi, a za dijete pak nije, jer nema niti didaktičku, ni educirajuću, a bome ni igraću svrhu) bila prevedena pod kaznenom prijavom za poticanje nasilja. Tako da eto ni ne iznenađuju ovakvi komentari, doduše mislim da su se ljudi više okačili na vaš uvodni opis, jer da ste krenuli u sprdavajućem tonu, svima bi i percepcija zadanog bila potpuno drugačija. A ove usporedbe da se nemaš što čuditi ako jedeš meso, su toliko idiotske, jer po tome svi ljudi koji jedu meso bi ustvari trebali po defaultu biti imuni na bilo kakvo nasilje i ubojstva 🤦‍♀️
2021 12 13
> leonchii: > FlyGirl5, cim ste odlucili ignorirati moje pitanje jedete li vi/vase dijete meso, kao i upis IvaneRaz, mozemo kolektivno zakljuciti da jedete meso. Nije prozivanje nikakvo, ne ulazim u niciju prehranu, ali onda nemojte ni vi u ukras za zid. Kao sto se vi sablaznjavate nad njim, tako se netko sablaznjava dok prolazi pored osobe u krznu/kozi/koja jede meso, no ima dozu pristojnosti u sebi pa ne reagira…vidi se da temu ne otvarate radi diskusije, moralne ili ne, nego samo da osudimo ukras osvojen na nagradnoj igri jer se eto vi s njim ne slazete…hocemo iduce otvarati teme sa slikom nekog vaseg artikla samo da osudujemo? Pa jel nije to malo puno zlocesto i besmisleno? > > FlyGirl5: > > > Shannon: > > > Izrazit ću svoj stav o ovoj temi bez cilja da bilo koga vrijeđam. Smatram ovu igračku neprimjerenom za djecu jer šalje poruku da je najnormalnije staviti na zid glavu životinje. Kako priželjkujem svijet u kojem bi ljudi imali empatiju prema životinjama i njihovim patnjama, ne bi ih ubijali iz obijesti i zabave, ne bi ih napuštali i zlostavljali i humano bi ih tretirali, makar dio njih morali ubijati da se prehrane, nikada ne bih svom djetetu kupila ovakvu igračku. > > Hvala na podršci, draga Shannon, čini se da ste jedna od rijetkih, ako ne i jedina koja je shvatila bit i ideju koju sam htjela izraziti ovim postom. > > Ostale neću komentirati, to mi nije niti bio cilj, a pošto su mnogi ovom temom dobili materijala za prozivanje i proučavanje mene same, istu ću zatvoriti i izbrisati. > > Hvala u svakom slučaju! To se osvojilo u nagradnoj igri? Dajte mi molim vas recite kakva je to bila nagradna? Baš me zanima? I što je točno pisalo ustvari što je nagrada? Što je to i čemu služi?
2021 12 13
> FlyGirl5: > Evo i ja sam tu, ne brišite temu, to što ljudi ne misle kao vi još je veći razlog da tema ostane..... > Poštovana sanjaurban, vi ste u svojoj opservaciji uspjeli izreći sve ono što je i meni bilo na umu pri otvaranju teme, ali zbog "šoka" koji je ovaj "plišanac" u meni izazvao, ponestalo mi je riječi kojima bih to tako zorno, jednostavno i svima razumljivo predočila. Hvala vam na tome od srca!! Različite stvari na nas različito djeluju, ne trebamo jedni druge valjda osuđivati i zbog toga, ja točno razumijem kontekst u kojem vi ne želite vidjeti ovaj "ukras", a to je obiteljsko okruženje. I ono što sam rekla, ne znamo gdje je kupljen i zašto je proizveden? Možda je kupljen u nekom morbidnom dućanu u kojem svi predmeti imaju višeslojna značenja. Mi to ne znamo. Tako da, ljudi, čitajte postove do kraja i držite se cjeline. To je nekad teško, ali isplati se.
2021 12 13
> jasna1979: > Svašta sam čitala na ovim forumima,ali vi gospđo stvarno imate previše mašte i previše slobodnog vremena u svojem životu. > Toliko od mene.. Pa očito i vi kad stignete komentirati.... Ali su vam ručni radovi zanimljivi 👍 Toliko od mene....
2021 12 13
> meowzz: > > PigmyPuff: > > Svi smo se nekad susreli sa ozbiljnim situacijama koje su nam prouzročile toliki (nagli) stres da se tresemo, znojimo itd...mislim da je takva reakcija na artikl na plišani artikl na krpicama pretjerana. > Upravo tako. Pretjerana reakcija, čvokni si Helex i odi na neki razgovor jer ako te ovo toliko uzrujava, nemam dobre vijesti za tebe. > A ovakve teme kojima je jedini cilj provociranje i navlačenje korisnika na rasprave u kojima je najčešće neizbježno vrijeđanje treba momentalno brisati. Pričaš o vrijeđanju? A sama sugeriraš korisnici da je za tablete i razgovor i da nemaš dobre vijesti za nju? Jedino ako pričaš iz vlastitog iskustva, ali onda i za tebe ne bi bilo dobro da si na ovakvim temama....
