Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Predobro da bi bilo istinito?

Pozdrav cure 🙋‍♀️ trebam vasu pomoc ne znam koga bih pitala za misljenje. Prije nekoliko mjeseci naisla sam na Njuskalu oglas za LV torbu i kada sam otvorila u opisu je pisalo da zena ima jako dobre kontakte i da moze nabaviti orginal markirane stvari po duplo nizoj cijeni, naravno da mi je odmah bilo sumnjivo i zapratila sam taj profil i na instagramu i tamo se isto oglasava. Nema puno pratitelja niti lajkova, ali stalno objavljuje slike i videe torbi i stvari sto joj musterije kao narucuju. Pocela se oglasavati i ovdje na krpicama, a oglas na Njuskalu je nestao vrlo brzo nakon sto sam ga ja vidjela. Izgleda sumnjivo i nebi povjerovala u to inace ali ona inzistira na primopredaji, ne placa se nista unaprijed i garantira autenticnost. I mene sad to kopka, jel moguce da stvarno netko to moze nabaviti? Zvuci nekako predobro da bi bilo istinito.. Znaci radi se o svim poznatim brendovima, LV, Chanel, Gucci, Dior, itd. pa cak i Hermes..
2021 12 13
Definitvno ne. Tko bi prodavao nove ,originalne brendove tipa ovih koje ste naveli ispod cijene...
2021 12 13
Možda je jako dobra kopija..
2021 12 13
Ima vrhunskih kopija, sa papirima, batch kod i sve ostalo. Ipak je tim dizajnerima stalo do ugleda pa ne vjerujem da bi dopustili da netko iz npr tvornice prodaje po manjoj cijeni. A trazi novac u gotovini da nema konkretnih dokaza o uplatama? E to mi je već čudno
2021 12 13
Bila je već tema o toj prodavačici, čak i link na njen njuškalo profil, ali ne mogu se sjetiti koji je bio zaključak teme :) Meni osobno zvuči nerealno i ne bi kupila
2021 12 14
Original brandirane stvari po duplo nižoj cijeni, čisti SF x-)
2021 12 14
Koji joj profil?
2021 12 14
Postoji još jedna opcija u ovoj priči; ne mislim nikome unaprijed implicirati kriminalitet, ali i ukradeni proizvodi se mogu prodavati po vrlo povoljnim cijenama...
2021 12 14
> mirela1956: > Postoji još jedna opcija u ovoj priči; ne mislim nikome unaprijed implicirati kriminalitet, ali i ukradeni proizvodi se mogu prodavati po vrlo povoljnim cijenama... Istina. Da. Samo, nekako mi je tesko shvatit da mozes ukrast toliko toga da se moze birati. Cinjenica je da se nikako dizajnerske stvari ne mogu kupiti po duplo nizoj cijeni. Niiiikako!! Te stvari i kad su na najvecem popustu su jako skupe. Mislim da nikad nisam vidila veci popust od 20% na dizajnerske stvari. Puno sam i rekla. Cak se ne sjecam da je vise od 15%. Tako da sam sigurna da je fejk, eventualno moze bit jaaako dobra kopija sa svim potrebnim oznakama kako bi bilo uvjerljivo. Savjetujem da se ide na dizajnersku ili brendiranu stranicu i zamoliti slike ili clanke iz kojih mozete viditi razliku autenticnog proizvoda od fejka. Tako sam ja ucinila kod UGG, kad sam ih vidila na jednoj stranici po duplo manjoj cijeni. I da, ispostavilo se da ta stranica prodaje fejke.
2021 12 14
Mozda narucuje s alija. Postoje one secret grupe i linkovi 🤷‍♀️
2021 12 14
Prodaje fake stvari. Ne budite naivne...
2021 12 14
Hvala vam puno tako sam i mislila. Sad vidim da je skroz maknula taj opis sa profila i sa oglasa..
2021 12 15
To su dobre kopije sa papirima i ostalim vjerojatno Jako tesko da bi novi originali bili po tim cijenama
2021 12 16