Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lažni parfem - Karolina Važanić - mybaby

Ponovit ću....dotična je bila dobronamjerno upozorena da su joj parfemi fejk prije nego je gospodin kupio Dior . Prodavala je i Ysl ženski parfem
2022 01 12
> Lela277: > > meowzz: > > Radi se o prevari jer parfem nije original. Jedino je pitanje je li namjerna ili nenamjerna. > > Ako ga je već htjela prodati bez da krši pravila i zakon, mogla je provjeriti je li original ili ne, to je vrlo lako. > > S obzirom da je Luka nabrojao više od jednog razloga zašto sumnja u njegovu autentičnost i s obzirom da su to sve vrlo očite stvari, ne bih rekla da nije znala da se radi o kopiji. > Pazi krsi zakon a vi svi ovdje imate prijavljeni obrt za prodaju?Pa mi sve ovdje krsimo zakon ako cemo se drzati toga.To mi je najjace.Luka je admin najvece grupe za parfeme i IMA iskusne ljude pa sto ih onda nije odmah pitao i poslao slike proizvoda ili nedaj boze pitao zenu.Ona ima 30 povratnih on 2 pa sad neka ona njemu vrati novce a on joj posalje praznu bocu.Malo cudna spika od tako iskusnog covjeka.Ja ako nosim Adidas i iskljucivo Adidas npr cu prvo pogledati slike dobro,etikete i pitati jel fejk ako mi je toliko stalo da je ta marka original a ako je veca svota u pitanju imam ducan njihov pa cu bolje tamo kupiti i biti sigurna.Adidas je za primjer samo a ne jer sam fan.Isto kao i zene koje traze original torbe i naocale ce znati prepoznati razliku i traziti dodatne slike.On da se toliko kuzi znao bi odmah da je fejk.Ne kazem da je zena ok,moguce da nije znala ali isto tako on nju moze zeznuti potrositi parfem pa poslati praznu bocu ili uopce ne poslati a ona vrati novce ..sto ima takvih puno slucajeva.Cudna mi je skroz prica a ako je istinita najbolji dogovor bi bio da mu uplati pola novca on njoj parfem i onda ostatak kada joj stigne parfem.Ubuduce neka se raspitaju malo bolje. Ne mi ovdje ne kršimo nikakav zakon. Odakle Vam takve gluposti? Prodaja osobne rabljene robe je dopuštena, a to je i odjeća na koju smo već jednom platili porez.
2022 01 12
Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni.
2022 01 12
> bubamara12: > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. Ne vjerujem da je moguće da ste tako nešto napisali. Niste se 'spuštali na tu razinu' da tražite svoje novce, koji su vam na prevaru oduzeti? Vrlo čdnovat način razmišljanja. Uzgred, čitate li vi , uopće, komentare na ovoj temi, gdje je ne jednom rečeno da se tu prodavačicu već upozoravalo da su parfemi koje prodaje fejk, ali se ona oglušila o upozorenja? Dakle - nije joj se greškom dogodilo. Pazi, pazi 'zato nije ni navela da je original' - bogme nije navel a ni da je fejk. A ni da nije sigurna.
2022 01 12
Gospodjo draga, ja se ovdje nisam dosla svadjati, ali kao sto rekoh, svatko ulazi u kupovinu s rizikom, drugo je da kupite u ducanu pa zelite novce natrag, ovdje su rabljene stvari, a cijene nadprosjecno nize nego u ducanima. > gitadevi: > > bubamara12: > > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. > Ne vjerujem da je moguće da ste tako nešto napisali. Niste se 'spuštali na tu razinu' da tražite svoje novce, koji su vam na prevaru oduzeti? Vrlo čdnovat način razmišljanja. Uzgred, čitate li vi , uopće, komentare na ovoj temi, gdje je ne jednom rečeno da se tu prodavačicu već upozoravalo da su parfemi koje prodaje fejk, ali se ona oglušila o upozorenja? Dakle - nije joj se greškom dogodilo. Pazi, pazi 'zato nije ni navela da je original' - bogme nije navel a ni da je fejk. A ni da nije sigurna.
