Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Krvarenje između mjesečnica

Ćao. Imala sam točno između dvije menstruacije krvarenje u trajanju od 2 tj. Išlo je prvo 3 dana smeđe pa tamno crveno sa ugrušcima, pa svijetlo (kao slabija menga) pa sad smeđe i danas više ništa. Inače po kalendaru bih trebala dobiti mengu 6.2. Ne znam dali ću ju dobiti zbog ovog krvarenja. malo me je bolilo dok je bilo tamnocrveno, kao full slaba menga. Odgodila sam pregled kod gineko jer je to stalo i pričekati ću neko sljedeće krvarenje ako će biti preko 10 dana pa ću ići odmah. Dali je netko imao slično?
2022 02 02
Zašto si odgodila pregled? Mislim da ne bi trebala čekati sljedeće jače krvarenje nego se naručiti na pregled. Nažalost ni doktor ne može reći što ti je ovako preko interneta bez da te pregleda, a kamoli mi ovdje. Sretno i držim fige da je sve u redu!
2022 02 02
Ne smijete se s tim igrati, odmah idite kod ginekologa!
2022 02 02
Jeste li na nekoj hormonskoj terapiji? Možda su neki hormoni se poremetili, ne samo estrogena i progesteron, možda i štitnjače.
2022 02 02
Meni se dogodilo prije 2 mjeseca. Odmah sam otišla na pregled i našla mi je polip na maternici. Ništa strašno. Ne odgađajte pregled.
2022 02 02
Ista stvar kod mene,pa mi je gin rekao da imam poremecaj hormona
2022 02 06