2021 12 13
> dobrojutro: > nisan šokirana ovon glavurdon na zidu nego mi je besmislena..nejasno bi garant bilo i ditetu šta s time... Gledat u nju dugoročno neće, a nije ni za igrat se...Možda roditeljima dobro dođe za pokrit rupu od dimnjaka, ali čak se i duplerica Plejboja čini boljon opcijon 😅😂
2021 12 13
> sanjaurban: > > FlyGirl5: > > Evo i ja sam tu, ne brišite temu, to što ljudi ne misle kao vi još je veći razlog da tema ostane..... > > Poštovana sanjaurban, vi ste u svojoj opservaciji uspjeli izreći sve ono što je i meni bilo na umu pri otvaranju teme, ali zbog "šoka" koji je ovaj "plišanac" u meni izazvao, ponestalo mi je riječi kojima bih to tako zorno, jednostavno i svima razumljivo predočila. Hvala vam na tome od srca!! > Različite stvari na nas različito djeluju, ne trebamo jedni druge valjda osuđivati i zbog toga, ja točno razumijem kontekst u kojem vi ne želite vidjeti ovaj "ukras", a to je obiteljsko okruženje. I ono što sam rekla, ne znamo gdje je kupljen i zašto je proizveden? Možda je kupljen u nekom morbidnom dućanu u kojem svi predmeti imaju višeslojna značenja. Mi to ne znamo. Tako da, ljudi, čitajte postove do kraja i držite se cjeline. To je nekad teško, ali isplati se. A jedino ako to obiteljsko okruženje nije u New Jerseyu, a obitelj se zove Adams.... I uzalud vam trud objašnjavati, ljudi su previše površni da bi imali više slojeva i višeznačno zaključivali, a pogotovo ovdje na stranici....tu je već takav zbir relevantnosti za experte za poveću studiju inteligencije.
2021 12 13
Meni ni ovo ni normalno, slikati dijete u mrežastim čarapama? Nije nikakav takav specifičan artikl da bi te dječje nogice na izvolte tako trebale biti na slikama 😖 https://mojekrpice.hr/items/djeca/12972535/mrezaste-carape-8-9-pt-ukljucen
2021 12 13
> andrejama: > > jasna1979: > > Svašta sam čitala na ovim forumima,ali vi gospđo stvarno imate previše mašte i previše slobodnog vremena u svojem životu. > > Toliko od mene.. > Pa očito i vi kad stignete komentirati.... > Ali su vam ručni radovi zanimljivi 👍 > Toliko od mene.... Ja imam i previše slobodnog vremena, ali ne otvaram teme na forumima sa tuđim fotografijama. Imate od mene naušnice gratis..😆 Hvala..
2021 12 13
> A ove usporedbe da se nemaš što čuditi ako jedeš meso, su toliko idiotske, jer po tome svi ljudi koji jedu meso bi ustvari trebali po defaultu biti imuni na bilo kakvo nasilje i ubojstva 🤦‍♀️ Naravno da ne, ali u ovom slucaju se prica o plisanoj glavi srne, i reakcija na to je strasna, ali na jedenje mesa prave zaklane zivotnje nije. Mislim da svi koji su povezali jedenje mesa i reakcije na ovu figuru, ili sto god to bilo, misle na to kako se svi zgrazaju plisanom glavom, ali dodu kuci i spreme npr. divljac za rucak od mesa prave ubijene srne. Ako se prave zivotinje ubijaju za osobnu korist, mislim da plisane nisu problem. Naglasit cu jos samo da i sama jedem meso/zivotnje, i iz tog razloga smatram da nemam pravo moralisati nekome o tome sto mu ukras prikazuje smrt istih.
2021 12 13
Svatko ima neki svoj okidac za stres i nervozu... Meni je bilo stres kad sam kao novopecena mama izgubila 2 osobe od raka u roku od 2 mj (a nakon njih su umrle jos 2 u roku od niti 6 mj sve uza obitelj). Nervozu mi radi kad znam da za malu Kiaru skupljamo svi malo po malo, a drzava rasipa pare na stanove, rafale i slicno.... Kad mi je lagam dan nanerviraju me tagovi zara na stranici na stvarima koje nisu zara tako da mi ta igracka i ne predstavlja apsolutno nista. Nit vas netko tjera da to kupite niti je to najvece zlo na svijetu... Opustite se malo... ima punoo gorih stvari
2021 12 13
> IvanaRaz: > > A ove usporedbe da se nemaš što čuditi ako jedeš meso, su toliko idiotske, jer po tome svi ljudi koji jedu meso bi ustvari trebali po defaultu biti imuni na bilo kakvo nasilje i ubojstva 🤦‍♀️ > Naravno da ne, ali u ovom slucaju se prica o plisanoj glavi srne, i reakcija na to je strasna, ali na jedenje mesa prave zaklane zivotnje nije. Mislim da svi koji su povezali jedenje mesa i reakcije na ovu figuru, ili sto god to bilo, misle na to kako se svi zgrazaju plisanom glavom, ali dodu kuci i spreme npr. divljac za rucak od mesa prave ubijene srne. Ako se prave zivotinje ubijaju za osobnu korist, mislim da plisane nisu problem. Naglasit cu jos samo da i sama jedem meso/zivotnje, i iz tog razloga smatram da nemam pravo moralisati nekome o tome sto mu ukras prikazuje smrt istih. Po ovome bi se dalo zaključiti da bi jedino onda vegetarijanci mogli ovo komentirati?
2021 12 13
> Po ovome bi se dalo zaključiti da bi jedino onda vegetarijanci mogli ovo komentirati? Ne, svatko ima pravo komentirati, ali bas uzimati sliku od prodavacice, pljuvati, govoriti o tome kako je grozno, osudivati onog tko je to napravio, govoriti o moralu tih osoba je nepotrebno kad oni koji to rade ili njihova djeca, jedu meso, nose pravo krzno, pravu kozu, itd. Isto kao sto se neki zgrazaju kada vide pravu prepariranu glavu srndaca, i nakon toga odu doma i spreme pastu s mljevenim. Ono sto zelim reci je da se nikoga ne treba osudivati, pogotovo ako se isto radi.
2021 12 13
Ni meni se ne svida bas to vidjeti, ali sto da kazem kada je na moj racun ubijeno preko 500 zivotinja da bi ja imala rucak, veceru, patike, itd.
2021 12 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 8