Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema odgovora na upit za oglašen artikl!?

Kako se osjećate i da li reagirate ako pošaljete upit za kupovinu oglašenih artikla a nema odgovora ,korisnica se ulogira,pročita pristojno poslan upit ponovljen i ništa ne odgovori. Meni je to neobično i nimalo ugodno. Ima li još netko ovakvo iskustvo? Hvala. Pozdrav svima 🤗. Jelka
2022 01 27
> JelkaZiha: > Kako se osjećate i da li reagirate ako pošaljete upit za kupovinu oglašenih artikla a nema odgovora ,korisnica se ulogira,pročita pristojno poslan upit ponovljen i ništa ne odgovori. > Meni je to neobično i nimalo ugodno. > Ima li još netko ovakvo iskustvo? > Hvala. > Pozdrav svima 🤗. > Jelka O, da. Ima takvih bisera koliko hoćete. Uopće se više ne uzbuđujem, produžim dalje.
2022 01 27
Ja pošaljem upit za haljinu povoljne cijene,dobijem odgovor da je jedan kupac bio brži od mene .Nakon mj dana ta haljina se i dalje prodaje čista navlakuša na profil ,te takve mi više živciraju😠
2022 01 27
Mene je ignorirala korisnica s tada preko 300 pozitvnih, nije taj artikal mjesecima prodala i svejedno je izignorirala mojih 6 - 7 ljubaznih poruka da zelim kupiti.
2022 01 27
> EMINNAD: > Ja pošaljem upit za haljinu povoljne cijene,dobijem odgovor da je jedan kupac bio brži od mene .Nakon mj dana ta haljina se i dalje prodaje čista navlakuša na profil ,te takve mi više živciraju😠 Mogla bi pisati satima o takvim biserima. Ima ih da se uvjek iznova iznenadim kojim mozgom razmišljaju i objašnjavaju neke stvari. Produžim dalje jer nije vrijedno zamarati se.
2022 01 27
Isto tako, posaljem upit nedavno za jednu bluzu korisnici od 400 povratnih i ne dobijem nikakav odgovor, a gore se uredno prijavljuje😪 Na kraju ja dobijem neutralnu i negativnu nakon natezanja s drugom korisnicom😒😒
2022 01 27
> ZrinkaVZ: > Mene je ignorirala korisnica s tada preko 300 pozitvnih, nije taj artikal mjesecima prodala i svejedno je izignorirala mojih 6 - 7 ljubaznih poruka da zelim kupiti. Mislim da pozitivne nemaju veze. To je sve stvar opće kulture. Opet, neznam kako ih je nakupila toliko ako se tako ponaša da ne odgovara na upite.
2022 01 27
Da toga ima koliko hoćete, produžite dalje i ne obraćate na to pažnju ne vrijedi, a isto tako upiti i muk i na to se mora čovjek naviknuti isto ne vrijedi se zamarati s time. :s ,
2022 01 27
Sigurno vise od 10 puta sam bila vrlo zagrijana za artikl, uplatila bi odmah, istoga trena, ali nazalost odgovora nema. Ne znam koja je svrha takvih korisnica na ovoj stranici za prodaju.
2022 01 27
Čudno je, ali ne reagiram, produžim dalje , bolje i tako možda, nego da dođe do neke (neugodne) suradnje
2022 01 27
> zenskiormar: > Čudno je, ali ne reagiram, produžim dalje , bolje i tako možda, nego da dođe do neke (neugodne) suradnje Upravo tako. Uvjek se zapitam ako joj treba par dana da odgovori na poruku a svako malo je online koliko bi trebalo da pošalje paket.
2022 01 27
> Boston: > > ZrinkaVZ: > > Mene je ignorirala korisnica s tada preko 300 pozitvnih, nije taj artikal mjesecima prodala i svejedno je izignorirala mojih 6 - 7 ljubaznih poruka da zelim kupiti. > Mislim da pozitivne nemaju veze. To je sve stvar opće kulture. Opet, neznam kako ih je nakupila toliko ako se tako ponaša da ne odgovara na upite. Nemaju, nego eto, ocekivala bih da je osoba barem kulturna, i da je tu zbog prodaje kad ih je vec toliko realizirala..
2022 01 27
Vecinom mi bezveze posalju upite,ili praznu poruku Kad odgovorim da je dostupno,ni a ni b vise Tako da ignoriram takve upite Ako se netko javi za nesto,valjda moze sastaviti neku recenicu
2022 01 27
> kozmetika88: > Vecinom mi bezveze posalju upite,ili praznu poruku > Kad odgovorim da je dostupno,ni a ni b vise > Tako da ignoriram takve upite > Ako se netko javi za nesto,valjda moze sastaviti neku recenicu Ja sam iz tog razlog nedavno promijenila "opis profila , al ni to baš ne pali :') . Pa jedan peroid ni jednu normalnu poruku nisam dobila , sve prazno.i onda bi ja još obazrivo napisala jeste li falili ili ste zainteresiranii--ma ni a ni be .
2022 01 28
A što kad obavite zamjenu, sve super, ostavim pozitivnu ocjenu jer je sve prošlo okej i ljubazno zamolim da mi uzvrati (nova sam ovdje pa mi svaka znači) i žena me izignorira, a bude aktivna? Ima tko iskustva s takvima? 😅
2022 01 28
1 2