Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li biste ikad kupili nešto od korisnice s kojon se ne slažete na forumu?

> dobrojutro: > nikad ne bi kupila nešto od osoba koje su primazane svin mastima, a posute cukron kao završnin slojen. Različiti stavovi me ne smetaju jer je to normalno, ali mi se gadi dvoličnost. Iritantna mi je i činjenica da kad netko ne želi prepisku s određenom osobom u inbox, onda se jedva čeka naredna tema da se osvetnički ukliže niskin starton, čak i ako se misli isto na zadanu temu....od takvih ne bi kupila ništa. > Ubuduće kupujen jedino od same sebe..dok se ne posvadin na neku temu i sama sa sobon:) E onda slijedi blokada, to se nikako ne smije....znamo kako je to završilo loše, može se davati jedino podrška samoj sebi, takvi profili opstaju, ali svaditi se ne, ne....pec, pec...a i zadnji post od adminke je bio vrlo jasan, dozvoljeno je jedino se svađati sa drugima, tako da....
2021 12 21
> E onda slijedi blokada, to se nikako ne smije....znamo kako je to završilo loše, može se davati jedino podrška samoj sebi, takvi profili opstaju, ali svaditi se ne, ne....pec, pec...a i zadnji post od adminke je bio vrlo jasan, dozvoljeno je jedino se svađati sa drugima, tako da.... skužila si me...da, operiran na dva profila, a drugi profil mi se zove andrejama:)
2021 12 21
> dobrojutro: > > E onda slijedi blokada, to se nikako ne smije....znamo kako je to završilo loše, može se davati jedino podrška samoj sebi, takvi profili opstaju, ali svaditi se ne, ne....pec, pec...a i zadnji post od adminke je bio vrlo jasan, dozvoljeno je jedino se svađati sa drugima, tako da.... > skužila si me...da, operiran na dva profila, a drugi profil mi se zove andrejama:) ne možeš ti bit Andrejama kad san ja Andrejama, jednom sam se sa samom sobom svadila zbog hrpe kolača pa mi poslije bilo žao, nisam mogla spavat..
2021 12 21
> ne možeš ti bit Andrejama kad san ja Andrejama, jednom sam se sa samom sobom svadila zbog hrpe kolača pa mi poslije bilo žao, nisam mogla spavat.. evo opet ja!!! :)
2021 12 21
> andrejama: > > sanjaurban: > > OOOO, Dobrojutro otvorila temu, past će kiša. > > S dvi ne bi nikako surađivala, to je to, normalan razgovor s foruma s različitim razmišljanjima eskalira u nešto drugo. Obje prelaze moju tanku linijicu i onda ih križam. S ovoliko godina koliko imam, čovjek donese neke odluke. Nije poanta da se s nekim ne slažem na forumu, i u životu sam uvijek u manjini. Ona mala šačica koja bi mijenjala svijet i ima svoje male borbe. Poanta je u liniji. Različito mišljenje o nečem na forumu nije neki veliki razlog da od nekog ne bi kupila artikl, naravno, ako mi ga on želi prodati. Ali od ove dvi ne bi uzela ni da mi daju besplatno. To ti je to, Dobrojutro, pa ti vidi. Oli imaš nekih problema? Netko s tobom blebetao po inboxu pa odjednom krah sistema??????? Bilo je toga i kod mene, valjda ti je sada lakše.....prati linijicu oko srca i sve će ti biti jasno, ti si pametna i više znaš nego što kažeš. Tvoji upisi najbogatiji su između redova.. > Da ni jedna od dvi ona što si daje sama sebi podršku sa drugog profila? Relacija profila g-m? Ona zna najbolje koja je i kako postupa i zbog čega!!!! Aj posvađat se zbog cijepljenja, smisla života, razmišljanja o izvanbračnoj zajednici- al zbog mode??? WTF!
2021 12 21
> dobrojutro: > > ne možeš ti bit Andrejama kad san ja Andrejama, jednom sam se sa samom sobom svadila zbog hrpe kolača pa mi poslije bilo žao, nisam mogla spavat.. > evo opet ja!!! :) Ja pa ja, iman takvih u okolini! Ne moš se s tin izborit nikad! Tako da mi tu vridi pravilo: "Razuman uzmak, bolja polovica hrabrosti!"- iako to nisan ja rekla nego netko drugi.
