Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li ovo za negativnu?

Bokić. U profilu ste jasno naveli da ne želite zamjene. Unatoč tome osoba vam se javi u inbox i ponudi zamjenu, vi je ljubazno odbijete. Nakon toga nastavi vam zasipati inbox sa daljnjim prijedlozima za zamjenu iako ste joj fino objasnili da niste zainteresirani, i iako vam u profilu isto piše. Je li takvo ponašanje razlog za negativnu ocjenu?
2021 12 18
Ma ne. Samo ignorirajte. Imam sličnu situaciju, jedna korisnica svakih par tjedana pošalje upit za zamjenu, i svaki put joj moram napisati da nisam za zamjene, kao i razlog zašto. A to je da ima iznimno visoke cijene, npr. ona svoj nakit od srebra prodaje za 300 kn, dok je moj ispod 100 kn, i kako onda napraviti zamjenu? I također prodaje dosta lažnog srebra sa žigom 925, rekla sam joj da ide provjeriti, pa nikada nije. Svejedno će opet poslati upit, ja ću odgovoriti...itd... :) Ne misli ona ništa loše sa time...
2021 12 18
Nije
2021 12 18
Nije za negativnu.
2021 12 18
Po meni isto nije za negativnu, isto tako dobivam takove poruke, na prvu odgovorim i ako dođe opet a dođe onda stavim upitnike i uskličnike pa prestane, ja to gledam kao i u životu nekom je dovoljno jednom reći a nekom treba 5-10 puta i još ne shvati :)
2021 12 19