2022 01 12
> bubamara12: > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. To znači da ste dozvolili da Vas netko napravi budalom a Vi ne teagirate. 250kn nije malan iznos i gospodin sa punim pravom traži svoje novce. Ja uvjek kažem ako nije original ne želim ni da mi se pokloni a kamo li da. platim. Ako je napisano Dior to za mene znači da je Dior i kraj priče. Ježim se kada pročitam da piše nije original ali isti kao original. Ma dajte molim Vas. Jedino netko tko je lud može reći da je kopija ista kao original.
2022 01 12
Postoje vrhunske kopije 😀 i stvarno to mislim jer i sama imam dobru kopiju hypnotic poison i kad ga nosim ga ljudi prepoznaju. A platila sam ga dvjestotinjak kn. Zatooo onda sam i ja i ljudi oko mene ludi sto ne primjecujemo razliku…. 😁 > Boston: > > bubamara12: > > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. > To znači da ste dozvolili da Vas netko napravi budalom a Vi ne teagirate. 250kn nije malan iznos i gospodin sa punim pravom traži svoje novce. Ja uvjek kažem ako nije original ne želim ni da mi se pokloni a kamo li da. platim. Ako je napisano Dior to za mene znači da je Dior i kraj priče. Ježim se kada pročitam da piše nije original ali isti kao original. Ma dajte molim Vas. Jedino netko tko je lud može reći da je kopija ista kao original.
2022 01 12
O kvaliteti, dugotrajnosti mirisa i štetnosti za kožu i organizam neću ni pisati. Mislim da je svatko svjestan posljedica koje mogu nastati uporabom istih.
2022 01 12
> Lela277: > > LukaZanic: > > Htio bi upozoriti članove na članicu mybaby koja mi je prodala lažni Dior Homme Intense. Naručio sam bez suviše pitanja osiguran sa njenih 33 pozitivna reviewa, međutim kada je došao parfem shvatio sam da je fejk što se vidi po sprejeru, poklopcu, cijevčici sprejera i na kraju samom mirisu kojeg dobro poznam jer ga imam otprije, a imao sam i druge Dior Homme flankere. Dotičnu sam zamolio da mi vrati novac i da ću joj vratiti parfem, ali naravno to nije bila opcija jer je gospodična znala da prodaje fejk. Naravno i da su joj podaci adrese i kontakta na tisak najavi lažni, što samo dokazuje namjernu prevaru. Moja je krivnja što previše vjerujem, ali eto, da se netko drugi ne opeče. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/291d648763380cab4ea8ce2501a3ebd9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a33c440c9ccffc807a363016120ef647.jpg) > Zasto odmah niste pitali?I zar niste vidjeli po slikama da je fejk ako se toliko dobro razumijete?I tko njoj garantira da necete vratiti praznu ili potrosenu bocu na pola? Pišete gluposti da je pametnom dosta. Pišite sa pravog a ne fejk profila. Kako je profil fejk tako Vam je i parfem fejk koji ste podvali li gospodinu za "samo" 250 kn.
2022 01 12
> bubamara12: > Postoje vrhunske kopije 😀 i stvarno to mislim jer i sama imam dobru kopiju hypnotic poison i kad ga nosim ga ljudi prepoznaju. A platila sam ga dvjestotinjak kn. Zatooo onda sam i ja i ljudi oko mene ludi sto ne primjecujemo razliku…. 😁 Nitko nije rekao da kopije mirisom nikada ne mogu konkurirati originalu, mogu. I eto imate sreće što ste naletili na nešto što Vam odgovara za manje novaca, ali to ne znači da je to pravilo koje možete primijeniti na sve druge parfeme ili na ovaj slučaj. Ja sam dva puta naručila ekvivalent s Profumina i osjetila sam razliku, iako su se cure na forumima klele da je kopija 1/1. Nemamo svi jednako razvijen njuh, srećom za neke, nažalost za druge.
