Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Stomak nakon poroda

Mame kako ste skinule visak koze na stomaku i bokovima nakon poroda? Nemam puno, ali bi voljela i to maknuti..imate kakvu prehranu ili vjezbanje?
2022 01 16
Meni se skroz povuklo nakon nekih 11 mj. Do tada sam imala osjecaj da se sve ljulja kako hodam i uzasno je bilo. Pomoglo je sto sam uglavnom sama s malim pa sam trcala za njim po doma i nisam stizala jesti previse 😅
2022 01 16
> Aaandreaaa: > Meni se skroz povuklo nakon nekih 11 mj. Do tada sam imala osjecaj da se sve ljulja kako hodam i uzasno je bilo. Pomoglo je sto sam uglavnom sama s malim pa sam trcala za njim po doma i nisam stizala jesti previse 😅 To je super..samo sto ja nadjem uvijek vremena za jest🤣🤣 ali valjda kad bebica prohoda cu i ja letit za njim😅
2022 01 16
Ako je koža, to se ne može "skinuti"...kile da, koža i strije ne :) Ja vučem svoj kožuh i trpam u steznike evo već 13 godina :) drugog rješenja nažalost nema, osim naravno operacije...
2022 01 19
Pa kaj se ne bu koža natrag stisnula, bar malo? 😬
2022 01 19
Sve ovisi kakva je koža...mislim da se meni kroz nekih godina dana vidjelo pravo stanje...sve šta je tad mi ostalo ostalo mi je i danas...ali imam frendicu kojoj se 2 tjedna nakon poroda sve povuklo...sve je individualno, ali nema neke vježbe ili dijete ili nečega baš za kožu...kakva je, takva je
2022 01 20
Mislim da cu imat dijastazu, oko pupka mi je sve cudno nesto. Nadam se da ce bar koza bit milostiva 😅
2022 01 20