Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

CBD ulje - gdje naručiti

Od kuda naručujete provjereno CBD ulje? Već neko dulje vrijeme se borim s anksioznošću i voljela bih još pokušati s CDB uljem. Uzimala sam u par navrata 5% u Garici, ali mislim da mi treba jače ulje. Na žalost 10% je dosta skuplje i cijene u shopovima su apsurdno visoke, pa bih voljela naručiti iz EU-a ili nekog provjerenog domaćeg proizvođača, ali po pristupačnijoj cijeni. Nemojte mi samo slati upitne fb stranice jer sam se upravo na jednu takvu opekla (stiglo je ulje koje ima užasno čudan okus i baš mi je teško sjelo na želudac, bez originalne ambalaže i sa starim datumom proizvodnje 02/2021).
2022 01 14
Imam jednu ženu ...ima opg...ja uzimam njen čaj od konoplje
2022 01 16
Potrazite na fejsu Slavonska konoplja, imaju svoju trgovinicu i na osjeckoj trznici
2022 01 17
> skadich: > Od kuda naručujete provjereno CBD ulje? > Već neko dulje vrijeme se borim s anksioznošću i voljela bih još pokušati s CDB uljem. Uzimala sam u par navrata 5% u Garici, ali mislim da mi treba jače ulje. Na žalost 10% je dosta skuplje i cijene u shopovima su apsurdno visoke, pa bih voljela naručiti iz EU-a ili nekog provjerenog domaćeg proizvođača, ali po pristupačnijoj cijeni. > Nemojte mi samo slati upitne fb stranice jer sam se upravo na jednu takvu opekla (stiglo je ulje koje ima užasno čudan okus i baš mi je teško sjelo na želudac, bez originalne ambalaže i sa starim datumom Pozz moj sogor ima i bavi se uzgojem industrijske konoplje.Mozete mi se javiti u inb
2022 01 20
Ja uzimam od Biomons iz slovenije
2022 01 21