2022 01 12
Nije slucajno prodala fejk I znala je da je fejk U to sam sigurna ,jer ima ovdje žena koja se dobro razumiju u parfeme i upozorile su i dotičnu i njoj slicne …. Dakle znala je i svejedno je prodala fejk kažnjivo zakonom i opasno za zdravlje
2022 01 12
> bubamara12: > Postoje vrhunske kopije 😀 i stvarno to mislim jer i sama imam dobru kopiju hypnotic poison i kad ga nosim ga ljudi prepoznaju. A platila sam ga dvjestotinjak kn. Zatooo onda sam i ja i ljudi oko mene ludi sto ne primjecujemo razliku…. 😁 > > Boston: > > > bubamara12: > > > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > > > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > > > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. > > To znači da ste dozvolili da Vas netko napravi budalom a Vi ne teagirate. 250kn nije malan iznos i gospodin sa punim pravom traži svoje novce. Ja uvjek kažem ako nije original ne želim ni da mi se pokloni a kamo li da. platim. Ako je napisano Dior to za mene znači da je Dior i kraj priče. Ježim se kada pročitam da piše nije original ali isti kao original. Ma dajte molim Vas. Jedino netko tko je lud može reći da je kopija ista kao original. Nije problem u mirisu, miris može biti skoro pa isti. Problem je u sastavu. Imate za pronaći iznimno dobrih dokumentaraca koji se bave upravo temom fake proizvoda i gdje se rade. Nisam sigurna biste li nastavili špricati po sebi taj parfem da znate da je napravljen u podrumu, s kojekakvim neprovjerenim kemikalijama u nesterilnim uvjetima. U fake kozmetici su pronađeni ostaci mišjeg izmeta, ljudskog urina, raznih bakterija i sl.. Jednom riječju fuj i odvratno! Praktički septička koju špricaš po sebi jer je 100 kuna jeftinija od originala. xD Što se tiče ovog slučaja podvaljivanja fake-a i prijevare. To što Vi dopuštate drugima da od Vas rade budalu, ne znači da i drugi ljudi to isto trebaju napraviti. Ovakav bezobrazluk se ne smije tolerirati i zaslužuje prijavu.
2022 01 12
> bubamara12: > Postoje vrhunske kopije 😀 i stvarno to mislim jer i sama imam dobru kopiju hypnotic poison i kad ga nosim ga ljudi prepoznaju. A platila sam ga dvjestotinjak kn. Zatooo onda sam i ja i ljudi oko mene ludi sto ne primjecujemo razliku…. 😁 > > Boston: > > > bubamara12: > > > Vec 2 puta sam kupila fejk parfem pod original na krpicama, ali nikad se nisam spustala na tu razinu da trazim osobu da mi vrati novce 😨 a kamoli da prijetim tuzbom. Oprostite, ali ovo je dno dna. > > > Po ovom razgovoru vidim da niste pitali, a ocito da zena nije bila sigurna zato nije ni navela da je original. > > > Svatko tko kupuje ovdje svjestan je rizika, ne pada mi na pamet da idem prijetiti ili traziti novce natrag, pogotovo kad se radi o takvoj cijeni. > > To znači da ste dozvolili da Vas netko napravi budalom a Vi ne teagirate. 250kn nije malan iznos i gospodin sa punim pravom traži svoje novce. Ja uvjek kažem ako nije original ne želim ni da mi se pokloni a kamo li da. platim. Ako je napisano Dior to za mene znači da je Dior i kraj priče. Ježim se kada pročitam da piše nije original ali isti kao original. Ma dajte molim Vas. Jedino netko tko je lud može reći da je kopija ista kao original. Nije problem u mirisu, miris može biti skoro pa isti. Problem je u sastavu. Imate za pronaći iznimno dobrih dokumentaraca koji se bave upravo temom fake proizvoda i gdje se rade. Nisam sigurna biste li nastavili špricati po sebi taj parfem da znate da je napravljen u podrumu, s kojekakvim neprovjerenim kemikalijama u nesterilnim uvjetima. U fake kozmetici su pronađeni ostaci mišjeg izmeta, ljudskog urina, raznih bakterija i sl.. Jednom riječju fuj i odvratno! Praktički septička koju špricaš po sebi jer je 100 kuna jeftinija od originala. xD Što se tiče ovog slučaja podvaljivanja fake-a i prijevare. To što Vi dopuštate drugima da od Vas rade budalu, ne znači da i drugi ljudi to isto trebaju napraviti. Ovakav bezobrazluk se ne smije tolerirati i zaslužuje prijavu.