2021 12 21
> sanjaurban: > > andrejama: > > > sanjaurban: > > > > > Da ni jedna od dvi ona što si daje sama sebi podršku sa drugog profila? Relacija profila g-m? > Ona zna najbolje koja je i kako postupa i zbog čega!!!! Aj posvađat se zbog cijepljenja, smisla života, razmišljanja o izvanbračnoj zajednici- al zbog mode??? WTF! Sanja misli na mene ocito. A Andrejama sigurno ne misli na mene. Andrejama ne misli na mene jer to nema smisla prije svega, osim toga moja podrska ako zatreba zbog problematicnih suradnji kad procjenim da je Andrejama u pravu (suprotno dosad nije bio slucaj) je zajamcena, a i neka druga pomoc ukoliko je moguca i potrebna, zna da nisam osoba koja zabija noz u ledja zato sto se razilazimo u misljenjima (sve dok ne eskalira u namjerno kontriranje i svadju na osobnoj razini), pa tako ni suradnja izmedju nas nije nemoguca. Tako da ne razumijem sada, Sanja, zasto na Andrejamin post koji sigurno nema veze samnom, pricate o meni? Sto i zasto kuhate?! Ovo je zlobno jer dovodite cure u zabludu kako Andrejama misli na mene. A kad se naljutim, sto nije bio slucaj dosad i to sam objasnila privatno nakon sto ste mi se obratili u inbox, znat cete.
2021 12 22
Sanja, zasto na Andrejamin post koji sigurno nema veze samnom, pricate o meni? > Sto i zasto kuhate?! Ovo je zlobno jer dovodite cure u zabludu kako Andrejama misli na mene. A kad se naljutim, sto nije bio slucaj dosad i to sam objasnila privatno nakon sto ste mi se obratili u inbox, znat cete. Zar je itko pomislio na vas?! to što ste se vi našli negdi, očito je samo vama i eventualno tome s kim ste se dopisivali... Cure nisu dovedene u zabludu, mislin da neće nervno stradat zbog ovog nesporazuma
2021 12 22
Uglavom ne čitam što se piše po forumu, previše je toksično.
2021 12 22
@sonja90 definitivno nisam mislila na tebe.
2021 12 22
> andrejama: > @sonja90 definitivno nisam mislila na tebe. Ma jasno, a Sanjin upis izgleda kao da misli na mene. Osobito sto je nastavila s istom temom u inboxu, no dobro, to nije ni vazno.
2021 12 22
Dakle, suma sumarum ove teme je da svi mislimo na Sonju, jel to? aj, ko ne misli na Sonju nek se javi!
2021 12 22
> sonja90: > > andrejama: > > @sonja90 definitivno nisam mislila na tebe. > Ma jasno, a Sanjin upis izgleda kao da misli na mene. Osobito sto je nastavila s istom temom u inboxu, no dobro, to nije ni vazno. Meni i muž nekad izgleda ko mrtva riba na kauču. Odnosne rečenice: "To nije ni važno"- ne zna se na što se to odnosi. Nije važno što Sanja misli? Sanja nešto misli i piše to u inbox ali to nije važno? Nije uopće važno što piše u inbox? Jer kad nešto nije važno ili je nevažno nema potrebe to spominjati, kao što ne treba ni spominjati da si pišemo u inbox, ni nekad, ni sad. Sanja ne kuha ništa, nije tip od kuhanja. Sanja samo razmišlja i piše..
2021 12 22
Zanimljivo, Sanja ni sad nigdje ne kaze da ne misli na mene u svom upisu.. Ne kaze jer ga je nakacila na upis koji govori o relaciji g-m pa svaka moze insinuirati sto zeli.. Takve nesporazume necu presutiti jer je to za mene vrijedjanje.
2021 12 22
> sonja90: > Zanimljivo, Sanja ni sad nigdje ne kaze da ne misli na mene u svom upisu.. Ne kaze jer ga je nakacila na upis koji govori o relaciji g-m pa svaka moze insinuirati sto zeli.. > Takve nesporazume necu presutiti jer je to za mene vrijedjanje. Ne povezujem vas, Sonja s nikakvim duplim profilima, stvarno ne znam zašto ste to zaključili....
2021 12 22