2022 01 12
> Boston: > > Lela277: > > > LukaZanic: > > > Htio bi upozoriti članove na članicu mybaby koja mi je prodala lažni Dior Homme Intense. Naručio sam bez suviše pitanja osiguran sa njenih 33 pozitivna reviewa, međutim kada je došao parfem shvatio sam da je fejk što se vidi po sprejeru, poklopcu, cijevčici sprejera i na kraju samom mirisu kojeg dobro poznam jer ga imam otprije, a imao sam i druge Dior Homme flankere. Dotičnu sam zamolio da mi vrati novac i da ću joj vratiti parfem, ali naravno to nije bila opcija jer je gospodična znala da prodaje fejk. Naravno i da su joj podaci adrese i kontakta na tisak najavi lažni, što samo dokazuje namjernu prevaru. Moja je krivnja što previše vjerujem, ali eto, da se netko drugi ne opeče. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/291d648763380cab4ea8ce2501a3ebd9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a33c440c9ccffc807a363016120ef647.jpg) > > Zasto odmah niste pitali?I zar niste vidjeli po slikama da je fejk ako se toliko dobro razumijete?I tko njoj garantira da necete vratiti praznu ili potrosenu bocu na pola? > Pišete gluposti da je pametnom dosta. Pišite sa pravog a ne fejk profila. Kako je profil fejk tako Vam je i parfem fejk koji ste podvali li gospodinu za "samo" 250 kn. Moj profil nije fejk.I ja ne prodajem niti sam prodala doticnom parfem.Od kud vam uopce ta glupost??Hocete moj mail pa pitajte admina..stvarno jadno
2022 01 12
> Boston: > > Lela277: > > > LukaZanic: > > > Htio bi upozoriti članove na članicu mybaby koja mi je prodala lažni Dior Homme Intense. Naručio sam bez suviše pitanja osiguran sa njenih 33 pozitivna reviewa, međutim kada je došao parfem shvatio sam da je fejk što se vidi po sprejeru, poklopcu, cijevčici sprejera i na kraju samom mirisu kojeg dobro poznam jer ga imam otprije, a imao sam i druge Dior Homme flankere. Dotičnu sam zamolio da mi vrati novac i da ću joj vratiti parfem, ali naravno to nije bila opcija jer je gospodična znala da prodaje fejk. Naravno i da su joj podaci adrese i kontakta na tisak najavi lažni, što samo dokazuje namjernu prevaru. Moja je krivnja što previše vjerujem, ali eto, da se netko drugi ne opeče. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/291d648763380cab4ea8ce2501a3ebd9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a33c440c9ccffc807a363016120ef647.jpg) > > Zasto odmah niste pitali?I zar niste vidjeli po slikama da je fejk ako se toliko dobro razumijete?I tko njoj garantira da necete vratiti praznu ili potrosenu bocu na pola? > Pišete gluposti da je pametnom dosta. Pišite sa pravog a ne fejk profila. Kako je profil fejk tako Vam je i parfem fejk koji ste podvali li gospodinu za "samo" 250 kn. Ja cu gospodinu vrlo rado poslati svoje podatke ne znam na cije je on uplacivao takoder moze pitati zene koje su kupovale od mene na koji su racun uplacivale.Moj broj moba je 0989651997.Takoder zahtjevam da prilozite dokaz s kojim mozete tvrditi da ja to prodajem parfeme s laznog profila i da je to zbilja moj profil.Radim nisu mi krpice cijeli zivot da pravim po par profila pa slobodno kontaktirajte admina ako je to moj drugi profil.
2022 01 12